Babyky apartmány

Ubytování v Políkně, Políkno 55 - Apartmán, Jižní Čechy

Babyky apartmány - Políkno
Babyky apartmány - PolíknoBabyky apartmány - PolíknoBabyky apartmány - PolíknoBabyky apartmány - PolíknoBabyky apartmány - PolíknoBabyky apartmány - PolíknoBabyky apartmány - PolíknoBabyky apartmány - PolíknoBabyky apartmány - PolíknoBabyky apartmány - PolíknoBabyky apartmány - PolíknoBabyky apartmány - PolíknoBabyky apartmány - PolíknoBabyky apartmány - PolíknoBabyky apartmány - PolíknoBabyky apartmány - Políkno

Babyky jsou novým ubytovacím projektem, který vznikl na kouzelném místě s krásnými výhledy do otevřené krajiny okolí Jindřichova Hradce v jižních Čechách. Filozofií projektu Babyky apartmány je poskytnout našim hostům ubytování v několika zcela nových apartmánech a umožnit jim načerpat klid a pohodu krásné krajiny a přírody v bezprostředním okolí Jindřichova Hradce. Apartmány jsme sestavovali tak, abychom našim hostům poskytli maximální komfort, pohodlí a klidné a útulné zázemí pro jejich relaxaci.

Babyky se nacházejí na samém okraji obce Políkno, která je vzdálená 3 km od historického centra Jindřichova Hradce. Tato lokalita na pomezí České Kanady a CHKO Třeboňsko nabízí vše, co je typické pro krajinu jižních Čech - louky, rybníky, lesy a jejich typickou faunu a floru. Blízké okolí nabízí široké vyžití pro milovníky cyklistiky, historie a turistiky.

Dále v blízkém okolí naleznete významné historické památky - Státní hrad a zámek Jindřichův Hradec, zámek Červená Lhota, hrad Landštejn a mnoho dalších. Přímo v Jindřichově Hradci se dále nachází řada muzeí, galerií a nově zrekonstruované moderní planetárium. V dostupné vzdálenosti od Babyk (cca 20 km) se nachází také město Třeboň a její typická krajina plná rybníků.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

V každém apartmánu se nachází televize, bezplatná WiFi, úložné prostory, plně vybavená kuchyň s varnou deskou, nádobím, rychlovarnou konvicí a lednicí s mrazákem. K dispozici je také horkovzdušná trouba a mikrovlnná trouba.

Babyky jsou vhodné i pro rodiny s dětmi, hned vedle objektu se nachází dětské hřiště s pískovištěm, prolézačkami a řadou dalších herních prvků, dále malé hřiště na fotbal a volejbal.

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování je umožněno přímo u objektu a je bezplatné. Na každý apartmán připadá 1 parkovací místo. K objektu vede silnice - apartmán se nachází na samém okraji obce Políkno.

Stravování

Bez stravování. Kuchyň v každém apartmánu nabízí vše potřebné pro vaše kuchařské umění, a to včetně spotřebičů. Večer doporučujeme užít si příjemnou venkovní atmosféru u grilu. Nebo se můžete nechat obsloužit v některé z řady restaurací v pár kilometrů vzdáleném Jindřichově Hradci a blízkém okolí.

Ubytování - pokoje:

Babyky se skládají z 5 apartmánů různé velikosti. Všechny apartmány se nacházejí v přízemí nově postavené budovy, přičemž každý z nich má vlastní vchod, koupelnu, kuchyňský kout a zajišťuje potřebnou dávku soukromí. Jednotlivé apartmány jsou navíc od sebe odděleny stěnami vybavenými zesíleními akustickými prvky. Nejmenší apartmán je pro 2 osoby, v největším je možné ubytovat až 6 osob.

Ke každému apartmánu náleží prostorná terasa vybavená venkovním nábytkem a s krásným výhledem do přírody, což přímo vybízí k pohodovému večernímu grilování a posezení.

Výlety, sport a zábava v okolí

Cyklistika - v okolí se nachází velké množství cyklistických tras a cyklostezek. Velmi oblíbenou cyklistickou destinací je Česká Kanada, na jejímž pomezí se apartmány nacházejí. Vedle areálu ubytování je pro hosty k dispozici bezplatná úschovna kol.

Turistika - oblast Jindřichohradecka nabízí velké množství historických a kulturních památek - jedná se např. o Státní hrad a zámek Jindřichův Hradec, zámek Červená Lhota, Muzeum fotografií a moderních obrazových médií J. Hradec, Planetárium a hvězdárna J. Hradec, hrad Landštejn a mnoho dalších.

Vodní sporty - V Jindřichově Hradci se nachází aquapark, plovárna s wakeboardingem, přírodní koupaliště ve Vydří a dále mohou návštěvníci využít také řadu pískoven.

Ceník ubytování v apartmánu

od 1.600,- kčza apartmán a noc - LÉTO
od 1.600,- kčza apartmán a noc - ZIMA
1600,- kčSILVESTR: Ceník od 1.600,- Kč / noc (minimální délka pobytu 2 noci). Cena se odvíjí od velikosti apartmánu
Upřesnění ceníku v době letní sezóny:

Apartmán 1: 2.800,- Kč / noc
Apartmán 2: 3.300,- Kč / noc
Apartmán 3: 2.200,- Kč / noc
Apartmán 4: 2.200,- Kč / noc
Apartmán 5: 1.600,- Kč / noc

Minimální délka pobytu - 2 noci.
Ubytování s domácími mazlíčky bohužel není možné, apartmány nejsou k tomu přizpůsobené.

-------------------------------------------------------------------------------------------

Upřesnění ceníku v době zimní sezóny:

Apartmán 1: 2.800,- Kč / noc
Apartmán 2: 3.300,- Kč / noc
Apartmán 3: 2.200,- Kč / noc
Apartmán 4: 2.200,- Kč / noc
Apartmán 5: 1.600,- Kč / noc

Minimální délka pobytu - 2 noci.
Ubytování s domácími mazlíčky bohužel není možné, apartmány nejsou k tomu přizpůsobené.
Letní sezóna: od 1. června do 30. září
Zimní sezóna: od 1. října do 31. května

Kontakty

Adresa apartmánu: Políkno 55

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
728 814 836
Web:
www.babyky.cz
Facebook:
www.facebook.com/Babyky.cz/

Babyky apartmány - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Babyky apartmány.

Apartmán jednička
Apartmán Políkno, Políkno 1Apartmán jednička 1Apartmán jednička 2Apartmán jednička 3

Apartmán se nachází v podkroví rodinného domu se samostatným vchodem v centru malé obce Políkno která se nachází 4 kilometry od centra města Jindřichův Hradec. Dům... zobrazit detail

Penzion Sigma
Penzion Dolní Žďár, Dolní Žďár 40Penzion Sigma 1Penzion Sigma 2Penzion Sigma 3

Nabízíme celoroční ubytování pro jednotlivce i kolektivy v krásném prostředí jižních Čech u řeky Nežárky, v obci Dolní Žďár u Jindřichova Hradce. U nás můžete uspořádat... zobrazit detail

Apartmán U mostu
Apartmán Horní Žďár, Horní Žďár 18Apartmán U mostu 1Apartmán U mostu 2Apartmán U mostu 3

Zrekonstruované ubytování v blízkosti historického města Jindřichův Hradec. Objekt je umístěn přímo na cyklostezce, u jediného mostu přes řeku Nežárku v obci Horní Žďár. Za domem... zobrazit detail

Penzion Palice
Penzion Jindřichův Hradec, Na Palici 347Penzion Palice 1Penzion Palice 2Penzion Palice 3

Penzion Palice se nachází v klidné části Jindřichova Hradce směrem na Buk. Nově postavený penzion se čtyřmi moderně vybavenými apartmány a dvěma pokoji se společnou kuchyňkou.... zobrazit detail

Apartmán k pronajmutí
Apartmán Horní Žďár, Horní Žďár 81Apartmán k pronajmutí 1Apartmán k pronajmutí 2Apartmán k pronajmutí 3

Rodinný čtyřlůžkový apartmán se nachází v malebné jihočeské vesničce Horní Žďár nedaleko Jindřichova Hradce (4 km). Apartmán je často vyhledávaný cyklisty, jelikož se v blízkém okolí... zobrazit detail

Lásenická devítka
Apartmán Lásenice, Lásenice č.p.9Lásenická devítka 1Lásenická devítka 2Lásenická devítka 3

Nabízíme ubytování v zrekonstruované chalupě "LÁSENICKÁ DEVÍTKA" v klidné části obce Lásenice nedaleko Jindřichova Hradce a Třeboně. Chalupa s kapacitou až 12 osob leží v přímém... zobrazit detail

Chalupa U Lávky
Apartmán Lásenice, Lásenice 33Chalupa U Lávky 1Chalupa U Lávky 2Chalupa U Lávky 3

Chalupa U Lávky se nachází ve středu vesničky Lásenice v jižních Čechách nedaleko okresního města Jindřichův Hradec a města Třeboň. Obec obklopují četné lesy a rybníky.... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 58155)

volné termíny

Volné a obsazené termíny:

poslat dotaz na ubytování

... podrobné hledání