Novohradské hory - pronájem na samotě

Ubytování Hartunkov, Hartunkov 33 - Apartmán

Novohradské hory - pronájem na samotě - Hartunkov
Novohradské hory - pronájem na samotě - HartunkovNovohradské hory - pronájem na samotě - HartunkovNovohradské hory - pronájem na samotě - HartunkovNovohradské hory - pronájem na samotě - HartunkovNovohradské hory - pronájem na samotě - HartunkovNovohradské hory - pronájem na samotě - HartunkovNovohradské hory - pronájem na samotě - HartunkovNovohradské hory - pronájem na samotě - HartunkovNovohradské hory - pronájem na samotě - HartunkovNovohradské hory - pronájem na samotě - HartunkovNovohradské hory - pronájem na samotě - HartunkovNovohradské hory - pronájem na samotě - HartunkovNovohradské hory - pronájem na samotě - HartunkovNovohradské hory - pronájem na samotě - HartunkovNovohradské hory - pronájem na samotě - HartunkovNovohradské hory - pronájem na samotě - Hartunkov

Apartmán na úpatí Novohradských hor, s vlastni kuchyni, sociálním zařízením se saunou a vlastním vchodem. Majitelé bydlí v domě. Možno využít venkovního mobilního ohniště. Objekt se nachází na samotě, diskrétní, tiché prostředí. Vhodné pro rodiny s dětmi, pro seniory, ale i zamilované dvojice. Vhodné pro kohokoli, každý kdo má rád zachovalou přírodu, bez masového zájmu turistů a komerčních vlivů, zde najde to, co hledá. I v dešti je zde krásně. Lze se domluvit na ledasčem, stačí se zeptat :-)

Bydlíme cca 3km od obce Benešov nad Černou, je to tu opravdu na samotě u lesa, pod kopcem zvaným Cikánka. Posledních cca 500m je příjezd po nezpevněné cestě. Máme tu tři přístupové cesty, které využíváme dle přízně či nepřízně počasí. Takže autem se sem dostanete vždy, parkování možné u domu, za domem.... Pro hosty, co sem jedou poprvé, doporučuji zavolat v Benešově nad Černou a nechat se navigovat nejvhodnější cestou dle aktuálních terénních podmínek s ohledem na počasí.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Před apartmánem je terasa, venkovní sezení pod slunečníkem. Velice příjemné propojení vnitřního prostoru s venkovním prostřednictvím širokých dvoukřídlých dveří typu francouzského okna. Kuchyně je plně vybavena, varná deska, trouba, lednice, dále jsou ve vybavení spotřebiče typu varná konvice, topinkovač, sendvičovač, kávovar na kapsle, cena za spotřebované kapsle je 20Kč.
Doplňujeme i základní potřeby pro vaření, sůl, cukr, olej, koření, apod.

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování je přímo u domu. Příjezdová cesta je trochu složitější, proto doporučuji:
Přijeďte do Benešova nad Černou (z Hartunkova se přímo k ubytování nedostanete, cesta není sjízdná, musíte přes Benešov). Vydejte se po silnici kolem hřbitova (viz obrázek). Po necelých 2 kilometrech se dostanete na lesní křižovatku - asfaltové nájezdy, dá se na ni odbočit doprava i doleva. Dejte se na ní doleva a vodorovně po louce podél ohradníku ve vyjetých kolejích. Asi po 400 metrech uvidíte náš dům.

A pokud byste se chtěli nechat dovést na místo navigací:
Pokud používáte mapy. cz, v Benešově zadejte "Hartunkov 33" a chtějte trasu pro kola (jinak vás to povede tou neprůjezdnou cestou z Hartunkova).
Na Google maps stačí zadat Hartunkov 33 a mělo by vás to navést správnou cestou.
Toto je odkaz na správnou cestu: [https: //drive. google. com/file/d/1Hs2Vr9zKbtxjAw7wHJzo - n0tHN_pIZ7R/view? usp=sharing]
V zimě, když je hodně sněhu a závěje, jezdíme ještě jinudy, ale to už je na telefonickou navigaci. Na potřebu využití bychom Vás upozornili.

Stravování

Stravování neposkytujeme. Apartmán je vybaven kuchyňkou. Stravovat se lze ve cca 3km vzdáleného Bugetu na náměstí v Benešově, kde vaří domácí kuchyni a majitel je ochoten připravit občerstvení na požádání nad rámec běžné nabídky.

Ubytování - pokoje:

Apartmám je velký 75m², rozdělen na ložnici a obytnou část s kuchyňským koutem. V ložnici je manželská postel, v obýváku dva gauče a za příplatek lze ještě přidat dvě matrace.
Součástí apartmánu je větší koupelna se saunou.

Výlety, sport a zábava v okolí

Je zde klid, možnost naprostého soukromí, okolní příroda je panenská, nedotčená komerčními vlivy a přitom blízko všech potřeb, které člověk využívá pro zpestření volnočasových aktivit.
Dům se nachází na samotě, ve stráni pod lesem, okolí je vhodné k procházkám, houbaření, v blízkosti se nachází turistické stezky a cyklostezky, na které se lze napojit. Je zde možné jezdit na kole, vzhledem ke kopcovitému terénu doporučuji elektrokola, která zapůjčujeme. Velké množství výběru přírodního koupání. Hartunkovský rybník, Jiřický rybník, Zlatá Ktiš a další přehrady, jezera, rybníky a piskovny. Lázně Třeboň jsou cca 25km, wellness Nove Hrady 15km, termály Gmünd 20km, Český Krumlov 30km, České Budějovice 40km, Hluboká n/ Vlt. 50km. Jsme cca 20km od hranic s Rakouskem, do Lince 50km. V zimě zde lze jezdit na běžkách nebo túrovat se sněžnicemi. Cca 50km je sjezdařsky areál v Rakousku.
V okolí je opravdu hodně přírodních krás a rarit. Za zmínku stojí dvě nejstarší přírodní rezervace Žofínský prales a prales Hojná voda, které jsou nejstaršími rezervacemi v pevninské Evropě. Nenáročný výlet do Terčina údolí, nebo naučná stezka do Jiříkovo údolí, Vás jistě nadchne. Kousek od domu je možné navštívit Liščí důl, který Vás uchvátí svým až mystickým kouzlem, temná hustým lesem porostlá, vlhkem a vůněmi nasycená hlubina s vlnícím se potokem osloví každého. A těch hub, když rostou. Nebo výšlap na Vysoký kámen Vás dovede na jedno z nejvíce energetických míst z celých Čech. A naplnění svých potřeb a očekávání zde naleznou i věřící a praktikující lidé. Nelze opomenout velké množství významných církevních památek a pozoruhodností. Novohradské hory jsou doslova prošpikované drobnými sakrálními památkami, které připomínají ducha dob bývalých v této příhraniční oblasti, kraje zapomenutého. Pořádají se zde výlety za „divočinou Novohradských hor“, které jsou zaměřené na místa výjimečná svým půvabem, opuštěností, přírodními krásami i kulturně - historickým významem.

Ceník ubytování v apartmánu

1100,- kčza apartmán a noc - LÉTO
1000,- kčza apartmán a noc - ZIMA
900,- kčza apartmán a noc - MIMO SEZÓNA
2000,- kčSILVESTR:

Letní sezóna: od 15. června do 20. září
Zimní sezóna: od 15. prosince do 15. března

Kontakty

Adresa apartmánu: Hartunkov 33

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
602 403 370

Volné a obsazené termíny:

Novohradské hory - pronájem na samotě - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Novohradské hory - pronájem na samotě.

Srub v Novohradskych horach-Hartunkov II
Apartmán HartunkovSrub v Novohradskych horach-Hartunkov II 1Srub v Novohradskych horach-Hartunkov II 2Srub v Novohradskych horach-Hartunkov II 3

Zahajujeme pronájem druhého srubu v Novohradských horách - Hartunkov. První viz: [www. e - chalupy. cz/sumava/ubytovani - hartunkov - srub - novohradske - hory - k... zobrazit detail

Ubytování u Říčky
Penzion Benešov nad Černou, Benešov nad Černou 22Ubytování u Říčky 1Ubytování u Říčky 2Ubytování u Říčky 3

Přijměte prosím naše pozvání do příjemných a útulných prostorů našeho ubytování v Benešově nad Černou. Ať k nám zavítáte na dvě nebo více nocí, věříme, že... zobrazit detail

Apartmán Rychnov u Nových Hradů
Apartmán Rychnov u Nových Hradů, 142, Rychnov u Novych HraduApartmán Rychnov u Nových Hradů 1Apartmán Rychnov u Nových Hradů 2Apartmán Rychnov u Nových Hradů 3

Chalupa se nachází na pokraji vesnice v podhůří Novohradských hor. Chalupa byla kompletně renovována a přestavěna nedávno. Je vybavena stylovým a anglickým nábytkem, Majitelé se nepravidelně... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 53029)