Zámek Strážovice

Ubytování v Miroticích - Penzion, Jižní Čechy

Zámek Strážovice - Mirotice
Zámek Strážovice - MiroticeZámek Strážovice - MiroticeZámek Strážovice - MiroticeZámek Strážovice - MiroticeZámek Strážovice - MiroticeZámek Strážovice - MiroticeZámek Strážovice - MiroticeZámek Strážovice - MiroticeZámek Strážovice - MiroticeZámek Strážovice - MiroticeZámek Strážovice - MiroticeZámek Strážovice - MiroticeZámek Strážovice - MiroticeZámek Strážovice - Mirotice

Chcete strávit pohodovou dovolenou s dětmi nebo s partou přátel? Dovolujeme si Vám nabídnout ubytování v našem ubytovacím zařízení v areálu Zámku Strážovice.
Voňavou postýlku můžeme u nás nabídnout celkem 44 hostům. 37 lůžek je k dispozici v ubytovacím zařízení a dalších sedm v apartmánu přímo v budově zámku. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zázemím, součástí ubytovny je plně vybavená společná kuchyňka (2x sporák, 2x lednice, mikrovlnná trouba, konvice, veškeré nádobí, příbory, utěrky.. ) a společenská místnost s televizí. Samozřejmostí je free wifi. Zámecký park Vám nabídne posezení pod pergolou, či u ohně, sportovcům hřiště (volejbal, badminton, nohejbal.. ), basketbalový koš, venkovní stolní tenis Kettler, pro malé hosty zde máme pískoviště, houpačky, skluzavku.. Velkým kladem našeho zařízení je, že náš areál je zcela uzavřený. V areálu je možnost parkování, jak pro osobní vozy, tak pro autobus.
Náš objekt je vhodný pro rodinné rekreace, setkání přátel, cyklistické výlety, ale také pro rodinné oslavy, svatby, firemní školení apod.
Krásná příroda, blízkost kulturních památek i dostatečné množství pěších i cykloturistických stezek je doménou i okolí zámku Strážovice. Pokud se chystáte letos navštívit jihočeský kraj, pak je tato oblast velmi vhodnou alternativou.
Levné a kvalitní ubytování vhodné pro skupiny i rodinné dovolené.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

postele s lůžkovinami
stůl, židle, noční stolky s lampičkami, šatní skříň
sociální zařízení: wc, umyvadlo, sprcha
Vybavení kuchyně:
2x sporák, 2x lednice
rychlovarná konvice, mikrovlnka, malý fritovací hrnec, odšťavovač, mixér
sklenice, příbory, talíře, hrnce atd.

Přehled vybavení a služeb penzionu

Stravování

stravování může být vlastní nebo dle dohody plná penze, polopenze od 25 osob
snídaně 80,- Kč

Ubytování - pokoje:

dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením
celková kapacita areálu 47 lůžek

Výlety, sport a zábava v okolí

Ubytování na zámku ve Strážovicích je přímo ideální pro turisty a cyklisty, neboť je v okolí hned několik značených tras, určitě však několikadenním ubytováním nepohrdnou ani ti z Vás, kteří mají v oblibě spíše poznávání historie a přírody. Nedaleko zámku je historické město Písek, hrad Zvíkov, kde se nalézá také koupaliště pro letní období, památky naleznete i v blízkých Miroticích. Je toho dost minimálně na týden, takže pokud si budete chtít na zámek Strážovice vyrazit, pak si určitě vyhraďte ve svém programu více dní.

Aby toho nebylo málo, nedaleko ubytovny na zámku Strážovice se konají projížďky na koních, adrenalinoví turisté jistě využijí možnosti zapůjčení čtyřkolky.

Přijeďte poznat krásy Písecka na zámek Strážovice.

Ceník ubytování v penzionu

20 000,- kčza penzion a noc - LÉTO
20 000,- kčza penzion a noc - MIMO SEZÓNA
34000,- kčSILVESTR: cena za noc Minimum jsou 2 noci
Vice noci nizsi cena . napr 3 noci 48 000
4 noci 60 000
7 noci 90 000

Kontakty

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
775 562 638
Web:
www.zamek-strazovice.cz

Zámek Strážovice - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Zámek Strážovice.

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 53204)


... podrobné hledání