Wellness Hotel Florián

Ubytování České Žleby, České Žleby 9 - Penzion

Wellness Hotel Florián - České Žleby
Wellness Hotel Florián - České ŽlebyWellness Hotel Florián - České ŽlebyWellness Hotel Florián - České ŽlebyWellness Hotel Florián - České ŽlebyWellness Hotel Florián - České ŽlebyWellness Hotel Florián - České ŽlebyWellness Hotel Florián - České ŽlebyWellness Hotel Florián - České ŽlebyWellness Hotel Florián - České ŽlebyWellness Hotel Florián - České ŽlebyWellness Hotel Florián - České ŽlebyWellness Hotel Florián - České ŽlebyWellness Hotel Florián - České ŽlebyWellness Hotel Florián - České ŽlebyWellness Hotel Florián - České ŽlebyWellness Hotel Florián - České Žleby

Zveme Vás do nového stylového horského hotelu, který vznikl díky citlivé rekonstrukci historického šumavského stavení v nedotčeném a divokém koutu Šumavy v nadmořské výšce 930 m n. m. Wellness hotel Florián v Českých Žlebech poskytuje vysoký komfort aktivním návštěvníkům, především cyklistům, turistům a lyžařům, pro které je ideálním výchozím bodem pro objevování krás Šumavy. Cyklistické trasy vedou silnicemi s minimálním provozem, přímo v Českých Žlebech je lyžařský vlek o délce 350 m a kvalitní lyžařský areál Mitterdorf je vzdálen pouhých 15 minut autem.

V roce 2020 je hotel Florián otevřen pro prodloužené víkendové pobyty od středy do neděle, nebo od čtvrtka do neděle. V době Velikonoc a svátků pak funguje v rozšířeném provozu. Na dotaz (většinou „last minute“) umožňujeme víkendové dvoudenní pobyty od pátku do neděle.

Součástí hotelu je restaurace, tři sluneční terasy, relaxační wellness s vířivkou, saunou a vnitřním bazénem s protiproudem, společenská místnost s krbem a hernou pro 16 osob, masážní místnost, venkovní fitness stacionárním kolem, eliptikalem, multifukčním posilovacím strojem a veslovacím trenažerem pro vaše fitness cvičení. Venkovní vytápěný bazén je k dispozici během letní sezóny.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Součástí hotelu je restaurace, dvě sluneční terasy, relaxační wellness s vířivkou, saunou a vnitřním bazénem s protiproudem, společenská místnost s krbem a hernou pro 16 osob, masážní místnost, venkovní kryté fitness se stacionárním cyklistickým trenažerem, eliptikalem, veslovacím trenažerem a multifukčním posilovacím strojem s možností fitness cvičení. Venkovní bazén je k dispozici během letní sezóny.

Přehled vybavení a služeb penzionu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování ZDARMA, příjezd po asfaltové silnici buď z Hliniště, odbočka cca 1,5km před Strážným (pro většinu hostů cestujících ze směru od Prahy nebo Plzně přes Strakonice a Vimperk) nebo od Soumarského mostu (pro hosty cestující ze směru přes Č. Budějovice či Č. Krumlov).

Stravování

Snídaně formou bufetu jsou zahrnuty v ceně. Nabídka restaurace je á la carte (výběr z menu). Nabízíme večerní 3 - chodové menu při svíčkách

Ubytování - pokoje:

Wellness hotel Florián nabízí ubytování v 11 stylových pokojích. Všechny pokoje jsou komfortně vybaveny. V celém hotelu je Wi - Fi připojení zdarma.
Dětské postýlky a přistýlky jsou k dispozici za příplatek. Lze je umístit pouze do některých pokojů. Nabízíme i ubytování ve vytápěném srubu ve stylu moderního campingu/glampingu s externím WC a sprchou v našem hotelu (80m vzdáleném)

Výlety, sport a zábava v okolí

Půjčovna jízdních kol a elektrokol (e - bike MTB): Informace naleznete na samostatném letáku na pokojích a v recepci. Na požádání vám jej zašleme emailem. Půjčujeme kola Giant v perfektním stavu.

Cyklotrasy: Přímo u našeho hotelu začínají trasy Giant Šumavsko - lipenských okruhů. Lze vybírat ze silničních a terénních okruhů různé délky a náročnosti. Více informací včetně možnosti stažení tras do navigace nebo telefonu naleznete na [www. sumava. bike]. Každý pokoj na našem hotelu má vlastní box na uložení kol

Výlety v okolí - hlavní výlety na nejhezčí místa v okolí naleznete v recepci, včetně alpských vyhlídek, např. Schwancemberský kanál (8km), Boubín (16km), Lipno (14km), skanzen VPR Dobrá (3 km), Modrava, atd..

Lukostřelba (naše specialita): Zastřílet si z luku je možné na speciální střelnici za cenu 400 Kč/90 minut pro skupinu včetně vybavení, terče a seznámení s technikou střelby. Trénink lukostřelby je možné objednat individuálně. Dříve jsme stříleli závodně a rádi předáme zkušenosti z tohoto krásného sportu.
Venkovní fitness se čtyřmi stroji, viz. sekce "Vybavení"

Dětské hřiště a trampolína: Pro děti je k dispozici moderní a bezpečné hřiště přímo naproti hotelu v našem parku. Součástí parku je i trampolína s odrazovou plochou o průměru 3 m. Děti mohou trampolínu používat pod dohledem rodičů. Před použitím je nutné se seznámit s instrukcemi pro použití a dodržovat je.

Pétanque - regulérní udržované hřiště přímo před hotelem, včetně pravidel hry a zapůjčení koulí v recepci, koule pro 2 - 6 hráčů.

Ceník ubytování v penzionu

900,- kčza osobu a noc - LÉTO
900,- kčza osobu a noc - ZIMA
V roce 2020 je provozní doba středa až neděle, plus v době státních svátků.
V ceně je snídaně formou bufetu.
Poskytujeme polopenze i plnou penzi v naší restauraci
V současné době týdenní pobyty neumozňujeme.
Pro potvrzení vašeho pobytu požadujeme zálohu.
Storno do 30 dní před příjezdem zdarma, dále dle našich aktuálních storno podmínek na našem rezervačním portále www.hotel-florian.eu/rezervace
Parkování u objektu zdarma.
Wi-Fi zdarma.
Wellness - finská sauna, kanadská vířivka, vnitřní a venkovní (letní) bazén, masáže, fitness.
Každý pokoj vlastní box na kola.
4 terasy , velká zahrada, rekreační park s dětským hřištěm, trampolínou a lavičkami.

Kontakty

Adresa penzionu: České Žleby 9

 
V případě telefonického dotazu nebo rezervace volejte 8-19h.
Doporučujeme ale komunikaci mailem.
Rezervace lze provést přímo na našich stránkách v sekci Rezervace a ceny - pozor MUSÍTE zadat přesný den/termín vašeho příjezdu a odjezdu v úvodním ka
Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
725 827 016, 603 273 821
Web:
www.hotel-florian.eu

Wellness Hotel Florián - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Wellness Hotel Florián.

Apartmány Na Zlaté stezce
Apartmány České Žleby, České Žleby 29Apartmány Na Zlaté stezce 1Apartmány Na Zlaté stezce 2Apartmány Na Zlaté stezce 3

Ve vyšším standardu zrekonstruovaná původní usedlost v horské vesničce České Žleby, která se nachází pod Žlebským vrchem (1.080 m) v jižní části Šumavy jen asi 3... zobrazit detail

Apartmány
Apartmán České Žleby, České Žleby 51Apartmány 1Apartmány 2Apartmány 3

Chcete strávit hezkou dovolenou, klasický či prodloužený víkend nebo uspořádat pracovní a jiné setkání na Šumavě a hledáte kvalitní ubytování, které splní vaše očekávání? Potom si... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 54333)