Ubytování u Bellmanů

Ubytování Planá nad Lužnicí, ústrašiská ulice - Apartmán

Ubytování u Bellmanů - Planá nad Lužnicí
Ubytování u Bellmanů - Planá nad LužnicíUbytování u Bellmanů - Planá nad LužnicíUbytování u Bellmanů - Planá nad LužnicíUbytování u Bellmanů - Planá nad LužnicíUbytování u Bellmanů - Planá nad LužnicíUbytování u Bellmanů - Planá nad LužnicíUbytování u Bellmanů - Planá nad LužnicíUbytování u Bellmanů - Planá nad LužnicíUbytování u Bellmanů - Planá nad LužnicíUbytování u Bellmanů - Planá nad LužnicíUbytování u Bellmanů - Planá nad LužnicíUbytování u Bellmanů - Planá nad LužnicíUbytování u Bellmanů - Planá nad LužnicíUbytování u Bellmanů - Planá nad LužnicíUbytování u Bellmanů - Planá nad LužnicíUbytování u Bellmanů - Planá nad Lužnicí

Ubytování U Bellmanů nabízí apartmán pro 2 - 6 osob, nacházející se ve druhém patře stylově zařízeného rodinného domku s krásnám výhledem na řeku Lužnici. Objekt se nachází v Plané nad Lužnicí v klidné části rodinných vilek. Součástí rodinného domku je krásná zahrada se vzrostlými stromy, pískovištěm, ohništěm a grilem. V těsné blízkosti domu je les, řeka, tenisové, nohejbalové a beachvolejbalové kurty, jakož i nový plavecký bazén. Pro zájemnce je možné zapůjčit i loď na rybaření či romantické projížďky po řece Lužnici. Pro milovníky cyklistiky je v okolí široká síť cyklostezek. Nově vybudovaný areál Komora je vhodný pro In - line bruslení. Nedaleko se nachází historické město Tábor, Chýnovské jeskyně, zřícenina hradu Choustník, či Kozí Hrádek.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Ubytování se nachází ve zděném domku, stylově a plně vybaveném. Ze vstupní haly apartmánu se dostanete do kuchyně, dvou ložnic, samostatné koupelny a toalety. Kuchyn je plně vybavena: lednice, el. plotýnka, rychlovarná konvice, sada nádobí, dřez. Jídelní stůl, 4 čtyři židle a skříňka na suroviny. Oba samostatné pokoje mají skříně na oblečení, psací stůl, židle, sofa s křesílky. Možnost WI - FI připojení, TV, žehlička. Z apartmánu se vchází na balkon, na kterém je příjemné posezení s výhledem na řeku Lužnici a zahradu. Na zahradě je možnost využít gril či ohniště, pro děti je připraveno pískoviště, nebo nafukovací bazének. Vedle pískoviště je možné využít zahradní stolek a židle. V objektu je možné uschovat kola a zapůjčit veslici. Pro ubytované jsou k dispozici 3 parkovací stání přímo u objektu.

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Příjezdová cesta a parkování

Pro ubytované jsou k dispozici 3 parkovací stání přímo u objektu.

Stravování

Stravování vlastní. V místě jsou obchody, pekárna, několik restaurací - Restaurace Lužnice, Maxim, V zátiší, U rytíře či lesní hospůdka.

Ubytování - pokoje:

Ubytování se nachází ve druhém patře stylově zařízeného rodinného domku. Apartmán má vstupní halu, na kterou navazují dvě ložnice a plně vybavená kuchyň s možností posezení. 2 ložnice s kapacitou 4 a 2 lůžka, přičemž je možné doplnit o dětskou postýlku a přistýlku. Pro ubytované je možnost využít balkon s výhledem na zahradu a řeku Lužnici.

Výlety, sport a zábava v okolí

Planá nad Lužnicí nabízí jedinečnou možnost shlédnout z jižních Čech to nejkrásnější. Bohaté historické okolí - Tábor, Třeboň, Jindřichův Hradec, zámek Hluboká, Český Krumlov, Červená Lhota, zříceninu Choustník, Kozí Hrádek, Hrad Kamen s expozici historickych motorek, Chýnovské jeskyně, Holašovice - selská barokní architektura....

Klidné a krásné procházky, houbaření, sběr borůvek, cykloturistika, loďky na Lužnici, rybaření....

V místě je dětské hřiště, nově vybudované koupaliště, tenis, plážový volejbal, jízda na koních, golf, fitnesscentrum s rikochetem, v Táboře krytý i venkovní bazén s tobogány...

Další bazén cca 10 km v Soběslavi. (bazén 25 m, relaxační bazén, trysky, chrliče, divoká řeka, brouzdaliště, skluzavky a tobogány)

Přírodní koupání - rybník Jordán, Lužnice, Knížecí rybník, pískovna Roudná, pískovna Vlkov...

V zimě běžkování, nový lyžařský vlek na Monínci, malý vlek v Koutech u Mladé Vožice a na Cunkově.

Ceník ubytování v apartmánu

od 4900,- kčza pokoj a týden - LÉTO
Provoz objektu v letních měsících od dubna - září v týdenních cyklech so - so, nebo víkend pá - ne. Standardně se pronajímá celý apartmán, je ovšem možné po dohodě využít pouze 2 či 4 lůžka.
Cena se tímto upraví následovně:
Týdenní pobyt
4 osoby/týden = 9.800,- Kč
2 osoby/týden = 4.900,- Kč
Víkendový pobyt
4 osoby/víkend = 2.800,- Kč
2 osoby/víkend = 1.400,- Kč
Po domluvě s majitelem i jinak. Hosté si po sobě provádějí základní závěrečný úklid sami, nebo po domluvě možno přikoupit za 1.000,- Kč. Nástup od 16 - 20 hod., případně po domluvě s majitelem. Opuštění objektu do 10 hod. Při závazné objednávce je nutné zaplacení rezervačního poplatku za ubytování ve výši 50% z celkové ceny. Doplatek při příjezdu hosta. Storno pravidla rezervačního poplatku za ubytování: odhlášení rezervace delší než 4 týdny, vrácení 100% zálohy. Odhlášení rezervace do 2 týdnů, vrácení 50% zálohy. při odhlášení rezervace pobytu kratší než dva týdny - zálohu již nelze vrátit, nebo lze vybrat pobyt v jiném možném volném termínu. Ubytování mají zahrnuté v ceně spotřebovanou elektrickou energii, vybavení ložním prádlem, ručníky. Ubytovaní platí nad rámec pouze tzv. rekreační poplatek Obecnímu úřadu 10 Kč/den/osobu starší 18 - ti let.

Kontakty

Adresa apartmánu: ústrašiská ulice

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
774 971 468, 602 233 553

Ubytování u Bellmanů - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Ubytování u Bellmanů.

Apartmán Sezimovo Ústí
Apartmán Sezimovo Ústí, Šafaříkova 195Apartmán Sezimovo Ústí 1Apartmán Sezimovo Ústí 2Apartmán Sezimovo Ústí 3

Dům se nachází v klidné části Sezimova Ústí. K dispozici je celé spodní patro s vlastním vchodem. Patra jsou oddělena. V blízkosti ubytovaní se nachází Benešova... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 57753)