Apartmány Na Zlaté stezce ***

Ubytování České Žleby, České Žleby 29 - Apartmány

Apartmány Na Zlaté stezce *** (Stožec - České Žleby) - Apartmány Na Zlaté stezce ***
Apartmány Na Zlaté stezce *** (Stožec - České Žleby) - Apartmány Na Zlaté stezce *** Apartmánový dům České Žleby *** - Apartmány Na Zlaté stezce *** Čtyřlůžková ložnice A - Apartmány Na Zlaté stezce *** Čtyřlůžková ložnice A - Apartmány Na Zlaté stezce *** Čtyřlůžková ložnice A - Apartmány Na Zlaté stezce *** Čtyřlůžková ložnice B - Apartmány Na Zlaté stezce *** Čtyřlůžková ložnice B - Apartmány Na Zlaté stezce *** Čtyřlůžková ložnice B - Apartmány Na Zlaté stezce *** Čtyřlůžková ložnice C - Apartmány Na Zlaté stezce *** Apartmány Na Zlaté stezce *** - České Žleby Čtyřlůžková ložnice C - Apartmány Na Zlaté stezce *** Třílůžková ložnice D - Apartmány Na Zlaté stezce *** Třílůžková ložnice E - Apartmány Na Zlaté stezce *** Koupelna - Apartmány Na Zlaté stezce *** Kuchyně A - Apartmány Na Zlaté stezce *** Kuchyně B - Apartmány Na Zlaté stezce *** Společenská místnost - Apartmány Na Zlaté stezce *** Společenská místnost - Apartmány Na Zlaté stezce *** Stožecká kaple - Apartmány Na Zlaté stezce *** Most přes Mechový potok - Apartmány Na Zlaté stezce *** Boubín - Apartmány Na Zlaté stezce *** Mrtvý luh - Apartmány Na Zlaté stezce *** Mrtvý luh - Apartmány Na Zlaté stezce *** Vltava - Apartmány Na Zlaté stezce ***

Ve vyšším standardu zrekonstruovaná původní usedlost v horské vesničce České Žleby, která se nachází pod Žlebským vrchem (1.080 m.n.m.) v jižní části Šumavy jen asi 3 km od hranic s Německem. České Žleby jsou nejvýše položenou osadou jižní části Šumavy (940 m.n.m.) a nabízejí mnoho krásných výhledů do okolí. Osada je připomínána již ve 13. století a díky své unikátní poloze na trase historické „Zlaté stezky“ původně patřila k jedné z nejvýznamnějších obcí této části Šumavy.

Výše uvedené skutečnosti dělají z Českých Žlebů ideální místo pro aktivní odpočinek a rekreaci v každém ročním období.


Poloha :

Náš prázdninový region leží na hranici tří zemí : České republiky, Rakouska a Německa, tedy v srdci Evropy. Za dvě hodiny můžete být ve `zlaté` Praze anebo v Mnichově. V bezprostřední blízkosti se nacházejí skvostná města Prachatice (30 km), Vimperk (25 km), České Budějovice (70 km) a romantický, ve vltavské smyčce ležící Český Krumlov (55 km). Využijte možnosti sportu na Lipně na okraji Národního parku Šumava. Do Passau je to co by kamenem dohodil (70 km). Zde si člověk může užít nádherné panorama města tří řek : Dunaje, Innu a Ilze. Regensburg (165 km) a Deggendorf (85 km) Vás zvou svými impozantními místy a středověkým půvabem k potulkám a nákupům.

A jak se k nám dostanete?

Je to velice jednoduché. Příjezd je řešen po místních komunikacích, z nichž jedna ústí na silnici č. 39 za Soumarským mostem mezi obcemi Volary a Lenora (odbočka Stožec, České žleby), druhá místní komunikace ústí na silnici č. 4 v obci Hliniště (odbočka České Žleby). Po příjezdu do Českých Žlebů najdete objekt apartmánového domu poblíž centra obce. Parkování osobních vozidel je zajištěno u objektu apartmánového domu na vlatním pozemku.


Vybavení :

Objekt apartmánového domu je situován na vlastním pozemku (cca 1.000m2) v klidné části obce České Žleby v nadmořské výšce cca 940 m a nabízí překrásný panoramatický výhled na Šumavu. Objekt je vhodný jak pro klidnou rodinnou rekreaci, tak i pro skupinové pobyty.

Objekt apartmánového domu nabízí hostům možnost ubytování ve čtyřech zcela samostatných apartmánech.
Apartmán A - 2 ložnice (= 2 x 4 lůžka) - 1.NP
Apartmán B - 3 ložnice (= 2 x 3 lůžka + 1 x 4 lůžka) - 1.NP
Apartmán C - 2 ložnice (= 2 x 3 lůžka) - podkroví
Apartmán D - 3 ložnice (= 2 x 4 lůžka + 1 x 3 lůžka) - podkroví

Každý apartmán je možné pronajímat i po jednotlivých pokojích (ložnicích). Celkem je tedy hostům k dispozici deset pokojů (ložnic) - (5 x 3 lůžka + 5 x 4 lůžka). Všechny pokoje (ložnice) jsou stylově zařízeny. Každý pokoj (ložnice) je vybaven jedním dvoulůžkem a jedním (třílůžkový pokoj) nebo dvěma (čtyřlůžkový pokoj) samostatnými lůžky. Každý pokoj (ložnice) disponuje vlastním sociálním zařízením se sprchou a WC. Součástí každého pokoje (ložnice) je i TV s možností satelitního příjmu a přípojka internetu. V každém z apartmánů je hostům k dispozici plně vybavená kuchyňka umožňující přípravu jídel. Součástí podkrovních apartmánů (Apartmán C + D) je i prostorná hala s posezením.
V případě zájmu hostů je možné zajistit i stravování ve stylové restauraci v přízemí objektu.
Celková kapacita objektu je 35 lůžek. Objekt je vhodný jak pro klidnou rodinnou rekreaci, tak i pro skupinové pobyty.

Teplá voda ve všech apartmánech je samozřejmostí. K apartmánům přísluší v přízemí objektu prostor pro úschovu kol neb lyží. Za domem je hostům k dispozici venkovní posezení ve stínu vzrostlých stromů s překrásným panoramatickým výhledem na Šumavu.

Přehled vybavení a služeb apartmánů

Příjezdová cesta a parkování

Parkování: Parkování osobních vozidel je zajištěno u objektu apartmánového domu na vlatním pozemku.
Bus: České Žleby (200 m od objektu). Vlak: Stožec (4000 m od objektu).

Ubytování - pokoje:

Sociální zařízení: Každý pokoj (ložnice) disponuje vlastním sociálním zařízením se sprchou a WC.
Možnosti vaření: V každém z apartmánů je hostům k dispozici plně vybavená kuchyňka umožňující přípravu jídel. V případě zájmu hostů je možné zajistit i stravování ve stylové restauraci v přízemí objektu.

Výlety, sport a zábava v okolí

Památky v okolí: Osada České Žleby je připomínána již ve 13. století a díky své unikátní poloze na trase historické „Zlaté stezky“ původně patřila k jedné z nejvýznamnějších obcí této části Šumavy.
Turistika: Vaše dovolená na Šumavě v oblasti Trojmezí Vám dává jedinečnou příležitost, podniknout krátké výlety do tří zemí - Čech, Německa a Rakouska. Můžete se vydat za cíly „hned za rohem“ jako jsou Národní parky Šumava a Bavorský les, Javor, město tří řek Pasov, nebo náročnější výlety do Mnichova, Regensburgu či dalších zajímavých měst v Bavorsku neb v Čechách. Horní Rakousko láká svým živým hlavním městem Lincem, kam je možno dojet také lodí po Dunaji. Premonstrátský mužský klášter Aigen nesmíte v žádném případě vynechat. Salzburg je také shlédnutelný v rámci denního výletu.
Každý den jezdí nostalgický parní vláček z železniční stanice Nové Údolí podél Vltavy až do Horní Plané k Lipnu. V Čechách můžete navštívit zlatou Prahu, pivem proslulou Plzeň a České Budějovice, nádherně zachovalá města Český Krumlov nebo Prachatice. To jsou samozřejmě pouze některé tipy z možných cílů Vašich výletů. Skutečný výčet by vyžadoval mnohem větší prostor.
Lyžování: V obci je též menší lyžařský areál s možností umělého zasněžování a pro milovníky běžeckého lyžování jsou v okolí obce upravovány desítky kilometrů běžkařských tratí všech obtížností s propojením na běžkařské trasy v Bavorském lese na německé straně hranice.
Další aktivity a atrakce v okolí: České Žleby jsou východiskem turistických a cykloturistických cest do příhraniční oblasti Trojmezí a díky turistickým hraničním přechodům do Německa a Rakouska je možné poznávat i krásy Bavorského lesa na německé a Mühlviertelu na rakouské straně hranice. V obci je též menší lyžařský areál s možností umělého zasněžování a pro milovníky běžeckého lyžování jsou v okolí obce upravovány desítky kilometrů běžkařských tratí všech obtížností s propojením na běžkařské trasy v Bavorském lese na německé straně hranice.

Výše uvedené skutečnosti dělají z Českých Žlebů ideální místo pro aktivní odpočinek a rekreaci v každém ročním období.

Ceník ubytování v apartmánech

7350,- kčLéto + zima : tří-lůžkový pokoj / týden
9800,- kčLéto + zima : čtyř-lůžkový pokoj / týden
16800,- kčLéto + zima : Apartmán A - 2 ložnice (2 x 4 lůžka) / týden
21000,- kčLéto + zima : Apartmán B - 3 ložnice (2 x 3 lůžka + 1 x 4 lůžka) / týden
12600,- kčLéto + zima : Apartmán C - 2 ložnice (2 x 3 lůžka) / týden
23100,- kčLéto + zima : Apartmán D - 3 ložnice (2 x 4 lůžka + 1 x 3 lůžka)
65535,- kčLéto + zima : Při obsazení celého objektu (35 lůžek) / týden
2800,- kčCena silvestrovského pobytu / osoba / týden (min. celý apartmán).
300,- kčV období mimo hlavní sezónu jsou možné i kratší pobyty (min. 2 noci).
1000,- kčPři příjezdu se skládá vratná kauce / pokoj.
Objekt apartmánového domu je možno pronajímat po jednotlivých pokojích i po celých apartmánech. V hlavní sezóně (sezona A + B) upřednostňujeme týdenní pobyty s nástupním dnem vždy v sobotu odpoledne. V hlavní sezóně (sezona A + B) je cena 350,- Kč / lůžko / noc, při obsazení celého apartmánu (min. 6 lůžek) je cena 300,- Kč / lůžko /noc, při obsazení celého objektu (35 lůžek) je cena 270,- Kč / lůžko / noc.
Při kratších pobytech než týdenních je cena 400,- Kč / lůžko / noc.


• Při příjezdu se skládá vratná kauce 1.000,- Kč / pokoj.
• V ceně nájmu jsou veškeré vedlejší náklady na spotřebovanou elektrickou energii, vodu a topení, stejně tak i poplatek za použití ložního prádla.
• Poplatek obecnímu úřadu není v ceně pronájmu.
• Domácí zvíře je povoleno pouze po dohodě s majitelem za smluvní poplatek.
• Pronajaté prostory se předávají uklizené. Závěrečný úklid není v ceně pobytu ! !

Další informace a rezervace na tel.: (+420) 608 747 575.

www.prima-apartmany.cz

Kontakty

Adresa apartmánů: České Žleby 29

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování

Apartmány Na Zlaté stezce *** - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Apartmány Na Zlaté stezce ***.

Apartmány Na Zlaté stezce
Apartmány České Žleby, České Žleby 29Apartmány Na Zlaté stezce 1Apartmány Na Zlaté stezce 2Apartmány Na Zlaté stezce 3

Ve vyšším standardu zrekonstruovaná původní usedlost v horské vesničce České Žleby, která se nachází pod Žlebským vrchem (1.080 m) v jižní části Šumavy jen asi 3... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 50414)