Chalupa U Lávky

Ubytování v Lásenicích, Lásenice 33 - Apartmán, Jižní Čechy

Chalupa U Lávky - Lásenice
Chalupa U Lávky - LáseniceChalupa U Lávky - LáseniceChalupa U Lávky - LáseniceChalupa U Lávky - LáseniceChalupa U Lávky - LáseniceChalupa U Lávky - LáseniceChalupa U Lávky - LáseniceChalupa U Lávky - LáseniceChalupa U Lávky - LáseniceChalupa U Lávky - LáseniceChalupa U Lávky - LáseniceChalupa U Lávky - LáseniceChalupa U Lávky - LáseniceChalupa U Lávky - LáseniceChalupa U Lávky - LáseniceChalupa U Lávky - Lásenice

Chalupa U Lávky se nachází ve středu vesničky Lásenice v jižních Čechách nedaleko okresního města Jindřichův Hradec a města Třeboň. Obec obklopují četné lesy a rybníky. Dominantou obce je kaple zasvěcená sv. Janu Nepomuckému nacházející se v jejím samotném jádru. Malebné okolí vybízí k cykloturistice, pěší turistice a koupání v přírodních vodních plochách.

Apartmány jsou situovány v chalupě na pravém břehu řeky Nežárky jež protéká přímo pod ní. Chalupa prošla kompletní rozsáhlou rekonstrukcí, která byla dokončena na jaře letošního roku. Stavení s uzavřeným dvorem poskytuje návštěvníkům soukromí, možnost posezení na venkovní nekryté terase u kotlíkového grilu či společenské místnosti s částečně vybaveným barem (lednice, sklo). V chalupě se nachází celkem tři apartmány (1x šestilůžkový + 1x přistýlka, 1x čtyřlůžkový a 1x pětilůžkový + 2x přistýlka) Každý apartmán disponuje samostatným uzamykatelným vchodem, vlastním sociálním zázemím a kuchyňkou. Celý objekt stále prochází úpravami exteriéru, ale je plně funkční pro nerušený pobyt návštěvníků.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Chalupa leží v těsné blízkosti řeky Nežárky v klidném srdci vesnice. Disponuje dvěma obytnými křídly, kdy v jedné části bydlí majitelé nemovitosti s vlastním vstupem a předzahradou a části druhé, se společným vchodem a vstupní halou pro tři apartmány, jež se rozbíhají do různých úseků domu. Apartmán 1 a apartmán 2 se nachází v prvním patře usedlosti, apartmán 3 v přízemí. Jedná se o stavení s uzavřeným dvorem, které zaručuje návštěvníkům naprosté soukromí. Posezení na otevřené nekryté terase s možností kotlíkového grilu nebo společenské místnosti s francouzským oknem situovaného do dvora s částečně vybaveným barem (lednice, sklo).

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Příjezdová cesta a parkování

Dostupnost objektu výborná. Parkování v jeho těsné blízkosti.

Stravování

Apartmán 1: vybavená kuchyň (lednice mikrovlnná trouba, varná konvice, dvouplotýnková sklo - keramická deska)

Apartmán 2: vybavená kuchyň (lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice, dvouplotýnková sklo. keramická deska, kávovar)

Apartmán 3: plně vybavena kuchyň (lednice, elektrická trouba, mikrovlnná trouba, čtyřplotýnková sklo - keramická deska, odsavač par, kávovar)

Možnost restauračních zařízení přímo v obci.

Ubytování - pokoje:

Apartmán 1: 2 ložnice, kuchyň a koupelna (celkem 6 lůžek) 1.NP
Apartmán 2: 2 ložnice, kuchyň a koupelna (celkem 4 lůžka) 1.NP
Apartmán 3: 2 ložnice, obývací kuchyň a koupelna (celkem 7 lůžek) přízemí

Apartmán 1:
Plně vybavený apartmán. Ložnice 1: 1x dvojlůžko + 1x palanda. Ložnice 2: 1x dvojlůžko. Kuchyň vybavena kuchyňskou linkou, jídelním stolem a TV.
V ceně je zahrnuto ložní prádlo.

Apartmán 2:
Plně vybavený apartmán. Ložnice 1: 1x dvojlůžko + TV. Ložnice 2: 2x jednolůžko. Kuchyňská linka + sezení.
V ceně je zahrnuto ložní prádlo.

Apartmán 3:
Plně vybavený apartmán
Ložnice: 1x dvojlůžko, 1x jednolůžko. Součástí pokoje jsou krbová kamna a TV. Pokojík: (k dispozici pouze v letní sezóně): 1x rozkládací dvojlůžko. Obývací kuchyně: 1x dvojlůžko.
V ceně zahrnuto ložní prádlo.

Výlety, sport a zábava v okolí

V objektu je možnost grilování na kotlíkovém grilu s posezením na nezastřešené terase a ve společenské místnosti s výhledem do dvora. Přes řeku vede lávka, za kterou se nachází dětské a nohejbalové hřiště, které je též možno využít.

V blízkém okolí je řada možností, kam vyrazit na výlet ať už pěšky, na kole, automobilem či autobusem. V nedalekém Jindřichově Hradci můžete navštívit zámek, muzeum, náměstí s morovým sloupem, gotický kostel na Nanebevzetí P. Marie, kaple sv. Máří Magdalény, 15.poledník procházející městem, řadu kaváren a restaurací. K rekreačním jízdám je možno využít úzkokolejnou trať do Nové Bystřice či opačným směrem do Obrataně.

Pro milovníky dlouhých procházek doporučujeme panenskou přírodu České Kanady a okolí státního hradu Landštejn.

Město Třeboň nabízí nepřeberné množství památek, které stojí za zhlédnutí (Schwarzenberská hrobka, zámek Třeboň se zámeckou zahradou, Lázně aurora, Bertiny lázně, rybník Svět a Rožmberk, pivovar Třeboň) či řada kulturních akcí konajících se především v letních měsících.

Další typy na výlet: zámek Červená Lhota, zámek Stráž nad Nežárkou, Skanzen Borovany, zámek Hluboká nad Vltavou, ZOO Ohrada Hluboká nad Vltavou, město České Budějovice, zámek Český Krumlov a jeho okolí

Ceník ubytování v apartmánu

28 500,- kčza apartmán a týden - LÉTO
Příjezd v den ubytování od 16: 00 - 21: 00 hodin.
Odjezd v den ukončení pobytu do 10: 00 hodin.

Apartmán 1: 1800Kč/noc + cena přistýlky 250Kč/noc
Apartmán 2: 1400kč/noc
Apartmán 3: 1700Kč+ cena přistýlky 250 Kč/noc


Vratná kauce 2000 Kč.
Domácí mazlíček po domluvě s majitelem (200Kč/den)

Kontakty

Adresa apartmánu: Lásenice 33

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
774 258 535

Chalupa U Lávky - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chalupa U Lávky.

Lásenická devítka
Apartmán Lásenice, Lásenice č.p.9Lásenická devítka 1Lásenická devítka 2Lásenická devítka 3

Nabízíme ubytování v nově zrekonstruované chalupě "LÁSENICKÁ DEVÍTKA" v klidné části obce Lásenice nedaleko Jindřichova Hradce a Třeboně. Chalupa s kapacitou až 12 osob leží v... zobrazit detail

Apartmán jednička
Apartmán Políkno, Políkno 1Apartmán jednička 1Apartmán jednička 2Apartmán jednička 3

Apartmán se nachází v podkroví rodinného domu se samostatným vchodem v centru malé obce Políkno která se nachází 4 kilometry od centra města Jindřichův Hradec. Dům... zobrazit detail

Penzion Sigma
Penzion Dolní Žďár, Dolní Žďár 40Penzion Sigma 1Penzion Sigma 2Penzion Sigma 3

Nabízíme celoroční ubytování pro jednotlivce i kolektivy v krásném prostředí jižních Čech u řeky Nežárky, v obci Dolní Žďár u Jindřichova Hradce. U nás můžete uspořádat... zobrazit detail

Babyky apartmány
Apartmán Políkno, Políkno 55Babyky apartmány 1Babyky apartmány 2Babyky apartmány 3

Babyky jsou novým ubytovacím projektem, který vznikl na kouzelném místě s krásnými výhledy do otevřené krajiny okolí Jindřichova Hradce v jižních Čechách. Filozofií projektu Babyky apartmány... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 59093)

volné termíny

Volné a obsazené termíny:

poslat dotaz na ubytování

... podrobné hledání