Apartmán

Ubytování Suchý, Suchý 46 - Apartmán

Apartmán - Suchý
Apartmán - SuchýApartmán - SuchýApartmán - SuchýApartmán - SuchýApartmán - SuchýApartmán - SuchýApartmán - SuchýApartmán - SuchýApartmán - SuchýApartmán - SuchýApartmán - SuchýApartmán - SuchýApartmán - SuchýApartmán - SuchýApartmán - SuchýApartmán - Suchý

Přijeďte si odpočinout na Jižní Moravu do obce Suchý, kde se nachází zdravé ovzduší a přátelské prostředí obzvláště vhodné pro klidně strávenou dovolenou.
Nově zrekonstruovaný apartmán v klidné části obce lze využívat celoročně. Pokud chcete dopřát dětem dobrodružství, je možné na přilehlé zahradě postavit i stan. V tom případě se vejdou rodiny i dvě. V létě se nabízí místní rybník, a to nejen ke koupání, ale i k rybaření či projížďkám na lodičkách. Nedaleké okolí pak poskytuje nepřeberné množství zajímavých lokalit, jež se mohou stát cílem vašich pěších či cyklistických výletů.
V zimním období je pro milovníky lyží připravena řada pravidelně udržovaných běžeckých stop, pro děti zimní radovánky jako sáňkování, bobování či stavění sněhuláků.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Chodba disponuje velkou vestavnou skříní, ve které je možno uschovat oblečení a zavazadla po celou dobu pobytu.

Z kuchyně je umožněn vstup na přilehlou oplocenou zahradu, ve které se nabízí posezení s možností grilování. Zahrada je též k dispozici dětem, kde je budete mít stále pod dohledem.

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Příjezdová cesta a parkování

Dopravit se můžete buď vlastním automobilem s možností parkování u apartmánu, nebo využít autobusového spojení.

Stravování

Kuchyňská linka je nadstandardně vybavena vestavnou myčkou, mikrovlnnou i pečící troubou. Potraviny můžete uložit do samostatně stojící lednice s odděleným mrazákem. Samozřejmostí je plná vybavenost kuchyňským nádobím, rychlovarnou konvicí a základními potravinami. Pokud neholdujete kuchařskému umění či se vám o dovolené prostě vařit nechce, je možné v pracovních dnech zajistit dovoz obědů nebo navštívit některou z místních restaurací.

Ubytování - pokoje:

Ložnice je zařízena v rustikálním stylu. Obsahuje 1x manželskou postel a 1x patrovou postel, možná je i samostatná přistýlka. Dále je vám k dispozici LCD TV s digitálním příjmem TV a rozhlasu.

Výlety, sport a zábava v okolí

V okolí obce se nachází řada zajímavých kulturních a přírodních památek. K nejznámějším patří propast Macocha [www. propast - macocha. cz], Punkevní a Kateřinské jeskyně [www. punkevní - jeskyne. cz], Sloupsko - Šošůvské jeskyně [www. cavemk. cz]

Milovníci památek by neměli vynechat návštěvu boskovického zámku www. zamekboskovice. cz a hradu [www. hradboskovice. cz]. Za prohlídku také stojí zámek v nedalekých Letovicích [www. zamekletovice. cz] či zámek Rájec - Jestřebí [www. zamekrajec. cz].
Vaše děti si jistě zamilují Westernové městečko Boskovice [www. westernove - mestecko. cz].

Nedaleko obce se nachází meteorologická stanice Skalky jež je jedním ze dvou zařízením tohoto typu v ČR.

V katastru obce Benešov vzdálené 5 km se nachází chráněná krajinná oblast Řehořkovo - Kořenecko jehož součástí je unikátní ekosystém Pavlovských mokřadů.

V obci se nachází tenisový kurt. Pro milovníky golfu je ve vzdálenosti 7 km golfový a ski resort Sokrates [www. korenec - golf. cz]. Místní rybník je vám k dispozici i pro rybaření, rybářský lístek je možné vyřídit a vyzvednout na Obecním úřadě Suchý [www. obecsuchy. cz].

Ceník ubytování v apartmánu

10000,- kčza apartmán a týden - LÉTO
12000,- kčza apartmán a týden - ZIMA
Provoz celoročně.


Cena je uvedena pro dvě osoby. V případě ubytování vice osob, prosím, kontaktujte majitele objektu.
V částce je zahrnuta spotřeba el. energie, vody, plynu na topení, povlečení a základní hygienické vybavení.

V případě závazné rezervace je vyžadováno zaplacení zálohy ve výši 50% z ceny pobytu a vratné kauce 2000 Kč pro případ náhrady škod. Doplatek je splatný nejpozději 14 dnů před příjezdem na uvedené číslo bankovního účtu ve smlouvě.
Pokud nebudete moci z jakýchkoliv důvodů pobyt uskutečnit, lze dohodnout náhradní termín.

Kontakty

Adresa apartmánu: Suchý 46

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
605 832 138, 737 384 882
Web:
www.apartman-suchy.cz

Volné a obsazené termíny:

Apartmán - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Apartmán.

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 55620)