Chalupa Na potůčkách v zenové zahradě

Ubytování Prysk, Horní Prysk 76 - Penzion

Chalupa Na potůčkách v zenové zahradě - Prysk
Chalupa Na potůčkách v zenové zahradě - PryskChalupa Na potůčkách v zenové zahradě - PryskChalupa Na potůčkách v zenové zahradě - PryskChalupa Na potůčkách v zenové zahradě - PryskChalupa Na potůčkách v zenové zahradě - PryskChalupa Na potůčkách v zenové zahradě - PryskChalupa Na potůčkách v zenové zahradě - PryskChalupa Na potůčkách v zenové zahradě - PryskChalupa Na potůčkách v zenové zahradě - PryskChalupa Na potůčkách v zenové zahradě - PryskChalupa Na potůčkách v zenové zahradě - PryskChalupa Na potůčkách v zenové zahradě - PryskChalupa Na potůčkách v zenové zahradě - PryskChalupa Na potůčkách v zenové zahradě - PryskChalupa Na potůčkách v zenové zahradě - PryskChalupa Na potůčkách v zenové zahradě - Prysk

Vítejte na chalupě "Na potůčkách" - stylová poloroubená chalupa v zenové zahradě se nachází v Prysku v blízkosti České Kamenice - více na www. prysk. cz

Ubytování přechází do venkovské udržované zahrady, jejíž část tvoří zenová zahrada se studánkou a potůčky. Manžel majitelky vytvořil zenovou zahradu jako živý obraz přírody na malém prostoru v souladu s okolím.
Pronájem je primárně určen pro hosty, kteří preferují klid a odpočinek.
Z důvodu příkrého schodiště a potoků není vhodný pobyt pro rodiny s malými dětmi.

Údržba zahrady bude probíhat vždy po dohodě s ubytovanými. Majitelka užívá /občas/ objekt a pozemek za hlavním potokem, který je samostatný a vzájemně se nerušíte.

Asi 300m od ubytování, je přírodní nádrž ke koupání a možnost občerstvení. V blízkosti je nově opravený kostel sv. Petra a Pavla. Pryskem vede nová naučná stezka. Dominantou okolí je Střední vrch s panoramatickým výhledem na Lužické hory, České Středohoří a Českosaské Švýcarsko.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Kuchyň vybavená základními spotřebiči - sporák, trouba, mikrovlnná trouba, varná konvice, lednice, posezení a veškeré potřebné nádobí. V domě je umístěn hasící přístroj, najdete také vybavenou lékárničku a bezpečnostní kartu. Před domem se nachází nekrytá terasa, ohniště je u potoka a jednoduchý gril je k dispozici.

Přehled vybavení a služeb penzionu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování na zahradě za domem - dvě parkovací místa.

Stravování

V objektu je kuchyň, ve které najdete základní potraviny a plnohodnotné vybavení. Stravování je možné v penzionu Koruna ve vzdálenosti 1,5km. Drobné občerstvení nabízí rovněž kiosek u blízké požární nádrže.

Ubytování - pokoje:

K pronájmu se poskytuje celá chalupa. Pro pohodlí hostů slouží 2 ložnice v horním podlaží domu. Jedna ložnice s dvoulůžkem a pokoj s dvoulůžkem, jednolůžkem a rozkládacím gaučem. V dolním patře je k dispozici obývací pokoj s pohodlným posezením, televizí a krbovými kamny, kuchyň a sociální zařízení.

Výlety, sport a zábava v okolí

V blízkosti ubytování se nachází známé varhany - Prácheň - 3km, vrchol Klíč s panoramatickým výhledem - 6km, Jetřichovické skály 12 km, historické městečko Česká Kamenice 4 km, Děčín s nejlepší horolezeckou ferratou v Čechách - 20km s možností plavby po Labi do Hřenska, Labské pískovce a Pravčická brána - 20km, sklářské město Nový Bor - 6km, krásné vrcholy jsou na dosah, nabídka je nepřeberná. Cyklotrasy v okolí, na pozemku je možné uschovat kola. Majitelka Vám ráda dá tipy i na místa stejně krásná a méně navštěvovaná.

Ceník ubytování v penzionu

10000,- kčza penzion a týden - LÉTO
9000,- kčza penzion a týden - MIMO SEZÓNA
Pobyty delší jak týden, sleva po dohodě. Pobyty kratší jak týden po dohodě.
Kauce: 2.000 Kč.
Záloha: 30% z ceny, pro platnost rezervace je nutné ji uhradit do 7 dnů od provedení rezervace. Záloha je vratná v plné výši do 30ti dnů před nástupem pobytu. Do 15 dní před zahájením pobytu je vratná část 15% zálohy. Při pozdějším zrušení rezervace, záloha propadá.
Letní sezóna: 27.6. - 29.8. 2020 jen týdenní pobyty, mimo sezónu: od 30.4.. -27.6. a 29.8. - 31.10.

Kontakty

Adresa penzionu: Horní Prysk 76

 
volat pouze od 15:00 do 22:00
Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
721 710 363

Volné a obsazené termíny:

Chalupa Na potůčkách v zenové zahradě - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chalupa Na potůčkách v zenové zahradě.

Venkovské apartmá Tiché pastviny
Apartmán Prácheň, 101Venkovské apartmá Tiché pastviny 1Venkovské apartmá Tiché pastviny 2Venkovské apartmá Tiché pastviny 3

Venkovské apartmá Tiché pastviny se nachází v přízemí domu na okraji vsi, uprostřed pastvin, nedaleko lesa, ve slepé ulici. Je stylově zařízen pro pobyt a odpočinek... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 50428)