Apartmány Nová Hlína

Ubytování Nová Hlína, Nová Hlína 32 - Apartmány

Apartmány Nová Hlína - Nová Hlína
Apartmány Nová Hlína - Nová HlínaApartmány Nová Hlína - Nová HlínaApartmány Nová Hlína - Nová HlínaApartmány Nová Hlína - Nová HlínaApartmány Nová Hlína - Nová HlínaApartmány Nová Hlína - Nová HlínaApartmány Nová Hlína - Nová HlínaApartmány Nová Hlína - Nová HlínaApartmány Nová Hlína - Nová HlínaApartmány Nová Hlína - Nová HlínaApartmány Nová Hlína - Nová HlínaApartmány Nová Hlína - Nová HlínaApartmány Nová Hlína - Nová HlínaApartmány Nová Hlína - Nová HlínaApartmány Nová Hlína - Nová HlínaApartmány Nová Hlína - Nová Hlína

Nemovitost se nachází v klidném a příjemném prostředí daleko od hlavní silnice (1 km), na okraji neprůjezdné obce Nová Hlína v blízkosti lesa a malého rybníčku. Je určena pro ty, kdo hledají především klidné a příjemné prostředí s výhledem na okolní přírodu, možnost firemního teambuildingu, oslavy narozenin nebo svatby pro max. počet ubytovaných 27 osob (s vlastním programem a pohoštěním) - hostů se vejde o mnoho víc. Objekt je vhodný pro odpočinek a relax. Cyklostezka vede okolo nemovitosti. Chalupa má neopakovatelnou atmosféru ("ducha"), jak to u dříve postavených nemovitostí bývá. Vstupy do chalupy a apartmánů jsou přímo ze dvora, bez schodů.
IDEÁLNÍ PRO: - velkou skupinu cca 26 - 31 osob nebo 2 skupiny - chalupa 14 - 16 osob a 3 nové apartmány 12 - 15 osob, vlastní oddělené terasy tak, aby se navzájem nerušily, kuchyň a pokoje se soc. zařízením. Z bezbariérového apartmánu není přímý výstup na terasu. Apartmány jsou vhodné i pro rodiny s dětmi nebo samostatné menší skupiny (velký - max. 7 osob, malý 4 osoby + max. dětská postýlka a bezbariérový - 2 + max. 2 skládací lehátka).
Video: [www. youtube. com/watch? v=h7Jt2LqdaHg&feature=youtu. be]

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Kuchyň v původní chalupě: elektrický sporák se sklokeramickou deskou a horkovzdušnou troubou, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, nádobí, příbory, sklenice, talíře, hrnečky, šálky, svatební stůl pro 14 - 16 osob, židle, 1x lednice s mrazící schránkou.

Pokoje v chalupě - v dvoupokojovém apartmánu je vlastní lednice s mrazící schránkou, taburety, menší stůl, 2 šatní skříně, malá skříňka na drobné věci, v předsíni věšák na zdi. V pokoji u kuchyně je menší stůl, 2 židle, věšák na zdi a velká šatní skříň s přihrádkami a šuplíky.

Nové pokoje mají jídelní stůl, menší apartmán 4 a větší 6 židlí, každý z apartmánů má ledničku s mrazící schránkou, mikrovlnou troubu, varnou konvici a dvouplotýnkový vařič. Vstup je přes předsíň s věšákem, skříní a botníkem. V koupelnách jsou elektricky vyhřívané podlahy.

Nádoby na separovaný sběr využitelných surovin jsou v současné době umístěny na návsi - cca 100 metrů od objektu. Pro jejich umístění v objektu připravujeme vhodné místo.

Přehled vybavení a služeb apartmánů

Příjezdová cesta a parkování

Po silnici - komunikace I/34 (Třeboň - Jindřichův Hradec), odbočka Nová Hlína
Autobusem - zastávka Nová Hlína (z Třeboně směrem na Jindřichův Hradec). Parkování u objektu.

Stravování

Chalupa je uzpůsobena k soběstačnosti, je zde možnost vlastního vaření (v chalupě je plně vybavená kuchyň, nové apartmány mají kuchyňskou linku s vybavením), možné je i dovoz vlastního stáčecího zařízení nebo grilu. Další možnosti se stravovat jsou přímo v obci - Občerstvení u Coufalů (100 metrů od chalupy) dále ve Staré Hlíně - 2 km nebo ve venkovní restauraci Pergola u Sv. Víta - 2 km, popř. v Třeboni (např. Plzeňka - pro ty, co se rádi dobře nají a mívají velký hlad), z vlastní zkušenosti můžeme doporučit ještě Oregano (kousek od kruhového objezdu s kapry směr centrum).

Ubytování - pokoje:

Ubytování je možné v chalupě, kde je jeden dvoupokojový apartmán pro 7 osob ( 3lůžka - 12 m2 a 4lůžka - 18 m2,ve kterém je možnost ještě 2 přistýlek), dále pak jeden pokoj pro 5 osob 15 m2 a pokoj pro 2 osoby 8 m2.Kuchyň je pro chalupu společná a má plochu cca 25 m2.Z původní chalupy je apartmánu a 5 - ti lůžkového pokoje výstup na jižní terasu.
Dále jsou k dispozici nově opravené 2 APARTMÁNY z původního vejměnku - vstup je přes předsíň (plocha cca 4,5 m2) se skříní, věšákem a botníkem. Velký apartmán je pro 6 - 7 osob - 30 m2 (možná 1 přistýlka) malý apartmán 4 osoby + max. dětská postýlka - 16 m2 (nové apartmány jsou komfortnější než původní chalupa, mají samostatnou kuchyňskou linku, soc. zařízení s elektricky vytápěnou podlahou a přímý výstup na západní teras) a dále bezbariérový apartmán pro 2 osoby + 2 děti. Z provozních důvodů jsme zvolili skládací pohodlná lehátka, která se ránou loží stranou, aby bylo dostatek místa. Dále je v pokoji i skládací stolek, který se rovněž sklopí, aby v době, kdy není potřeba, nepřekážel, lednička s mrazící schránkou, varná konvice a mikrovlnná trouba. Z bezbariérového pokoje není možný přímý výstup na západní terasu. Je zapotřebí přes dvůr nebo přes pokoje kolegů.

Výlety, sport a zábava v okolí

Dětské hřiště je cca 150 m. Ve vzdálenosti 5 km se nachází město Třeboň (golf, tenis, bowling, bazén, kulturní akce. České Budějovice jsou vzdáleny 27 km a Jindřichův Hradec 25 km.
Dále:
les u chalupy (procházky, houby, borůvky)
pěší turistika po blízkém i vzdálenějším okolí
cyklistická stezka vede přímo kolem chalupy
rybník Rožmberk (koupání - mělký poměrně dlouhý vstup do vody, ideální pro rodiče s dětmi), ideální cyklistický výlet pro rodiče s dětmi (Stará Hlína, Rožmberk, Přeseka, Třeboň a zpět do Nové Hlíny)
památník Emy Destinové u Stříbce
zámeček ve Stráži nad Nežárkou
historické mosty přes Starou řeku u Nové a Staré Hlíny
Zámecký mlýn v Jindřichově Hradci
úzkokolejka Jindřichův Hradec
Po dohodě organizujeme dopravu autobusem do 22 osob po okolních atraktivních místech - výhoda je, že nikdo nemusí řídit. Není součástí ceny, hradí se zvlášť.
Pomník Emy Destinové, Novořecká hráz, Rozvodí, hráze malých rybníků
město Třeboň
individuální sportovní aktivity na zahradě, dětské hřiště s prolézačkou na návsi
vzhledem ke své poloze ideální místo pro relaxaci, procházky lesem a odpočinek
podzimní výlovy, dále možnost sportovního rybaření nebo rybaření na povolenku

Ceník ubytování v apartmánech

od 260,- kčza osobu a noc - LÉTO
od 280,- kčza osobu a noc - ZIMA
od 260,- kčza osobu a noc - MIMO SEZÓNA
32000,- kčSILVESTR: Cena za celý objekt max.27 lůžek a max. 3 noci.Prodloužení pobytu +8500,-Kč/objekt/noc.Láhev sektu_BRUT.
Provoz celoročně. Silvestrovské pobyty + Vánoční pobyty (viz samostatný ceník). Při ubytování v letní sezóně (červenec a srpen) nebo mimo sezónu (září - říjen, duben - červen) na 1 noc min. 2 osoby, cena 450 Kč/osoba.

DÁLE NABÍZÍME ZKRÁCENÉ POBYTY - víkendy Pá - Ne 27 lůžek + možné 3 přistýlky za příplatek. Cena 14500,- Kč/víkend (září - říjen, duben - červen) se vztahuje na počet do 25 osob, 15500,- Kč/víkend (listopad, prosinec, leden, únor, březen) na počet do 25 osob.

Ceny v ceníku jsou bez poplatku obci ve výši 21,- Kč/os/noc od 18 - 70 let (od 1.1.2020 - došlo k navýšení z 15,-Kč na 21,-Kč). Obvykle požadujeme zálohu ve výši 50%. Doklad za místní poplatek obdržíte v den příjezdu, doklady za úhradu pobytu - zasíláme na vyžádání e - mailem, konečné vyúčtování vystavíme po úhradě při příjezdu.
Vratná kauce 5000,- Kč/skupina, 1000 až 2000,- Kč/pokoj - po příjezdu při předání objektu nebo pokoje, doklad pečlivě uschovejte.
Pronájem povlečení 70,- Kč/komplet/pobyt (pokud budete mít vlastní, pronájem neúčtujeme).

Závěrečný úklid: 1500,- Kč. Pokud si hosté uklidí sami, úklid neúčtujeme.
Wifi - ZDARMA

Cenovou kalkulaci Vám rádi zašleme, stačí odeslat dotaz ze stránek, které jste právě navštívili.
Letní sezóna: červenec a srpen
Zimní sezóna: listopad, prosinec, leden, únor, březen
Mimo sezónu: září - říjen, duben - červen

Kontakty

Adresa apartmánů: Nová Hlína 32

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
+420 777 044 054
Web:
www.ubytovanikubinovi.eu

Volné a obsazené termíny:

Apartmány Nová Hlína - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Apartmány Nová Hlína.

Apartmany Třeboň Vila EVIO
Apartmány Třeboň, NA KOPEČKU 500 a Táboritská 78 TřeboňApartmany Třeboň Vila EVIO 1Apartmany Třeboň Vila EVIO 2Apartmany Třeboň Vila EVIO 3

Apartmány Třeboň Vila EVIO se nachází v prvorepublikové vile, která je obklopena krásnou zahradou o rozloze 2000 m², kde naleznete kryté stání pro auta, kola, pergolu... zobrazit detail

Penzion Barbora
Penzion Třeboň, Vodárenská 752Penzion Barbora 1Penzion Barbora 2Penzion Barbora 3

Ubytování se nachází v klidném prostředí na okraji města, přímo na cyklostezce. V těsné blízkosti penzionu(cca 400 m)se nacházejí lesy a rybníky. Tato lokalita je vhodná... zobrazit detail

Penzion U Machů
Penzion Třeboň, Na Kopečku 1162 379 01 TřeboňPenzion U Machů 1Penzion U Machů 2Penzion U Machů 3

Nabízím ubytování v okrajové části města Třeboň. Jde o luxusnější apartmán s dvěma ložnicemi, společenskou místností, plně vybavenou kuchyňkou. K dispozici pro hosty je i posezení... zobrazit detail

Apartmán Sofie
Apartmán Třeboň, Mlýnská 986Apartmán Sofie 1Apartmán Sofie 2Apartmán Sofie 3

Apartmán Sofie je samostatná budova a nachází se v klidné části Třeboně v blízkosti jedné z mnoha cyklotras. Apartmán je poslední budova v ulici hned vedle... zobrazit detail

Apartmány u kapličky
Apartmány Třeboň, U sv. Petra a Pavla 509Apartmány u kapličky 1Apartmány u kapličky 2Apartmány u kapličky 3

Útulné, dvou až čtyřlůžkové apartmány situované v klidné zahradě na okraji jihočeského lázeňského města Třeboň nabízejí ubytování pro jednu až osm osob. Každý ze tří apartmánů... zobrazit detail

Baradela
Penzion Třeboň, U sv. Petra a Pavla 1286Baradela 1Baradela 2Baradela 3

Chceme Vás pozvat k nám do nově vybudovaného ubytování v klidné části na okraji Třeboně. V místě, kde je klid a pohoda. Do města blízko, do... zobrazit detail

Penzion Na Holičkách
Penzion Třeboň, Holičky 37Penzion Na Holičkách 1Penzion Na Holičkách 2Penzion Na Holičkách 3

Penzion najdete v klidné části Třeboně, v blízkosti lesů a cyklostezek. Penzion obklopuje velká travnatá zahrada, která je Vám plně k dispozici. Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji... zobrazit detail

Penzion U Batika
Penzion Stará Hlína, Stará Hlína 7Penzion U Batika 1Penzion U Batika 2Penzion U Batika 3

V letních měsících ubytováváme pouze týdenní pobyty - od soboty do soboty. Penzion se nachází 30 metrů od hlavní silnice Třeboň - Jindřichův Hradec na hlavní... zobrazit detail

Ubytování u Šromů
Penzion Stará Hlína, Stará Hlína čp. 90Ubytování u Šromů 1Ubytování u Šromů 2Ubytování u Šromů 3

Samostatně nově zbudovaný objekt s možností ubytování více rodin se společným zázemím. Vhodné především pro cykloturistiku. Východně od Třeboně je pro cyklisty vyznačena naučná stezka Okolo... zobrazit detail

Třeboňský penzion
Penzion Třeboň, Dukelská 194Třeboňský penzion 1Třeboňský penzion 2Třeboňský penzion 3

Objekt se nachází v blízkosti náměstí (cca 150m). Ubytování ve čtyřech dvojlůžkových pokojích, každý pokoj vlastní příslušenství. Na venkovní terase možnost grilování. zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 51668)