Chalupa Uršula

Ubytování Jiřetín pod Jedlovou, Tolštýnská 7 - Apartmán

Chalupa Uršula - Jiřetín pod Jedlovou
Chalupa Uršula - Jiřetín pod JedlovouChalupa Uršula - Jiřetín pod JedlovouChalupa Uršula - Jiřetín pod JedlovouChalupa Uršula - Jiřetín pod JedlovouChalupa Uršula - Jiřetín pod JedlovouChalupa Uršula - Jiřetín pod JedlovouChalupa Uršula - Jiřetín pod JedlovouChalupa Uršula - Jiřetín pod JedlovouChalupa Uršula - Jiřetín pod JedlovouChalupa Uršula - Jiřetín pod JedlovouChalupa Uršula - Jiřetín pod JedlovouChalupa Uršula - Jiřetín pod JedlovouChalupa Uršula - Jiřetín pod JedlovouChalupa Uršula - Jiřetín pod JedlovouChalupa Uršula - Jiřetín pod JedlovouChalupa Uršula - Jiřetín pod JedlovouChalupa Uršula - Jiřetín pod JedlovouChalupa Uršula - Jiřetín pod JedlovouChalupa Uršula - Jiřetín pod JedlovouChalupa Uršula - Jiřetín pod JedlovouChalupa Uršula - Jiřetín pod JedlovouChalupa Uršula - Jiřetín pod JedlovouChalupa Uršula - Jiřetín pod JedlovouChalupa Uršula - Jiřetín pod JedlovouChalupa Uršula - Jiřetín pod JedlovouChalupa Uršula - Jiřetín pod JedlovouChalupa Uršula - Jiřetín pod JedlovouChalupa Uršula - Jiřetín pod JedlovouChalupa Uršula - Jiřetín pod JedlovouChalupa Uršula - Jiřetín pod JedlovouChalupa Uršula - Jiřetín pod JedlovouChalupa Uršula - Jiřetín pod JedlovouChalupa Uršula - Jiřetín pod JedlovouChalupa Uršula - Jiřetín pod JedlovouChalupa Uršula - Jiřetín pod Jedlovou

Chalupa je vhodná k celoročnímu pronájmu. Nabízí ubytování pro 25 osob (23 plnohodnotných lůžek + palanda pro 2 děti cca. do 7 let) v osmi samostatných ložnicích, které jsou dvou až čtyřlůžkové, dále obývací pokoj s kulečníkem, TV a posezením, plně vybavenou kuchyni, 4x WC, koupelnu s vanou, sprchový kout a další dvě koupelny se sprchovým koutem. Dále je k dispozici stolní tenis, šipky, stolní hry. Zahrada s posezením, ohništěm, trampolínou, pískovištěm, dětskou houpačkou a parkováním pro min. pět vozů.

Od ledna 2018 je nově k dispozici finská sauna 2x2m, odpočívárna a další sprchový kout...

Chalupa Uršula se nachází nedaleko centra Jiřetína pod Jedlovou, který nabízí široké vyžití jak pro letní, tak i zimní rekreaci. Obec je vybavena letním sportovním areálem (bazén, 3x kurt na plážový volejbal, 2x tenisový kurt, nohejbal, košíková či basketball, víceúčelová plocha, fotbalové hřiště, minigolf, dětské hřiště). Pro zimní rekreaci jsou přímo v obci dvě sjezdovky a hojně se zde využívájí běžecké lyže. Dále je v obci známá Křížová hora, stříbrný důl, rozhledna Jedlová a zřícenina hradu Tolštýn.

V obci jsou dva obchody se smíšeným zbožím, cukrárna, dvě restaurace, pošta, informační středisko.

Vybavení a služby penzionu

V přízemí je kuchyně vybavená nádobím pro 25 osob, 2x lednicí s mrazákem, sporákem včetně trouby, mikrovlnou troubou, myčkou, rychlovarnou konvicí, toustovačem, topinkovačem a dětskou jídelní židličkou.

Dále samostatné WC a konírna se stolním tenisem.

V prvním patře je prostorná chodba ze které se vchází do šesti samostatných ložnic. Dále je zde WC a koupelna (vana a sprchový kout). V prostorné chodbě je gauč a elektronické šipky.

V horním patře je společenská místnost s kulečníkovým stolem, TV a posezení. Dvě samostatné koupelny každá se sprchovým koutem a WC. A poslední dvoulůžková ložnice.

Kompletně oplocená zahrada o cca 1000m nabízí ovocné a okrasné dřeviny, parkování pro 4 - 5 aut, posezení, ohniště s posezením, trampolínu (průměr 3m), pískoviště a dětskou houpačku.

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování na zahradě pro 4 - 5 aut.

Stravování

Možnost vaření ve vlastní kuchyni, restaurace cca 50m, obchod cca 150km.

Ubytování - pokoje:

PŘÍZEMÍ:
V přízemí objektu se nachází prostorná vstupní hala, kompletně vybavená kuchyně s jídelnou, samostatná ložnice pro čtyři osoby, WC, dále tzv. konírna ve které je stolní tenis.

Od ledna 2018 je v přízemí navíc k dispozici finská sauna 2x2m, odpočívárna a další sprchový kout...

Pokoj v přízemí je vybaven manželským dvoulůžkem (160x200cm), druhým manželským dvoulůžkem (160x200cm), dvěmi skříněmi, nočním stolkem a umyvadlem s teplou vodou.

PRVNÍ PATRO:
Z prostorné chodby se vchází do šesti samostatných ložnic. Dvě ložnice jsou dvoulůžkové (v jedné z nich je dětská postýlka, do druhého pokoje lze dát cestovní dětskou postýlku kterou máme k dispozici), jedna ložnice je dvoulůžková a navíc je v ní palanda (70x180cm), jedna ložnice je třílůžková a dvě čtyřlůžkové. Dále WC a koupelna (vana a sprchový kout). V prostorné chodbě je gauč a elektronické šipky.

DRUHÉ PATRO:
V horním patře je společenská místnost s kulečníkovým stolem, TV a posezení. Dvě samostatné koupelny každá se sprchovým koutem a WC. A poslední dvoulůžková ložnice.

Výlety, sport a zábava v okolí

Přímo v Jiřetíně pod Jedlovou je velmi známá Křízová cesta, stříbrný důl, rozhledna Jedlová a zřícenina hradu Tolštýn. V obci je informační středisko, kde Vás budou velmi rádi informovat o obci, blízkém okolí i celém Českém Švýcarsku.

Dále doporučujeme:
Kyjovské údolí
Mariina skála
Dolský mlýn

Rozhledna Tanečnice když je hezky dá se spojit s rozhlednou Weifberg v německu Weifberg.
Hrad Saunstejn lze spojit s Mala Pravčická brána.
Doménou Českého Švýcarska jsou Pravčická brána a soutěsky Edmundova a Divoká.
Pokud jste milovníci vody, nejbližší aquaparky: Trixi park grossschonau, Regia Varnsdorf.

Ceník ubytování v apartmánu

od 17500,- kčza apartmán a týden - LÉTO
15500,- kčza apartmán a týden - ZIMA
15500,- kčza apartmán a týden - MIMO SEZÓNA
50000,- kčSILVESTR:
Zimní sezóna: 4.2.2019 - 17.3.2019
Týden (sobota - sobota) 15500,- + energie.
Víkend (pátek - neděle) 7500,- + energie.

Letní sezóna: 31.5.2019 - 29.6.2019
Týden (sobota - sobota) 17500,- + energie.
Víkend (pátek - neděle) 8500,- + energie.

29.6.2019 - 1.9.2019 (prázdniny) 25000,- + energie.
Týden (sobota - sobota)

mimo sezónu: 3.9.2018 - 23.12.2018 2.1.2019 - 4.2.2019 17.3.2019 - 31.5.2019
Týden (sobota - sobota) 15500,- + energie.
Víkend (pátek - neděle) 7500,- + energie.
Cena za noc (min. dvě noci) mimo sezonu 2500,- + energie.
.
REKREAČNÍ POPLATEK JE 15Kč/osoba/den.

Za každého domácího mazlíčka účtujeme 50,- /den.
Na místě se hradí spotřebovaná el. energie (4 Kč/kWh) a plyn (15Kč/m3), vratná kauce (4.000 Kč) a rekreační poplatek.

Kontakty

Adresa apartmánu: Tolštýnská 7

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
607 115 104
Web:
www.chalupaursula.cz
Facebook:
www.facebook.com/chalupaursula.cz

Chalupa Uršula - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chalupa Uršula.

Jiřetínská chaloupka
Apartmán Jiřetín pod Jedlovou, Děčínská 98Jiřetínská chaloupka 1Jiřetínská chaloupka 2Jiřetínská chaloupka 3

Samostatné apartmány v roubence nacházející se přímo v obci Jiřetín pod Jedlovou 100m od náměstí. Každý apartmán má vlastní sociální zařízení i vybavenou kuchyň. zobrazit detail

penzion Zubejda
Penzion Rozhled, Rozhled 12penzion Zubejda 1penzion Zubejda 2penzion Zubejda 3

Rodinný dům v rekreační oblasti Lužické hory u Jiřetína pod Jedlovou. U objektu je venkovní bazén, možnost posezení na zahradě, grilování. Lyžařský vlek je necelých 50... zobrazit detail

Chata Tollendorf
Apartmán Jiřetín pod Jedlovou, Rozhled 20Chata Tollendorf 1Chata Tollendorf 2Chata Tollendorf 3

Proč chata Tollendorf? Je to prastarý název osady Rozhled z roku 1495,chata byla již v polovině 15 století sklářskou hutí, později v roce 1723 přestavěna na... zobrazit detail

Apartmány Horní Podluží
Apartmány Horní Podluží, Horní Podluží 193Apartmány Horní Podluží 1Apartmány Horní Podluží 2Apartmány Horní Podluží 3

Chalupa se nachází v klidné části města Horní Podluží, které je vstupní brannou Lužických hor. V blízkosti ubytování je velmi oblíbený lyžařský areál Horní Podluží, větrný... zobrazit detail

Chata Zvoneček
Penzion Jedlová, Jedlová 10Chata Zvoneček 1Chata Zvoneček 2Chata Zvoneček 3

Chata na samotě v krásném prostředí CHKO Lužické hory z roku 1781 s rodinnou atmosférou. Atmosféru Zvonečku dokresluje nejen původní zvonice, ale též více než 3000... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 55061)