Penzion - hájenka hraběte Buquoye

Ubytování v Hradišti, Hradiště 30 - Penzion, Jižní Čechy

Penzion - hájenka hraběte Buquoye - Hradiště
Penzion - hájenka hraběte Buquoye - HradištěPenzion - hájenka hraběte Buquoye - HradištěPenzion - hájenka hraběte Buquoye - HradištěPenzion - hájenka hraběte Buquoye - HradištěPenzion - hájenka hraběte Buquoye - HradištěPenzion - hájenka hraběte Buquoye - HradištěPenzion - hájenka hraběte Buquoye - HradištěPenzion - hájenka hraběte Buquoye - HradištěPenzion - hájenka hraběte Buquoye - HradištěPenzion - hájenka hraběte Buquoye - HradištěPenzion - hájenka hraběte Buquoye - HradištěPenzion - hájenka hraběte Buquoye - HradištěPenzion - hájenka hraběte Buquoye - HradištěPenzion - hájenka hraběte Buquoye - HradištěPenzion - hájenka hraběte Buquoye - HradištěPenzion - hájenka hraběte Buquoye - Hradiště

Nově zrekonstruovaný penzion - hájenku najdete 4 km od Kaplice v obci Hradiště, přímo pod Hradišťskou horou. Je výborným místem pro rodinnou dovolenou, cyklisty, turisty a všechny kdo mají rádi přírodu a výlety do nedalekých Novohradských hor, na Šumavu, nebo Lipenskou přehradu. K dispozici je 6 apartmánů celkem pro 20 osob, s vybavenou kuch. linkou a koupelnou s WC a sprchovým koutem, půjčovna kol, rybářského náčiní, dětské hřiště, venkovní gril. Interiér je vybaven z přírodních materiálů se zachováním původních prvků hájenky.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

WI - FI připojení, TV, venkovní posezení s krbem s možností grilování a pečení, pro děti hřiště s pískovištěm, houpačkami a klouzačkou.
Můžete si u nás půjčit kola, jak dospělí tak i děti, mrňouskové sedačky na kola, Nordic Walking hole, rybářské nářadí, v zimě běžky komplet boty a hole.

Přehled vybavení a služeb penzionu

Příjezdová cesta a parkování

Dostupnost autem s možností parkování u penzionu. Parkoviště v ceně ubytování.

Stravování

Ve všech apartmánech je možnost vaření – vybavená kuchyňská linka. Penzion nabízí se stravování pouze snídaně formou snídaňových košíků. V místě je restaurace s možností obědů a večeří.

Ubytování - pokoje:

3 apartmány čtyřlůžkové - jeden v přízemí - bezbariérový přístup a jeden v podkroví - kuchyň s jídelnou a krbovými kamny, ložnice, koupelna a chodba. 2 apartmány třílůžkové - jeden v přízemí a jeden v podkroví - kychyň s jídelnou, ložnice a koupelna. 1 apartmán dvoulůžkový - v podkroví - kuchyň, ložnice a koupelna.

Výlety, sport a zábava v okolí

Protože penzion leží na hranici Novohradských hor a sousedí se Šumavou není o zábavu a výlety nouze. Krásná příroda, památky a různé zákoutí na vás čekají všude. Mezi nejznámější patří město Nové Hrady, Terčino údolí s vodopádem, Dobrá Voda s krásným kostelem, Pohoří na Šumavě s neskutečnou krajinou a pramenem řeky Lužnice a kaplí Panny Marie Dobré Rady, Žofínský prales. Dále město Český Krumlov, Vítkův hrádek, hrad Rožmberk, Lipenská přehrada, klášter Vyšší Brod.

Ceník ubytování v penzionu

450,- kčza osobu a noc - LÉTO
450,- kčza osobu a noc - ZIMA
450,- kčza osobu a noc - MIMO SEZÓNA
450,- kčSILVESTR:
Provoz celoročně. Možnost ubytování i na víkend. Silvestrovské pobyty. Vánoční pobyty.
Při předání apartmánu v den příjezdu se skládá kauce 2.000 Kč, která je vratná v plné výši při odjezdu a pokud nevznikne žádná škoda.
K ceně za pobyt se započítává 2,50 / KW za spotřebovanou energii.

Kontakty

Adresa penzionu: Hradiště 30

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
777 699 330
Web:
www.hajenkahradiste.cz

Penzion - hájenka hraběte Buquoye - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Penzion - hájenka hraběte Buquoye.

Penzion Mlýn u Dubu
Penzion Děkanské Skaliny, Děkanské Skaliny 12, 382 41 Benešov nad ČernouPenzion Mlýn u Dubu 1Penzion Mlýn u Dubu 2Penzion Mlýn u Dubu 3

Ubytování na chalupě - na samotě u lesa, kde zapomenete na civilizaci! Nedotčená příroda, v řece Černé jsou raci i pstruzi. Ubytování pro malé skupiny přátel,... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 54367)


... podrobné hledání