Chata u netopýra

Ubytování Sloup, Sloup ev.č. 54 - Apartmány

Chata u netopýra - Sloup
Chata u netopýra - SloupChata u netopýra - SloupChata u netopýra - SloupChata u netopýra - SloupChata u netopýra - SloupChata u netopýra - SloupChata u netopýra - SloupChata u netopýra - SloupChata u netopýra - SloupChata u netopýra - SloupChata u netopýra - SloupChata u netopýra - SloupChata u netopýra - SloupChata u netopýra - SloupChata u netopýra - SloupChata u netopýra - Sloup

MĚSTYS SLOUP byl vyhlášený „Vesnicí roku 2000“ a je severní vstupní branou do CHKO Moravský kras. Moravský kras je jednou z nejnavštěvovanějších přírodních lokalit v České republice a svými krasovými útvary a nádhernou přírodou vás mile překvapí a jistě si jej zamilujete. Území vytvořené devonskými vápenci se vyznačuje všemi krasovými jevy s protékajícími podzemními říčkami (nejznámější PUNKVA protéká propastí MACOCHA). Přímo v obci se nachází SLOUPSKO - ŠOŠŮVSKÉ JESKYNĚ (cca 2 km od chaty) a jeskyně KŮLNA, ve které byly nalezeny kosterní pozůstatky neandrtálského člověka.
Oblastí Sloupu vedou četné turistické trasy, po kterých lze dojít k ostatním veřejnosti přístupným jeskyním CHKO (BALCARKA, PUNKEVNÍ, které jsou nejnavštěvovanější jeskyně ČR a kde vás čeká plavba azurovými vodami, KATEŘINSKÁ jeskyně, jeskyně VÝPUSTEK, ve které probíhala za 2.světové války vojenská výroba).
Okolí Sloupu je vyhledávanou lokalitou pro cyklisty (Sloupem vedou místní i nadregionální cyklotrasy), vyznavače horolezectví i významné poutní místo (kulturní památka městyse - BAROKNÍ KOSTEL PANNY MARIE BOLESTNÉ budovaný v létech 1751 – 1754,Salmův hřbitov a Salmovy lípy).
Místo je ideální pro ty, kteří hledají klid, chtějí poznat krásy Moravského krasu a jeho panenské přírody. Vhodné je nejen pro vyznavače houbaření, rybolovu, geocachingu, turistiky a aktivní sportovní dovolené, ale i pro ty, kteří hledají klid a odpočinek. Ve Sloupě je plně postačující síť služeb a obchodů pro jeho návštěvníky, infocentrum v budově městyse. V místě jsou horolezecké terény – skalní útvar Hřebenáč, in - line dráha údolím říčky Luhy k Vlčí skále – 8 km, koupaliště s beachvolejbalovým hřištěm, naučná stezka „Propástka“, rekreační středisko „Relaxa“ s tenisovými kurty, stolním tenisem a víceúčelovým hřištěm.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Kompletně vybavená kuchyň, včetně lednice, mikrovlnné trouby, el. sporáku a rychlovarné konvice. Obývací pokoj s krbem. Součástí chaty je zastřešená veranda – terasa s posezením, u chaty ohniště.
Sklep, lednice, sporák, nádobí, sklo, krb, úložné prostory - skříňky.

Přehled vybavení a služeb apartmánů

Příjezdová cesta a parkování

Parkování u chaty na travnaté ploše.

Stravování

vlastní.

Ubytování - pokoje:

2 dvoulůžkové pokoje, z toho je jedna dvoupatrová postel. Možnost přistýlky ve společenské místnosti. V přízemí se nachází sociální zařízení - WC a kuchyň se sprchovým koutem, společenská místnost s krbem a jídelním stolem. Chata je podsklepená, ve sklepě je možné parkování kol. Parkování vozidel je možné na pozemku u chaty.

Výlety, sport a zábava v okolí

Boskovice (14 km) - zámek, hrad, westernové městěčko, aquapark, kino, letní kino, Blansko (13 km) - aquapark, přehrada s minigolfem, tenisové kurty, zámek, Nový hrad, bowling, zámek Lysice (19 km), zámek Rájec - Jestřebí (9 km), rozhledna Veselice (3k m)a muzeum včelařství, Rudické propadání (12 km), Jedovnice (12 km) - přírodní rybníky pro koupání a rybaření, golf Kořenec (17 km), kostel Panny Marie Křtiny (18 km) a arboretum, vyhlídkové lety Kotvrdovice (14 km), koně Petrovice (2 km) - jízda na koních a koněbusem po Moravském krasu, Adrenalinové centrum Velká dohoda (5 km) u Holštejna - lanové centrum, paintball, zřícenina hradu Holštejn, Rudka u Kunštátu (28 km) pískovcové jeskyně. V zimním období běžkařské trasy a nekrytý zimní stadion „ Pod skalou“ ve Sloupu, zimní stadion Blansko, Boskovice, sjezdové lyžování Olešnice.
„Chata u netopýra“ se nachází na okraji obce Sloup přímo u lesa v malé chatové oblasti v blízkosti přírodního koupaliště.

Ceník ubytování v apartmánech

880,00,- kčza apartmány a noc - LÉTO
880,00,- kčza apartmány a noc - MIMO SEZÓNA
UPŘEDNOSTŇUJEME TÝDENNÍ POBYTY
cena za chatu /4 osoby/: 880,00 Kč/noc, 6 160,00 Kč/týden - vč. rekreačního a ubytovacího poplatku obci
Možnost přistýlky ve společenské místnosti za příplatek 200,00 Kč/os. /noc.
V ceně jsou zahrnuty lůžkoviny. Úklid vlastní.
Platba za pronájem je hrazena při nástupu.
Chata není v provozu přes zimní sezonu.

Kontakty

Adresa apartmánů: Sloup ev.č. 54

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
775 046 654, 730 803 377

Chata u netopýra - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chata u netopýra.

Penzion Sloup
Apartmán Sloup, 291Penzion Sloup 1Penzion Sloup 2Penzion Sloup 3

Nově postavený Penzion Sloup nabízí 5 samostatných, moderně vybavených apartmánů v srdci Moravského krasu, v obci Sloup v Moravském krasu. Nedaleko penzionu se nachází koupaliště, tenisové... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 51166)