Ubytování Dobromysl

Ubytování v Blansku, Pražská 602/56 - Apartmán, Jižní Morava

Ubytování Dobromysl - Blansko
Ubytování Dobromysl - BlanskoUbytování Dobromysl - BlanskoUbytování Dobromysl - BlanskoUbytování Dobromysl - BlanskoUbytování Dobromysl - BlanskoUbytování Dobromysl - BlanskoUbytování Dobromysl - BlanskoUbytování Dobromysl - BlanskoUbytování Dobromysl - BlanskoUbytování Dobromysl - BlanskoUbytování Dobromysl - BlanskoUbytování Dobromysl - BlanskoUbytování Dobromysl - BlanskoUbytování Dobromysl - BlanskoUbytování Dobromysl - BlanskoUbytování Dobromysl - Blansko

Ubytování Dobromysl Vám nabízí dobré místo k Vaší dovolené a k odpočinku. Objekt se nachází v Blansku, v srdci Moravského krasu, v klidné a okrajové části města, kde je nedaleko do lesa, na cyklostezky a do centra. Naše ubytování je pro Vás připraveno z dobré vůle a dobrým srdcem, aby jste se zde cítili příjemně a jako doma. Vítejte v našem útulném, samostatném bytě v přízemí rodinného domu. Vrchní patro je trvale obýváno majitelkou domu, ale během Vašeho pobytu nebudete nikým rušeni.

Apartmán je plně a účelně vybaven, aby jste se zde cítili jako doma. Do domu vejdeme dřevem zateplenou vstupní chodbou, ze které je přístupná koupelna s toaletou, vanou a pračkou. Dále můžeme projít do kuchyně s lednicí, plynovým sporákem, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a veškerým vybavením k vaření.
V obývacím pokoji naleznete pohodlnou, rozkládací sedačku a televizi. Ložnice je zařízena třemi lůžky – 1x manželská postel a 1x jednolůžko. Lze zajistit zapůjčení dětské postýlky. Na ložnici navazuje zimní zahrada, která není pro hosty přístupná, ale během Vašeho pobytu nebudete nikým rušeni a nikdo nebude do bytu vstupovat. Najdete zde dostatek úložných prostor a ubytování až pro 5 osob.

Za domem je velká zahrada s pergolou, kde můžete posedět, udělat si oheň a opéct si párky. Máte možnost zapůjčení grilu. Děti mohou využít pískoviště, houpačky, fotbalovou branku, trampolínu a na prostorné zahradě volně běhat a hrát si. Na zahradě je spoustu hraček pro děti.
Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi a ostatní turisty, kteří chtějí poznat kouzlo Moravského krasu a přitom se cítit jako doma.

Kola si můžete schovat na dvoře domu. Auto zaparkujete přímo před domem, kde na něj uvidíte z oken bytu. V ceně ubytování je ložní prádlo, ručníky, utěrky, Wi - Fi v celém objektu, závěrečný úklid i poplatek městu.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Kuchyně s lednicí, plynovým sporákem, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a veškerým vybavením k vaření.
V obývacím pokoji naleznete pohodlnou, rozkládací sedačku a televizi. Pro děti je připraven menší hrací koutek s hračkami.
Za domem je velká zahrada s pergolou, kde můžete posedět, udělat si oheň a opéct si párky. Máte možnost zapůjčení grilu. Děti mohou využít pískoviště, houpačky, fotbalovou branku, trampolínu.

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování je u objektu.

Stravování

Vlastní stravování, v blízkosti objektu je několik restaurací.

Ubytování - pokoje:

V obývacím pokoji naleznete pohodlnou, rozkládací sedačku s dvěma místy na přespání. Ložnice je zařízena třemi lůžky – 1x manželská postel a 1x jednolůžko.

Výlety, sport a zábava v okolí

Moravský kras je věhlasný svým rozsáhlým jeskyním komplexem. Můžete navštívit Punkevní, Sloupsko - Šošůvskou, Kateřinskou jeskyni a veleznámou propast Macochu. V rámci prohlídky Punkevní jeskyně je možná i jízda na loďkách po podzemní říčce Punkvě a k jeskyním Vás doveze silniční vláček. Spoustu informací naleznete v Domě přírody Moravského krasu, kde pořádají i spoustu zajímavých akcí pro děti i dospělé.

Pokud vyznáváte cykloturistiku, rádi Vám doporučíme zajímavé trasy a výlety. Během letní sezóny jezdí po okrese Blansko cyklobus, který doveze Vás a Vaše kolo na různá místa v okolí. Např. vesnice Suchý, kde je přírodní koupání a kemp. Pak už jen sjedete zpět do Blanska.
V centru Blanska můžete navštívit Aquapark, další aquaparky jsou v Kuřimi, Boskovicích a Vyškově.
V okolí je několik dětských hřišť, přírodní koupání je možné i na nedaleké přehradě. Zájemce o historii mohou přilákat četné hrady, zříceniny a zámky v blízkém okolí. Například Rájec, Lysice, Boskovice, Blanzek nebo Nový hrad. Blansko je 30 kilometrů od Brna.
Okolí Blanska nabízí mnoho krásných a zajímavých míst - Velká Dohoda - přírodní areál s lanovým parkem, Westernové městečko v Boskovicích, jeskyně Výpustek, pštrosí farma v Doubravici nad Svitavou, hrad Pernštejn, včelařské muzeum a rozhledna ve Veselici, Zoo a dinopark ve Vyškově.

Ceník ubytování v apartmánu

Od 520,- kčza osobu a noc - LÉTO
Od 520,- kčza osobu a noc - ZIMA
Od 520,- kčza osobu a noc - MIMO SEZÓNA
Cena za apartmán je:
při obsazení - 2 osoby - 1 500,- / noc
při obsazení - 3 osoby - 2 100,-/ noc
při obsazení - 4 - 5 osob - 2 600,- / noc

Děti do 2 let zdarma.
Dětská postýlka zdarma.

Objekt je v provozu celý rok.
Záloha 20% při rezervaci pobytu z celkové ceny za ubytování.
Kauce při přebírání bytu 1000,-Kč.
Při stornování pobytu 14 dní před nástupem se vrací záloha v plné výši, jinak záloha propadá.
Doplatek ceny pobytu uhradit nejpozději 7 dní před nástupem na bankovní účet.
V ceně ubytování jsou spotřebované energie a poplatek městu.
Možnost uhrazení ubytování přes FKSP.

Kontakty

Adresa apartmánu: Pražská 602/56

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
+420 778 499 350
Web:
www.dobromysl-ubytovani.cz
Facebook:
www.facebook.com/dobromyslubytovani/

Ubytování Dobromysl - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Ubytování Dobromysl.

Apartman Moravský Kras
Apartmán Rájec-Jestřebí, Školní 512, 679 02 Rájec-JestřebApartman Moravský Kras 1Apartman Moravský Kras 2Apartman Moravský Kras 3

Srdečně Vás zveme do našeho apartmánu, který se nachází nedaleko Moravského krasu. Nabízíme kvalitní ubytování ve městě jiřin a kamélií Rájci - Jestřebí, které je také... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 64868)

volné termíny

Volné a obsazené termíny:

poslat dotaz na ubytování

... podrobné hledání