Chata Wellness

Ubytování Žďár, Žďár 148 - Apartmán

Chata Wellness - Žďár
Chata Wellness - ŽďárChata Wellness - ŽďárChata Wellness - ŽďárChata Wellness - ŽďárChata Wellness - ŽďárChata Wellness - ŽďárChata Wellness - ŽďárChata Wellness - ŽďárChata Wellness - ŽďárChata Wellness - ŽďárChata Wellness - ŽďárChata Wellness - ŽďárChata Wellness - ŽďárChata Wellness - ŽďárChata Wellness - ŽďárChata Wellness - Žďár

Plně zařízená chata (dům) postavená v roce 2015 v Českém ráji, nedaleko hradu Kost, zámku Humprecht či zříceniny Valečov.
Chata je tvořena dvěma samostatnými apartmány a to apartmán Wellness I (přízemí) a apartmán Wellness II (1.patro). V každém apartmánu je umístěna privátní vířivka a sauna.
Chatu si lze pronajmout jako celek, nebo je možné si pronajmout jednotlivý apartmán.

Apartmán WELLNESS I vám nabídne relaxační pobyt pro 6 osob. K dispozici je hydromasážní vířivka až pro 6 osob a infrasauna. Dále koupelna a 2x WC, dvě dvoulůžkové ložnice, vybavená kuchyňská linka s obývacím pokojem, ve kterém je možné rozložit přistýlku.
Samozřejmostí je WIFI v celém objektu.

Apartmán WELLNESS II nabízí jeden dvoulůžkový pokoj, jeden čtyřlůžkový pokoj, kuchyňku, koupelnu s toaletou. Dále pak k je dispozici wellness místnost s hydromasážní vanou (vířivkou), saunou, relaxační lehátka, krb přímo naproti vířivce.

Na oploceném pozemku – zahradě se nachází venkovní bazén 7,3x3,7,u bazénu můžete na lehátkách vystavit tělo slunci. Pro ty aktivní nabízíme hřiště vhodné na badbinton, nohejbal, volejbal, pískoviště. Po dlouhém dni můžete grilovat flákotu masa a spláchnout dobrým pivem z Českého ráje.

Pro Vašeho plechového miláčka máme přichystané stání na oploceném pozemku.
Objekt je v provozu celoročně. Je vybírána vratná kauce 2000 kč. Pro skupiny do 30 let, nebo Silvestr je vybírána vratná kauce 5000 kč.

V ceně nejsou zahrnuty energie (plyn, elektrika), rekreační poplatek).

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Kuchyň - mikrovnlnná trouba, indukční dvouplotýnkový vařič, lednice.

Obývací pokoj - LCD TV (satelit, antena, internet), internet.

Zahrada - bazén, gril, ohniště, venkovní posezení, parkoviště.

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování pro 4 osobní vozy na oploceném pozemku.

Stravování

vlastní, popř. v restauraci vzdálené 150 m.

Ubytování - pokoje:

Apartmán WELLNESS I nabízí hydromasážní vířivku, infrasaunu. Dále koupelnu, 2x WC, dvě dvoulůžkové ložnice, vybavenou kuchyňskou linku, obývací pokoj, ve kterém je možné rozložit přistýlku.

Apartmán WELLNESS II nabízí jeden dvoulůžkový pokoj, jeden čtyřlůžkový pokoj, kuchyňku, koupelnu s toaletou. Dále pak k je dispozici wellness místnost s hydromasážní vanou (vířivkou), saunou, relaxační lehátka, krb přímo naproti vířivce.

Výlety, sport a zábava v okolí

V nejbližším okolí hrad Kost, údolí Plakánek, zámek Humprecht, skalní města, Drábské světničky, zřícenina hradu Valečov, zámek Mnichovo Hradiště, zámek Sychrov. Nespotečné množství cyklotras.
Prachovské skály: Prachovské skály tvoří pískovcové skalní město. Díky otevřeným náhorním plošinám můžete využít vyhlídek, z nichž budete mít celý Český ráj jako na dlani. Dále poskytují zájemcům široké možnosti horolezectví, kdy je navíc obklopuje nádherná příroda.

Hrad Kost: Jedním z nejzachovalejších, nejvýznamnějších a zároveň posledních středověkých hradů v České republice je hrad Kost.

Šťastná země: Přírodní zábavní dětský areál Šťastná země nabízí návštěvníkům nejenom originální programy podpořené množstvím doprovodných aktivit, ale také dřevěný hrad, trpasličí vesničku, houpačky, prolézačky, či pískové rýžoviště s pravými českými granátky, a také oblíbené vzduchové trampolíny a prožitkový Geopark.

Hrad Trosky: Bizarní zřícenina gotického hradu z konce 14.století se stala jedním ze symbolů Ćeského ráje. Vybudování hradu na dvou strmých čedičových skaliscích učinilo z Trosek nedobytný hrad - nikdy nebyl vojensky dobyt. Při prohlídce má návštěvník možnost seznámit se s historií hradu a vystoupat na věž "Babu" i na vyhlídku pod věží "Panna", které skýtají jedinečný rozhled do okolní krajiny.

Zámek Hrubá skála: Zámek Hrubá Skála, původním názvem hrad Skála byl postaven ve 14.století na mohutných pískovcových skalách. Název Hrubá Skála vznikl pro odlišení od Malé Skály. Po mnoha požárech byl původně gotický hrad přestavěn na renesanční zámek. Pro návštěvníky je zpřístupněna vyhlídková věž, z níž se nabízí pěkný výhled na okolní krajinu především Hruboskalsko, hrad Trosky, vrchy Tábor a Kozákov.

Možnosti koupání: Malý a Velký písečák, rybník Žabakor, Komárovský rybník, koupaliště Kacanovy, koupaliště Kněžmost, aquapark Turnov, koupaliště Sedmihorky, rybník Bažantník, rybník Věžák, koupaliště Sobotka, koupaliště Bělá u Turnova, Koupaliště Hodkovice, pískovna Ptýrovec - Veselá, Roudenský rybník, Malá Skála - Žlutá plovárna.

Blízká lyžařská střediska: Turnov - Struhy.

Ceník ubytování v apartmánu

od 1500,- kčza apartmán a noc - LÉTO
od 1500,- kčza apartmán a noc - ZIMA
od 1500,- kčza apartmán a noc - MIMO SEZÓNA
2700,- kčSILVESTR: Minimálně 4 noce
V ceně nejsou zahrnuty energie dle skutečné spotřeby, rekreační poplatek 15 korun dospělá osoba den.

Je vybírána vratná kauce 2000 korun za apartmán.

Kontakty

Adresa apartmánu: Žďár 148

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
777 803 935
Web:
www.apartman-richtrovi.cz
Facebook:
www.facebook.com/apartmanrichtrovi

Volné a obsazené termíny:

Chata Wellness - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chata Wellness.

Penzion Ploukonice
Penzion Ploukonice, Ploukonice 14, 511 01 Turnov - VšeňPenzion Ploukonice 1Penzion Ploukonice 2Penzion Ploukonice 3

Rádi Vás ubytujeme v naší zeměděl. usedlosti s histor. roubenkou(5 lůž. ) s původní pecí, na která je možno spát, dále v apartmánu(3lůž. )a dvou pokojích... zobrazit detail

Chalupa U Ťukalů
Apartmány Ploukonice, Ploukonice 15, 51101, TurnovChalupa U Ťukalů 1Chalupa U Ťukalů 2Chalupa U Ťukalů 3

UBYTOVÁNÍ NA CHALUPĚ V ČESKÉM RÁJI Nabízíme: ubytování max. pro 10 osob, ve 2 samostatných bytech, každém pro 5 lidí, soukromí v uzavřeném areálu, rozlehlou zahradu okolo... zobrazit detail

Vila Maruška
Penzion Žehrov, Žehrov 19Vila Maruška 1Vila Maruška 2Vila Maruška 3

Náš penzion leží ve vesnici Žehrov v blízkosti hradu Kost v Českém ráji. Žehrov je malá vesnička, křižovatka cyklistických stezek. Spadá pod obec Žďár. zobrazit detail

Apartmany
Apartmány Doubrava u Mnichova Hradiště, Doubrava 95Apartmany 1Apartmany 2Apartmany 3

Nabízíme nově zrekonstruované apartmány v rodinném domě v srdci Českého ráje. Pod Drábskými světničkami a Příhrazskými skalami. Ubytování je v prvním patře. Nacházíme se uprostřed obce... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 58185)