Apartmány U Mluvících kamenů na eko zahradě

Ubytování ve Starých Křečanech, Brtníky 257 - Apartmán, České Švýcarsko

Apartmány U Mluvících kamenů na eko zahradě - Staré Křečany
Apartmány U Mluvících kamenů na eko zahradě - Staré KřečanyApartmány U Mluvících kamenů na eko zahradě - Staré KřečanyApartmány U Mluvících kamenů na eko zahradě - Staré KřečanyApartmány U Mluvících kamenů na eko zahradě - Staré KřečanyApartmány U Mluvících kamenů na eko zahradě - Staré KřečanyApartmány U Mluvících kamenů na eko zahradě - Staré KřečanyApartmány U Mluvících kamenů na eko zahradě - Staré KřečanyApartmány U Mluvících kamenů na eko zahradě - Staré KřečanyApartmány U Mluvících kamenů na eko zahradě - Staré KřečanyApartmány U Mluvících kamenů na eko zahradě - Staré KřečanyApartmány U Mluvících kamenů na eko zahradě - Staré KřečanyApartmány U Mluvících kamenů na eko zahradě - Staré KřečanyApartmány U Mluvících kamenů na eko zahradě - Staré KřečanyApartmány U Mluvících kamenů na eko zahradě - Staré KřečanyApartmány U Mluvících kamenů na eko zahradě - Staré KřečanyApartmány U Mluvících kamenů na eko zahradě - Staré Křečany

Unikátní, designové, ubytování se nachází v nedotčené přírodě na hranici národního parku ČS a CHKO Lužických hor. Hosté se mohou ubytovat ve 3 apartmánech, ke kterým náleží bazén se slanou vodou. V rozlehlé ekologické zahradě jsou k dispozici dvě vymazlené, komfortní a krásné maringotky, z nichž každá nabízí dostatek soukromí a koupací, masážní sud..... (vždy s čerstvou a pitnou vodou, bez chemie)
Apartman Sunrise(3 ložnice, 6 osob, apartman Sunset (2 ložnice plus přistýlka, 5 osob, apartman Moonrise(1 ložnice, 4 osoby), každá maringotka po 2 osobách..

Jsme ekologičtí: používáme kosmetiku, která je přírodní a nepoškozuje lidské zdraví, ani neškodí přírodě, máme ekozahradu (hektarový park), nepoužíváme žádné chemické látky, hnojiva, pesticidy. Pereme a uklízíme s eko drogerií, koupelny provoňujeme éterickými oleji, důkladně třídíme odpady, jsme téměř soběstační (energie, voda).

V letních měsících nabízíme relaxaci v bazénu se slanou vodou nabitou minerály z moře, které velice prospívají zdraví, bez škodlivého chlóru. K prohloubení relaxace si můžete objednat masáže od certifikovaných a kvalifikovaných masérek, které Vás namasírují přímo u nás, v blízkosti se nachází i krásné wellness, welness procedury si můžete objednat i v Nobilis Tilia centru, kam se dostanete za 30min pěšky lesem. Pokud chcete uniknout ruchu měst, přijeďte k nám, v jednom domě máme pouze tři apartmány. Do Národního parku můžete jít od nás pěšky. Jak zmíněno výše: máme i glamping 2 maringotky ve svém soukromí na hektarové eko zahradě, s ohništěm, grilem, toaletou, teplou vodou, sprchou, kk uvnitř domečku.., u lesa..

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Velké ploché TV.
Plně vybavené kuchyně, velký apartmán Sunrise má navíc troubu. Kávovary.. toaster, rychlovarna konvice..

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování zdarma v objektu. Google maps nás znají.

Stravování

Restaurace jsou v okolí 3 - 5km.

Ubytování - pokoje:

Vsechny 3 apartmány jsou nově rekonstruované, každý má jiný styl a své jméno :-) a nachází se v prvním patře a přízemí, největší apartmán Sunrise, situovaný na východ s výhledem do zahrady, pro maximálně 6 osob má 4 místnosti (3 ložnice a kuchyň, TV, koupelnu). Menší apartmán Sunset je spolu se Sunrise na 1.patře, pro max. 5 osob má 3 místnosti (2 ložnice, obývací prostor s TV a pohodlnou pohovkou pro 1 osobu a kuchyňský kout), je situovaný na západ, apartmán Moonrise je pro 4 osoby, má 1 ložnici, obývák, televizi s internetem a kk, koupelnu s vanou a je v přízemí, na léto je ideální, neb je to nejchladnější část domu..., vhodný pro pár nebo až 4 člennou rodinu..

V objektu možnost masáží, objednávku prosím udělejte v momentu rezervace ubytování, neboť masérky jsou velmi vytížené...

Výlety, sport a zábava v okolí

Pár kroků od nás se nachází mnoho turistických tras a cyklostezek v NP Českosaské Švýcarsko.
Köglerova naučná stezka (Vlčí hora - Kyjov), vzdálenost od maringotky: 2,5 km. Nejstarší naučná stezka v ČR s česko - německým výkladem, měří 23 km, má 39 zastavení.
Vlčí hora: vzdálenost od apartmánů: 3 km, rozhledna, restaurace, prodejna a výroba přírodní kosmetiky Nobilis Tilia, čajovna.
Brtnické ledopády: vzdálenost od apartmánů: 4 km, unikátní ledopády nedaleko obce Brtníky.
Zámek Šluknov: vzdálenost od apartmánů: 8,5 km, významná a chráněná kulturní pamětihodnost.
Skiareál Horní Podluží: vzdálenost od apartmánů: 14 km, večerní lyžování, půjčovna, restaurace.
Poutní místo Křížová stezka Jiřetín pod Jedlovou: vzdálenost od apartmánů: 16 km, poutní místo spojené s legendou o zjevení Spasitele na kříži, lze spojit s turistickým výšlapem z Jiřetína směrem na vrchol Jedlové hory.
Skiareál a adrenalin park Jedlová: vzdálenost od apartmánů: 17 km, obří houpačka, lanové centrum, lezecká stěna, koloběžky, káry a mnoho dalšího.
Hrad Tolštejn Jiřetín pod Jedlovou: vzdálenost od apartmánů: 18 km, zřícenina středověkého hradu na severní straně Lužických hor s rozhlednou a restaurací.
Spa&wellness Thermal bad Kirschau: vzdálenost od apartmánů: 20 km, masáže, sauny, termální lázně, ideální když počasí nepřeje.
Mariina vyhlídka Jetřichovice: vzdálenost od apartmánů: 21,5 km, vyhlídkový altánek na Mariině skále je jedním z nejznámějších turistických cílů v Jetřichovických stěnách.
Aquapark Trixi bad Großschönau: vzdálenost od apartmánů: 23 km, vyžití pro děti i dospělé při nepříznivém počasí.
Dolský Mlýn Jetřichovice: vzdálenost od apartmánů: 25,5 km, romantický mlýn naleznete na soutoku řeky Kamenice a Jetřichovické Bělé.
Hrad Ojvín: vzdálenost od apartmánů: 31,5 km, Žitavské hory, výlet starým parním vláčkem.
Panská skála Kamenický Šenov: vzdálenost od apartmánů: 32 km, nejstarší chráněný unikátní geologický útvar známý z pohádky Pyšná princezna.
Pravčická brána a Hřensko: vzdálenost od apartmánů: 32 km, největší přirozená skalní brána na našem kontinentu, národní přírodní památka. Je považována za nejkrásnější přírodní útvar Českého Švýcarska a tvoří symbol celé oblasti.
Soutěsky Kamenice - Hřensko: vzdálenost od apartmánů: 32 km, romantický výlet na lodičkách, [www. hrensko. cz]
Dinopark Saurier park Bautzen: vzdálenost od apartmánů: 41 km, velký naučný a zábavný dinosauří park pro děti.

Ceník ubytování v apartmánu

2500,- kčza apartmán a noc - LÉTO
2000,- kčza apartmán a noc - ZIMA
2000,- kčza apartmán a noc - MIMO SEZÓNA
3000,- kčSILVESTR: 1-4osoby 3000,- a každá další osoba 500,-/noc, min. 4 noci
hlavní sezona: 28.6.-31.8.2024
Apartmán č. 1, 2 a 3: 2500 Kč/noc (1-5 osob), 6 osob 3.000Kč(vejdou se do apartmánu Sunrise-3 ložnice)
akční ceny, aktuální ceny...uvedeny na webu..


Děti do 2 let/1,99 roku bez nároku na lůžko zdarma
Doplňkový ceník:
Dětská postýlka s lůžkovinami / pobyt 300 Kč
Domácí mazlíčci vítaní v apartmánu Moonrise a Tiny house, malí psi a kočky: 250Kč/noc
Minimální délka pobytu 2 noci. V období červenec – srpen pouze týdenní pobyty.
Silvestrovský pobyt možný na 4 noci a více za cenu 3000Kč / apartmán pro 1 - 4 osoby / noc, 500 Kč / každá další osoba v apartmánu / noc.
V ceně ubytování zahrnuto: vybavení apartmánů, lůžkoviny, ručníky, využití slaného, vyhřívaného venkovního bazénu v měsících červen – září, WiFi internet, parkování u objektu, DPH. Cena nezahrnuje závěrečný úklid 550Kč / apartmán / pobyt. a nezahrnuje poplatky obci 25Kč/dospělý/noc

V okamžiku objednávky, Vás prosíme o zálohu 50%, v den příjezdu na pobyt zbylých 50%, preferujeme ale doplatek převodem na BU před příjezdem..
platby za snídaně a využití horkého masážního sudu(maringotka a tiny house) jsou možné v hotovosti CZK anebo EUR, případně převodem..
ceny aktualni a akční najdete na webu: www.umluvicichkamenu.cz, novinky na FB

Kontakty

Adresa apartmánu: Brtníky 257

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
774 712 129
Web:
www.umluvicichkamenu.cz
Facebook:
www.facebook.com/apartmanyumluvicichkamenu/

Apartmány U Mluvících kamenů na eko zahradě - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Apartmány U Mluvících kamenů na eko zahradě.

Penzion a restaurace Vlčárna
Penzion Zahrady, Zahrady 4Penzion a restaurace Vlčárna 1Penzion a restaurace Vlčárna 2Penzion a restaurace Vlčárna 3

Penzion nacházející - se v těsné blízkosti Českého Švýcarska a Lužických hor, který vám vdechne zdejší atmosféru ihned při příjezdu! Nachází se v malebné vesničce Zahrady,... zobrazit detail

Apartmány
Apartmán Brtníky, Brtníky 87, 407 60 BrtníkyApartmány 1Apartmány 2Apartmány 3

Apartmány Brtníky - České Švýcarsko jsou apartmány s možností vlastního stravování, Wi - Fi zdarma a přístupem do zahrady situované za domem. Za parkování u domu... zobrazit detail

Kyjovská terasa
Penzion Kyjov, Kyjov 39Kyjovská terasa 1Kyjovská terasa 2Kyjovská terasa 3

Nabízíme k pronájmu celý objekt penzionu Kyjovská terasa v NP České Švýcarsko až pro 24 osob. Vhodné pro větší skupiny, firemní akce, teambuildingy. Penzion má celkem... zobrazit detail

Chalupa k pronajmutí
Apartmán Krásný Buk, Krásný Buk ev. č. 99Chalupa k pronajmutí 1Chalupa k pronajmutí 2Chalupa k pronajmutí 3

Zděná chalupa s dvěma apartmány v klidném prostředí. Výhodné pro dvě rodiny s možností vlastního soukromí nebo i pro partu 10 přátel. V přízemí každé poloviny... zobrazit detail

Alfapartmány
Apartmán Dlouhý Důl, Dlouhý Důl 2, 407 47 Krásná LípaAlfapartmány 1Alfapartmány 2Alfapartmány 3

NOVINKA - v sezóně 2024 bude od velikonoc v provozu koupací sud. Nabízíme stylové ubytování v bývalém zájezdním hostinci, postaveném v roce 1890. V domě jsou k... zobrazit detail

Na Vyhlídce
Apartmán Staré Křečany, Staré Křečany 165Na Vyhlídce 1Na Vyhlídce 2Na Vyhlídce 3

Apartmán se nachází v naší rodinné vilce z roku 1910 na kopci v klidné části obce Staré Křečany, která je součástí Národního parku České Švýcarsko. Apartmán... zobrazit detail

Penzion 126
Penzion Brtníky, Brtníky čp.126Penzion 126 1Penzion 126 2Penzion 126 3

Chalupa Brtnička se nachází v centru obce Brtníky přímo na rozcestníku turistických tras pro pěší i cyklisty. Ubytování je vhodné pro větší skupiny lidí, jelikož se... zobrazit detail

Penzion Na Bělidle
Penzion Krásný BukPenzion Na Bělidle 1Penzion Na Bělidle 2Penzion Na Bělidle 3

Penzion Na Bělidle se nachází v okolí Krásné Lípy uprostřed malebné přírody Českého Švýcarska, která je zárukou příjemně stráveného a klidného pobytu. Tento historický, údajně 250... zobrazit detail

Na Kopci
Apartmán Staré Křečany, č.p.84Na Kopci 1Na Kopci 2Na Kopci 3

Apartmán Na Kopci 84 se nachází v klidné části obce Staré Křečany, 5 km od města Krásná Lípa a 5 km od Rumburka. V domě se... zobrazit detail

Bohemian COTTAGE
Apartmán Krásná Lípa, Kamenná Horka 15, Krásná LípaBohemian COTTAGE 1Bohemian COTTAGE 2Bohemian COTTAGE 3

Chalupa Bohemian COTTAGE je umístěna v nadmořské výšce 500 m s výhledem na Česko Saské Švýcarsko. Zahrada o velikosti 3000m² nabízí relaxaci v přírodě. Možnost využití... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 52064)

volné termíny

Volné a obsazené termíny:

poslat dotaz na ubytování

... podrobné hledání