Chalupa v JIžních Čechách

Ubytování ve Starém Hobzí, Staré Hobzí 3 - Apartmán, Jižní Čechy

Chalupa v JIžních Čechách - Staré Hobzí
Chalupa v JIžních Čechách - Staré HobzíChalupa v JIžních Čechách - Staré HobzíChalupa v JIžních Čechách - Staré HobzíChalupa v JIžních Čechách - Staré HobzíChalupa v JIžních Čechách - Staré HobzíChalupa v JIžních Čechách - Staré HobzíChalupa v JIžních Čechách - Staré HobzíChalupa v JIžních Čechách - Staré HobzíChalupa v JIžních Čechách - Staré HobzíChalupa v JIžních Čechách - Staré HobzíChalupa v JIžních Čechách - Staré HobzíChalupa v JIžních Čechách - Staré HobzíChalupa v JIžních Čechách - Staré HobzíChalupa v JIžních Čechách - Staré HobzíChalupa v JIžních Čechách - Staré HobzíChalupa v JIžních Čechách - Staré Hobzí

Chalupa leží v obci Staré Hobzí (okr. Jindřichův Hradec), na okraji „České Kanady“, v údolí Moravské Dyje. Je to zděná chalupa se 2 kompletními samostatnými apartmány v klidné části obce s velkým dvorem s travnatým povrchem, zázemím pro volné chvíle (přístřešek s venkovním krbem, venkovní posezení).

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Kompletně vybaveno, včetně kuchyně. Povlečení vlastní (není součástí vybavení). Na přání lze za příplatek poskytnout.

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Příjezdová cesta a parkování

Příjezdová cesta přímo k objektu, vjezd na dvůr + parkování.

Stravování

Vlastní plně vybavená kuchyně, jinak možnosti stravování v okolí.

Ubytování - pokoje:

Dva samostatné apartmány 2+1 (6 - 7 lůžek) a 4+1 (10 - 14 lůžek). Apartmán 2+1: velký obývací pokoj (2 + 1 lůžka), ložnice (4 lůžka), kuchyň, koupelna s WC. Apartmán 4+1: velký obývací pokoj (kuchyň, koupelna s WC, v podkroví 1.ložnice (4 lůžka), 2.ložnice (4 lůžka), 3.pokoj průchozí (2 lůžka) + rozkládací souprava "Paulina"(4 lůžka).
Níže uvedené ceny za pronájem jsou za jeden apartmán.

Výlety, sport a zábava v okolí

Cykloturistika (hustá síť cyklostezek), turistika, historie (zříceniny a zámky v okolí, pohraniční opevnění), historická úzkokolejná trať (Jindřichův Hradec – Nová Bystřice), pohraniční panenská příroda (houbaření, rybaření - Dyje, lesní plody…), sportovní areál v obci (tenis, nohejbal, přírodní koupaliště), mlýny na Dyji, Kláštěr u Nové Bystřice.
Zajímavá místa v okolí: Dačice 8km (město, zámek, nový aquapark), Slavonice 8km(hist. město – přístupné podzemí, věž, přechod do Rakouska, pohraniční opevnění), Maříž 10km - Malý český Montmartre (malba a výroba Mařížské keramiky), Mutná 4km (poutní místo Montserrat), Jemnice 7km (koupaliště se slanou vodou, zámecký park)
Gmünd 45km (Aquapark s vodou z termálních pramenů).

Ceník ubytování v apartmánu

9990,- kčza apartmán a týden - LÉTO
9990,- kčza apartmán a týden - ZIMA
Provoz celoročně. Možnost ubytování i na víkend.
Uvedené ceny jsou za jeden apartmán a nezahrnují spotřebu el. energie a vody - je účtováno na základě odečtu spotřeby při odjezdu.
Při příjezdu vybíráme vratnou zálohu ve výši 1.000,- na závěrečný úklid a případná poškození.

Kontakty

Adresa apartmánu: Staré Hobzí 3

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
737 161 927

Chalupa v JIžních Čechách - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chalupa v JIžních Čechách.

Chalupa U kamenného stolu
Apartmán Modletice, Modletice 12Chalupa U kamenného stolu 1Chalupa U kamenného stolu 2Chalupa U kamenného stolu 3

Soukromý dvůr se 4 plně samostatnými apartmány, s venkovním posezením a letní kuchyní. Řeka, rybník, les i malebné Slavonice na dosah. Ideální pro cyklisty, rodiny s... zobrazit detail

Mlýn u splavu Dyje
Apartmán Vnorovice, Vnorovice 26Mlýn u splavu Dyje 1Mlýn u splavu Dyje 2Mlýn u splavu Dyje 3

Mlýn u splavu Dyje je vhodný pro rodinnou dovolenou, spřátelené rodiny, skupiny důchodců, studentů a pracovních kolektivů. Užije si každý kdo si chce odpočinout aktivně i... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 52066)

volné termíny

Volné a obsazené termíny:

poslat dotaz na ubytování

... podrobné hledání