Chalupa U Potoka

Ubytování Sloup v Čechách, Mlýnská 324 - Apartmány

Chalupa U Potoka - Sloup v Čechách
Chalupa U Potoka - Sloup v ČecháchChalupa U Potoka - Sloup v ČecháchChalupa U Potoka - Sloup v ČecháchChalupa U Potoka - Sloup v ČecháchChalupa U Potoka - Sloup v ČecháchChalupa U Potoka - Sloup v ČecháchChalupa U Potoka - Sloup v ČecháchChalupa U Potoka - Sloup v ČecháchChalupa U Potoka - Sloup v ČecháchChalupa U Potoka - Sloup v ČecháchChalupa U Potoka - Sloup v ČecháchChalupa U Potoka - Sloup v ČecháchChalupa U Potoka - Sloup v ČecháchChalupa U Potoka - Sloup v ČecháchChalupa U Potoka - Sloup v ČecháchChalupa U Potoka - Sloup v Čechách

Hledáte místo, kde strávit své volné dny, koukněte na naši Chalupu U Potoka ve Sloupu v Čechách. Sloup v Čechách najdete na úpatí Lužických hor v okrese Česká Lípa. Díky zdravému ovzduší, rozsáhlým lesům, skalním útvarům, zajímavým památkám, v létě možností krásného koupání, v zimě využití v okolí několika lyžařských areálů, kde se i uměle zasněžuje, mnoho běžeckých tratí, cyklostezkám, turistice, houbaření a hlavně malebnému okolí je vyhledávaným letoviskem po celý rok. Krajinou kolem Sloupu vede řada vyhlídkových okruhů, jde o turistický ráj. Náš kraj oplývá bohatou historií a je typický a známý i ve světě výrobou skla a sklářskými technikami.
Přijeďte a bydlete u nás v chalupě, na výběr máte 3 apartmány, od června do října 4 apartmány, nebo celou chalupu. Relaxovat můžete na zahradě pod pergolou, grilovat, opékat buřtíky a po krásném dni u vody, na kole, na výletě pak v klidu usínat při šumění potoka. Chalupu doporučujeme párům, dospělým, ale i rodinám s dětmi i partám. Těšíme se na Vás.

Přehled vybavení a služeb apartmánů

Příjezdová cesta a parkování

Příjezdová cesta a parkování přímo u objektu ( pro 5 aut). 1 auto většinou z apartmánu č. 3 parkuje na uzamčené zahradě, další auta ve slepé ulici u plotu.

Stravování

V těsné blízkosti je dobře zásobovaný obchod s potravinami, otevřený každý den včetně víkendu.
V obci několik restaurací, pošta. 5km od Sloupu je Nový Bor, kde je mnoho restaurací i velkých obchodů.
V každém apartmánu je vybavená kuchyňská linka.

Ubytování - pokoje:

Nabízíme ubytování ve čtyřech apartmánech:
1.Apartmán 1+kk v patře je velký pokoj s vybaveným kuchyňským koutem dvouplotýnkovou varnou deskou, lednicí, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, koupelna se sprchovým koutem s WC je na společné chodbě pouze pro tento apartmán. V apartmánu je pohovka, konferenční stolek, stolek s televizí, jídelní stůl se židlemi a skříň. V apartmánu je 1 manželská postel (140cm) a 1 lůžko + přistýlka na rozkládací pohovce.

2.Apartmán 2+1 v patře je byt, kde je pokoj s vybaveným kuchyňským koutem, s dvouplotýnkovou varnou deskou, lednicí, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, menší troubou, je zde pohovka, konferenční stolek a stolek s televizí. Další pokoj má 2 lůžka a jídelní stůl se židlemi, průchozí do dalšího pokoje, kde je manželská postel, komoda a skříň. Koupelna je součástí apartmánu a má vstup z kuchyně, v koupelně je sprchový kout. V apartmánu jsou k dispozici 4 lůžka + přistýlka na rozkládací pohovce.

3.Apartmán v přízemí o velikosti 2+1 je byt, kde je pokoj s vybavenou kuchyní, jídelním stolem se židlemi, sporákem, lednicí s mrazákem, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, v této místnosti je ještě rozkládací gauč, konferenční stolek a stolek s televizí. V bytě je pokoj se 3 lůžky a komoda, průchozí do dalšího pokoje, kde je manželská postel a skříň. Koupelna s vanou a WC, je součástí apartmánu, vstup z kuchyně. V apartmánu je 5 lůžek + přistýlka na rozkládacím gauči.

4.Apartmán 1+kk v přízemí je k dispozici od června do října, je to prostorný pokoj s vybaveným kuchyňským koutem, součástí je dvouplotýnková varná deska lednicí, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice. Koupelna se sprchovým koutem s WC je na společné chodbě pouze pro tento apartmán. V apartmánu je jídelní stůl se židlemi, pohovka, televize a police, komoda a úložný šuplík pod postelí. V apartmánu jsou 2 lůžka.

Výlety, sport a zábava v okolí

Radvanecký rybník zde naleznete výborné podmínky ke koupání na atraktivních písečných plážích, půjčovna lodiček, windsurfingu, lanový park a veškeré zázemí. Koná se zde mnoho akcí například pravidelně Benátská noc.
Skalní hrad, kde se natáčelo mnoho pohádek, v kapli se konají koncerty při svíčkách
Lesní divadlo, kde se konají celé léto divadelní představení a koncerty.
Rozhledna Na Stráži, kde je krásný výhled na Lužické hory a Sloupské údolí.
Sloupský zámek s galerií,
Mini jízdárna – jízdy na koních.
Množství turistických stezek, cyklostezek.
V okolí 5 vyhlídkových okruhů.
Areál pro horská kola.
V okolních pískovcových útvarech mnoho jeskyň, nejznámější Samuelova jeskyně.
Horolezectví - skalní útvar Údolí samoty.
Nesčetné možnosti pro houbaře a sběrače lesních plodů.
Rybaření v Radvaneckém rybníku jde o soukromý revír, kde se denně prodávají povolenky. V okolí další možnosti rybaření pro registrované rybáře.
V zimě v blízkosti trasy pro běžkaře, lyžařská střediska Polevsko, Prácheň, Horní Podluží, Jiřetín pod Jedlovou a 45km Liberec Ještěd.
Výlety do okolí:
• Německo cca 20km, guapark Groschonau – Trixi park, Oybin - bazén s tobogánem, rozhledna, hrad, lezeni na piskovcove věže, Kurort Jonsdorf - skalní město, lezeni na piskovcove věže, Jonsdorf - motýlí farma
• Ranč Malevil v Heřmanicích poskytuje možnost využití - golf, jízdárna, squash, bowling, posilovna, solárium, tenisové kurty, sauna, dětské hřiště...
• Jablonné v Podještědí - zámek Lemberk, koupaliště, studánka Zdislavy z Lemb.
• Liberec - aquapark Babylon, lunapark Babylon, ZOO, botanická zahrada, krytý bazén, Ještěd - kabinková lanovka
• Sklářská oblast, mnoho muzeí, huťí, Sklářská krčma AJETO v Lindavě, restaurace Ajeto v Novém Boru - s ukázkou výroby sklářů - pec, možnost vlastnoručně si vyrobit např. vázu, skleničku
• Jiřetín pod Jedlovou - Štola SV. Jana Evangelisty
• Máchův kraj, Máchovo jezero, Doksy Muzeum / pro děti /Čtyřlístek, hrad Bezděz, hrad Houska
• Stráž pod Ralskem - cukrárna se 100 druhů zmrzlin, cyklostezka do lázní Osečná, Panda sport - vodní lyžování na laně
• Hamr na Jezeře - koupání
• Pánská Skála na Práchní
• vrchy Klíč, Hvozd a Luž s nádhernými výhledy
• Zákupy zámek
• Hřensko, Českosaské švýcarsko
• Přírodní turistické cíle Havraní skály
• Pro vodáky možnost sjíždění řeky Ploučnice.

Ceník ubytování v apartmánech

400,- kčza osobu a noc - LÉTO
450,- kčza osobu a noc - ZIMA
400,- kčza osobu a noc - MIMO SEZÓNA
9000,- kčSILVESTR: za celou chalupu za noc
Ceny apartmánů na rok 2020:

400Kč za osobu za noc u apartmánu č.1 ( třílůžkový) a č. 4 ( dvoulůžkový)
440Kč za osobu za noc u apartmánu č. 2 ( čtyřlůžkový) a č. 3 ( pětilůžkový)

dítě do 1 roku 150Kč za noc
dítě od 1 -5 let a přistýlka 300Kč za noc
Malý a střední pes za noc 50Kč, velký dle dohody za cenu 100Kč za noc

Celá chalupa max 12 lůžek:
1 noc 6 000 Kč za noc
2 noci (víkend) 5 000 Kč za noc
3 a více nocí 4 500 Kč za noc

Při ubytování na 1 noc je cena navýšena za osobu o 100Kč.
Při ubytování 1 osobou v apartmánu cena navýšena o 200Kč, podle ročního období a obsazenosti.

Záloha: 50% z ceny, pro platnost rezervace je nutné ji uhradit do 7 dnů od provedení rezervace.
Záloha je vratná v plné výši nejpozději do 2 měsíců před začátkem pobytu. Na silvestra do 3 měsíců před začátkem pobytu. Zrušení do 1 měsíce před začátkem pobytu se platí storno poplatek 50% z rezervačního poplatku. Zrušení 1 měsíc a méně před začátkem pobytu rezervační poplatek propadá. Možná dohoda dle situace a rychlé náhrady za ubytované.

Zbylých 50% se doplácí 14 dní před příjezdem, vše na účet. Platba v hotovosti není možná!

Kauce na případné škody způsobené hosty při pobytu je 2.000 Kč při pronájmu celé chalupy. Kauce se platí při příjezdu a je vratná při odjezdu hostů při předání chalupy majiteli, když je vše v pořádku a nepoškozené.
Provoz celoročně, chalupa je vytápěna plynovým kotlem.

U nás se mohou ubytovat i přátelé, rodina, kteří bydlí odděleně a přesto mohou trávit společnou dovolenou.

Lůžkoviny a utěrky zajištěny.

Sebou přezůvky, ručníky a osušky!!
Úschova kol zajištěna.
U chalupy je k dispozici oplocená zahrada s příjemným i zastřešeným posezením, možnost zapůjčení 4 grilů, k dispozici ohniště a vidličky na opékání a dřevo , zahradní houpačka. Uhlí na grilování není k dispozici, vezměte si sebou.
Chalupa leží v klidné části obce, mezi trvale obydlenými domy . Je nutné dodržovat noční klid.
Ubytování, zahrada i parkování je možný pouze pro ubytované, kteří mají zaplacen pobyt, žádné návštěvy se nerespektují a v případě porušení končí pobyt, nebo návštěvu lze domluvit předem s amjitelem.
Příjezd od 16h do 19h.
Odjezd do 10h.
Při odjezdu prosíme o závěrečný úklid - svléknutí povlečení, vysypání košů a uklizení nádobí.
Na chalupě nebydlíme, ani nemáme recepci, proto příjezdy a odjezdy musí být dodržovány, nebo dle možností a kapacity předem domluvené.
Cena zahrnuje spotřebu elektriky, vody, plynu na vytápění, dřevo, televizi, internet, úklid i pobytový poplatek.
Pokud Vám firma nebo zaměstnavatel přispívá na dovolenou, nabízíme možnost vyfakturování tohoto příspěvku a použití jako platby Vaší dovolené (příspěvky na dovolenou od fondů FKSP, zaměstnavatele nebo odborového svazu).
Zimní sezóna: prosinec až březen
Hlavní sezóna: červen, červenec, srpen
Mimo sezóna duben, květen, září, říjen, listopad

Kontakty

Adresa apartmánů: Mlýnská 324

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
737 118 065
Web:
www.chalupaupotokasloup.cz
Facebook:
www.facebook.com/chalupaupotokasloup/

Volné a obsazené termíny:

Chalupa U Potoka - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chalupa U Potoka.

Ubytování Bohemia
Penzion Sloup v Čechách, Benešova 15Ubytování Bohemia 1Ubytování Bohemia 2Ubytování Bohemia 3

Dům se nachází ve Sloupu v Čechách, oblíbené turistické oblasti nedaleko Nového Boru a České Lípy. Ubytování Bohemia nabízí možnost ubytování od května 2018,kdy jsme se... zobrazit detail

Prázdninový dům
Penzion Sloup v Čechách, Benešova 169Prázdninový dům 1Prázdninový dům 2Prázdninový dům 3

Prázdninový dům se nachází v centru Sloupu v Čechách, 300 m od koupaliště, 200 m od samoobsluhy a pošty. Dům je vhodný pro rodiny s dětmi,... zobrazit detail

Ubytování Pod rozhlednou
Penzion Sloup v Čechách, Mikovcova 289Ubytování Pod rozhlednou 1Ubytování Pod rozhlednou 2Ubytování Pod rozhlednou 3

Ubytování se nachází v rod. domě se zahradou, v klidné části obce, s parkováním před domem. Z oken je výhled na pískovcové skály, na rozhlednu, na... zobrazit detail

Apartmán
Apartmán Radvanec, Radvanec 3Apartmán 1Apartmán 2Apartmán 3

Apartmán je v přízemí rodinného domu, v klidné části vesnice, k dispozici je vybavená kuchyně (lednička, mikrovlnka, dvouplotýnkový el. vařič, rychlovarná konvice, nádobí) koupelna se sprchovým... zobrazit detail

Chata Ludmila
Penzion Janov, Janov 89 u Nového BoruChata Ludmila 1Chata Ludmila 2Chata Ludmila 3

!! Kalendář je pravidelně aktualizovány!! !! Video chaty!!! [https: //youtu. be/vKadfbSmn5M] Rodinná chalupa připravena, Vám poskytnout vše, co potřebujete k... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 51843)