Ubytování v soukromí Jana Trnovocvá

Ubytování v Radči, Radeč 82 - Roubenka, Východní Čechy

Ubytování v soukromí Jana Trnovocvá - Radeč
Ubytování v soukromí Jana Trnovocvá - RadečUbytování v soukromí Jana Trnovocvá - RadečUbytování v soukromí Jana Trnovocvá - RadečUbytování v soukromí Jana Trnovocvá - RadečUbytování v soukromí Jana Trnovocvá - RadečUbytování v soukromí Jana Trnovocvá - RadečUbytování v soukromí Jana Trnovocvá - RadečUbytování v soukromí Jana Trnovocvá - RadečUbytování v soukromí Jana Trnovocvá - RadečUbytování v soukromí Jana Trnovocvá - RadečUbytování v soukromí Jana Trnovocvá - RadečUbytování v soukromí Jana Trnovocvá - RadečUbytování v soukromí Jana Trnovocvá - RadečUbytování v soukromí Jana Trnovocvá - RadečUbytování v soukromí Jana Trnovocvá - RadečUbytování v soukromí Jana Trnovocvá - Radeč

Bývalá zemědělská usedlost č. p 82 v podhůří Krkonoš je tvořená čtyřmi budovami, které jsou po rekonstrukcích a nachází v polovině obce Radeč u Úpice nad silnicí spojující města Trutnov, Úpice, Červený Kostelec a Náchod. Apartmány se pronajímají samostatně nebo jako celek.


APARTMÁN 1 PRO 2 až 5 osob.

APARTMÁN 1 se nachází v přízemí a je bezbariérový. Tento apartmán má následující dispozice - předsínka s botníkem a věšáky, 2 ložnice s možností dětské postýlky, kuchyn spojená s ob. pokojem, koupelna. Veškeré ložní a koupelnové prádlo je řádně udržováno. Součástí apartmánu je spousta knížek jak pro dospělé tak pro nejmenší, dětské hračky, stavebnice a společenské hry WIFI, TV. Bezprostředně na tento apartmán navazuje jedna z teras, s výhledem do udržované a oplocené zahrady s posezením, grilem a vším co je ke grilování potřeba a kde je pro nejmenší připravené pískoviště, skluzavka se stolečkem a židličkami, trampolína se zahradní sprchou, bazén. Další zastřešená terasa se nachází u vchodu z druhé strany domu, kde je k dispozici houpačka a zahradní posezení.

V oddělené části zahrady se nachází dětské hřiště s prolézačkami, houpačkou, trampolínou pískoviště atd. V zahradě se také nachází bazén.

Ceny za Apartmán 1 jsou uvedeny na konci stránky, liší se od cen Apartmán 2.

Podrobné rozdělení Apartmánu 1 v sekci Ubytování.


APARTMÁN 2 PRO 12 osob

APARTMÁN 2 se samostatným vchodem pro větší skupiny osob s 5 pokoji a koupelnami, které jsou součástí každé ložnice. Z bývalé kovárny je nyní pískovcová společenská místností, která je z části pod úrovní okolního terénu. Ve společenské místnosti je posezení s kachlovými kamny, bar s malou vinotékou, samostatnou a plně vybavenou kuchyní a samostatným WC - dámské, pánské. Samozřejmostí je WIFI, TV. Pokoje se nacházejí v prvním patře. Z toho 3 pokoje jsou 2 lůžkové a 2 pokoj jsou 3 lůžkové. V každém pokoji je WIFI. V části pokojů se nachází zrestaurovaný nábytek v některých nábytek moderní., Součástí každé ložnice je malá, ale plně funkční koupelna(WC, sprchový kout a umyvadlo se skřínkou, fén), veškeré ložní a koupelnové prádlo je čistě udržováno. V apartmánu je také k dispozici dětský koutek, a spousta čtení a spol. her jak pro dospělé tak děti a k používání je k dispozici malá posilovna.
Venku je připraveno posezení na 2 terasách, která je každá v jiné úrovni součástí teras je plynový gril, dětské venkovní vybavení, houpačka a lehátka.

V oddělené části zahrady se nachází dětské hřiště s prolézačkami, houpačkou, trampolínou pískoviště atd. V zahradě se také nachází bazén.

V každém apartmánu je dětská postýlka a dětská jídelní stolička, stolní nádobí pro děti.

Po dohodě možná úschova kol. Za příplatek možno využít saunu či koupací sud pro 3 - 4 osoby.

Celý objekt je nekuřácký.Blízké okolí nemovitosti nabízí spoustu výletů jak autem, tak na kole, či pěšky do lesů na houby.

Ceny v Apartmánu 2 jsou následující za dospělou osobu je 450 kč za noc, děti od 2 let do 10 let 350 kč, děti do 2let zdarma bez nároků na lůžko.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Oba apartmány jsou nově zrekonstruovány. Vybavení kuchyně v Apartmánu 1 společné s ob. pokojem je následující - lednička, mik. trouba, plyn. sporák, varná konvice, toustovač, sendvičovač, elektrický gril, kuchynský mixer, drobné nádobí, stůl, židle, dětská jídelní stolička, ob. pokoj s koutkem pro malé děti - rádio s CD, TV, DVD, WI - FI, sedací souprava, konf. stůl, žehlička.
Apartmán 2 má samostatnou kuchyn a vybavení je totožné jako v Apartmánu 1 jediné co je zde navíc je myčka nádobí. K dispozici jsou v apartmánech čistí prostředky.
Součástí každého apartmánu je předsíň k odkládání bot a vrchních oděvů.

Přehled vybavení a služeb roubenky

Příjezdová cesta a parkování

K objektu se dostanete po zpevněné komunikaci, která je udržovaná po celý rok, parkování u objektu. Celkem je k dispozici 6 parkovacích míst.

Stravování

Oba apartmány mají plně vybavené kuchyně. Obchody a restaurace se nacházejí v Úpici vzdálené 2,5 km. Větší obchodní centra a restaurace jsou v Trutnově - 10 km.

Ubytování - pokoje:

V samostatném APARTMÁNU 1 o celkové výměře cca 80m2 přístupném ze vstupní haly jsou k dispozici 2 ložnice.
První vetší ložnice - manželská postel, jednolůžko, úložné prostory. Možnost dětské postýlky.
Druhá menší ložnice - 2 oddělené postele, úložné prostory.
Součástí apartmánu je koupena.
Lůžkoviny jsou řádně udržovány, taktéž ložní prádlo.
Objekt je nekuřácký, kouření možné pouze venku.
Vstupní hala je dostatečně velká k úschově kočárků.
Po předchozí domluvě možnost úschovy kol.

APARTMÁN 2 se skládá z 5 pokojů a 5 koupelen v prvním patře z toho 3 pokoje jsou 2 lůžkové a 2 pokoje jsou 3 lůžkové. Lůžkoviny jsou řádně udržovány. Možnost dětské postýlky.
Celý objekt je nekuřácký. Možnost úschovy po předchozí domluvě.

Výlety, sport a zábava v okolí

V okolí se nacházejí Adršpašské a Teplické skály - 25 km, Broumovský klášter - cca 30 km, zámek Ratibořice - 15 km, Náchod - 25 km, Opočno - 40 km pevnost Josefov - 20 km, hospital Kuks - 15 km, Česká Skalice muzeum B. Němcové - 15 km, vojenská pevnost Stachelberg 20 km a Dobrošov u Náchoda - 35 km, Zoo Dvůr Králové nad Labem - 15 km, přehrada Les Království - 20 km, Černá Hora - 20 km, stezka korunami stromů Jánské Lázně, bobová dráha a golfové hřiště Mladé Buky - 15 km, Krkonoše, Prachovské skály - 50 km, Trutnova 10 km, brána Krkonoš se spoustou zajímavostí letním koupalištěm, krytým bazénem a zimním stadionem a nepřeberné množství dalších výletních míst. Nutno ještě připomenout obec Havlovice - 5 km, kde se dosti vydovádějí ti nejmenší ratolesti na krásném hřišti plném prolézaček a taktéž dospělí, kteří si zde mohou zahrát tenis, plážový volejbal a nebo minigolf. Návštěvy příhraničních měst v Polsku - cca 25 km. V zimě možnost běžek a návštěvy lyžařských středisek - Mladé Buky, Petříkovice, Žacléř, Černá Hora a další. V létě cykloturistika

Ve vesnici se nachází 1 dětská hřiště a podle sezony 1 pohostinství.

Ceník ubytování v roubence

od 400,- kčza osobu a noc - LÉTO
od 450,- kčza osobu a noc - ZIMA
od 400,- kčza osobu a noc - MIMO SEZÓNA
500,- kčSILVESTR: Apartmán 1- 500 kč , Apartmán 2 -600 kč na osobu
Provoz je celoroční. Možnosti ubytování v době velikonoc, jarních prázdnin, vánočních svátků a silvestra dle dohody. V době letních prázdnin ubytování od soboty do soboty, nebo dle dohody.
Ceny Apartmánu 1 jsou konečné včetně poplatků městu, spotřeby vody, energie do 20 KW v ceně nad 20 KW dle tarifů.
Ceny Apartmánu 2 jsou konečné včetně poplatku města, spotřeby vody, energie do 40KW v ceně nad 40 KW dle tarifů.

Termín je rezervován po zaplacení 25% z ceny ubytování nebo po vzájemné dohodě na účet majitele, zbytek v dne nástupu. Také je účtován vratný poplatek na zařízení objektu ve výši 5000 kč pro Apartmán 1 a 10 000 kč pro Apartmán 2

Ceny v Apartmánu 1 jsou následující za dospělou osobu je 400 kč za noc, děti od 2 let do 10 let 330kč, děti do 2 let zdarma bez nároků na lůžko.

Ceny v Apartmánu 2 jsou následující za dospělou osobu je 450 kč za noc, děti od 2 let do 10 let 350 kč, děti do 2 let zdarma bez nároků na lůžko.

V Apartmánech 1 a 2 je podlahové topení kombinované s radiátory. Úklid nájemci při skončení pobytu provádějí sami. Nástup možný po 15 h v den příjezdu. V den odjezdu je vhodné apartmány opustit do 10 h.

STORNO PODMÍNKY: PŘI ÚPLNÉM NEBO ČÁSTEČNÉM ZRUŠENÍ OBJEDNANÝCH SLUŽEB Z DŮVODU JINÉHO NEŽ Z PŘÍČIN UVEDENÝCH NÍŽE, BUDE HOSTU ÚČTOVÁN STORNOVACÍ POPLATEK.
10% Z CELKOVÉ CENY PŘI ZRUŠENÍ OBJED. SLUŽEB DO 45 DNŮ VČETNĚ
30% Z CELKOVÉ CENY PŘI ZRUŠENÍ OBJED. SLUŽEB OD 44 DO 33 DNŮ VČETNĚ
60% Z CELKOVÉ CENY PŘI ZRUŠENÍ OBJED. SLUŽEB OD 32 DO 22 DNŮ VČETNĚ
80% Z CELKOVÉ CENY PŘI ZRUŠENÍ OBJED. SLUŽEB OD 21 DO 12 DNŮ VČETNĚ
90% Z CELKOVÉ CENY PŘI ZRUŠENÍ OBJED. SLUŽEB OD 11 DNŮ DO JEJICH POČÁTKU
V PŘÍPADĚ ZRUŠENÍ OBJEDNANÝCH SLUŽEB JE PROVEDENO VYÚČTOVÁNÍ DO 21 DNŮ A VRÁCENÍ ČÁSTI ZÁLOHY PO ODEČTENÍ STORNOVACÍCH PODMÍNEK.
PROVOZOVATEL NEVYŽADUJE ŽÁDNÉ STORNO POPLATEK V PŘÍPADĚ VÝSKYTU ZÁVAŽNÝCH PŘÍČIN, KTERÉ VEDOU OD ODSTOUPENÍ SMLOUVY O UBYTOVÁNÍ JAKO JE ÚMRTÍ V RODINĚ, HOSPITALIZACE, HAVÁRIE. TYTO SKUTEČNOSTI MUSÍ HOST DOLOŽIT PŘÍSLUŠNÝMI DOKLADY NEJPOZDĚJI DO 7 KALENDÁŘNÍCH DNŮ OD VÝSKYTU PŘÍČIN PÍSEMNĚ NA UVEDENOU ADRESU PROVOZOVATELE.
Letní sezóna: od 15.června do 20.záři
Zimní sezóna: od 1.prosinec do 15.března

Kontakty

Adresa roubenky: Radeč 82

 
Možno volat a psát kdykoliv.
Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
737 758 346

Ubytování v soukromí Jana Trnovocvá - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Ubytování v soukromí Jana Trnovocvá.

Starý Sedloňov
Apartmán Markoušovice, Markoušovice 218Starý Sedloňov 1Starý Sedloňov 2Starý Sedloňov 3

Nabízíme ubytování ve třech stylových pokojích kdy každý má své vlastní sociální zařízení. Výhled na bazén, beach volejbalové hřiště, jízda na koni, skluzavka a houpačky. Výborná... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 59183)

volné termíny

Volné a obsazené termíny:

poslat dotaz na ubytování