Apartmány

Ubytování České Žleby, České Žleby 51 - Apartmán

Apartmány - České Žleby
Apartmány - České ŽlebyApartmány - České ŽlebyApartmány - České ŽlebyApartmány - České ŽlebyApartmány - České ŽlebyApartmány - České ŽlebyApartmány - České ŽlebyApartmány - České ŽlebyApartmány - České ŽlebyApartmány - České ŽlebyApartmány - České ŽlebyApartmány - České ŽlebyApartmány - České ŽlebyApartmány - České ŽlebyApartmány - České ŽlebyApartmány - České Žleby

Chcete strávit hezkou dovolenou, klasický či prodloužený víkend nebo uspořádat pracovní a jiné setkání na Šumavě a hledáte kvalitní ubytování, které splní vaše očekávání? Potom si neváhejte zajistit ubytování v našich Apartmánech České Žleby. S ubytováním budete spokojeni nejen pro jeho vybavenost a komfort, ale zejména pro jeho umístění, které vám umožní navštívit nejrůznější zákoutí a krásy Šumavy.
Okolí apartmánů vám umožní mnoho způsobů pro aktivní i poklidnější turistiku a právě nepřeberné možnosti pro volný čas, které můžete v blízkosti vyzkoušet.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Komfortní sociální zařízení.
Televize, lednička, trouba.
Víceúčelové venkovní hřiště.
Ohniště a dětské hřiště (v létě).
Bohaté možnosti turistiky.
Wi - Fi připojení k internetu.

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování přímo u domu.

Stravování

Vlastní kuchyňský kout, restaurace 200 m od domu.

Ubytování - pokoje:

Každý apartmán má samostatnou koupelnu, obývací pokoj s kompletně vybavenou kuchyní a ložnici. V podkroví jsou 2 apartmány, každý pro 4 osoby s možností 1 přistýlky. Apartmány mají kompletně vybavené kuchyně. Každý apartmán má orientačně 50 m².

Výlety, sport a zábava v okolí

Šumava nabízí nepřeberné množství možností jak pro letní, tak pro zimní rekreaci.
BOUBÍNSKÝ PRALES - Národní přírodní rezervace s malebným Boubínským jezírkem. Tato umělá vodní nádrž umožňovala plavby dřeva z boubínských lesů do sklárny v Lenoře.

ČERNÝ KŘÍŽ (745 m) - Půvabné zákoutí na pravém břehu Studené Vltavy je oblíbeným cílem mnoha turistů.

DOBRÁ (765 m) - Rozsáhlý soubor šumavských stavení. V roce 1995 byla vyhlášena vesnickou památkovou rezervací.

JELENÍ VRCHY (865 m) - Původně dřevařská osada u Schwarzenberského kanálu.

LENORA (765 m) - Obec a turistické středisko, kdysi osada při sklářské huti. Lze zde navštívit malé muzeum skla se stálou výstavou. V letní sezóně zde lenorští pořádají každou poslední sobotu v měsíci veřejné pečení chleba, koláčů, housek a lenorských placek.

MRTVÝ LUH (739 m) - Údolí rašeliniště s charakteristickou vegetací a entomofaunou nad soutokem Teplé a Studené Vltavy.

MEDVĚDÍ STEZKA (740 - 1049 m) - Významná turistická značená trasa na Šumavě. Je dlouhá 14 km a jejími krajními body jsou Ovesná a Černý Kříž. Má žluté značení a byla vyznačena v roce 1967 jako nejstarší naučná stezka v jižních Čechách a druhá nejstarší v Česku.

NOVÁ PEC (730 m) - Původně dřevařská osada, zmiňovaná již roku 1686.Dnes známá jako středisko zimní a letní rekreace a výchozí místo pro výlet k Plešnému jezeru.

NOVÉ ÚDOLÍ (830 m) - Osada založena knížetem Schwarzenberkem po roce 1800 pro strážce hranic. Hraniční přechod pro pěší, cyklisty a malé motocykly.

SCHWARZENBERSKÝ PLAVEBNÍ KANÁL - Významná technická památka ČR, vodní kanál na Šumavě spojující jeden z přítoků Studené Vltavy a rakouskou řeku Große Mühl, přítok Dunaje. Propojuje tedy úmoří Severního a Černého moře. Délka kanálu je 44 km a vede kolem něj cyklostezka.

Ceník ubytování v apartmánu

2100,- kčza apartmán a noc - LÉTO
2100,- kčza apartmán a noc - ZIMA
2100,- kčza apartmán a noc - MIMO SEZÓNA
Celoroční provoz.
Cena za apartmán - přízemí při obsazení 1-4 osobami:1.950,-/den.
Cena za apartmán - přízemí při obsazení 5 osobami:2.100,-/den.
Cena za apartmán - patro při obsazení 1-4 osobami:2.350,-/den.
Cena za apartmán - patro při obsazení 5 osobami:2.500,-/den.

Postup pro rezervaci ubytování:
Závazná rezervace ubytování vyžaduje úhradu zálohy 50% ceny ubytování.
1. V případě využití online rezervačního formuláře na webu ubytovatele obdrží zákazník přímo pokyny k provedené této zálohové platby.
2. V případě realizace rezervace prostřednictvím telefonické či mailové komunikace zašle zákazníkovi tyto pokyny ubytovatel.
Ubytovatel garantuje zákazníkovi sjednaný pobyt po uhrazení této zálohy.

Obchodní a storno podmínky:

Storno podmínky:
Storno poplatky při zrušení pobytu:
• 50% z ceny objednaných služeb při zrušení pobytu méně než 30 dní před příjezdem.

Doplňující obchodní podmínky:
1. Ceny a služby
Ceny ubytování a případně dalších služeb jsou uvedeny v prezentačních materiálech ubytovatele, především v internetové prezentaci apod. Pro zákazníka je vždy závazná ta cena, která je uvedena v ubytovacím poukazu (dále pouze voucher). Zákazník bere na vědomí, že ubytovatel může v případech jenž nelze ovlivnit, změnit dohodnuté podmínky pobytu (např. zásah vyšší moci).
2. Zrušení pobytu zákazníkem.
Zákazník je oprávněn kdykoliv jednostranně zrušit svoji objednávku. Tento krok je zákazník povinen oznámit ubytovateli elektronickou formou (e-mail s doručenkou) na mailovou adresu ubytovatele apartmanyceskezleby@seznam.cz. Takovéto jednostranné odstoupení od objednávky podléhá storno poplatku 50% ceny v případě zrušení objednávky 30 a méně dnů před sjednaným nástupem. V případě zrušení objednávky zákazníkem v termínech delších než 30 dnů před sjednaným nástupem, bude zákazníkovi ubytovatelem vrácena zákazníkem uhrazená záloha na jeho bankovní účet.
Rezervace vytvořené a dohodnuté za zvýhodněných podmínek (např. nevratná cena) neumožňují možnosti storna ani jakékoliv další změny (např. změny termínu).
3. Noční klid
Pro ubytovací zařízení ubytovatel vyhlašuje v době od 22:00 do 07:00 hod noční klid. Pokud by došlo k porušení nočního klidu ze strany ubytovaného hosta, je ubytovatel oprávněn odstoupit od smlouvy, ukončit ubytování klienta a to bez náhrady.
4. Platnost
Tyto obchodní a storno podmínky jsou nedílnou součástí objednávky ubytování a ubytovacího poukazu (voucheru).
Letní sezóna: 1.červenec až 31.srpen
Zimní sezóna: 1.prosinec až 15.březen

Kontakty

Adresa apartmánu: České Žleby 51

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
776 016 781
Web:
www.apartmanyceskezleby.cz

Apartmány - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Apartmány.

Apartmány Na Zlaté stezce
Apartmány České Žleby, České Žleby 29Apartmány Na Zlaté stezce 1Apartmány Na Zlaté stezce 2Apartmány Na Zlaté stezce 3

Ve vyšším standardu zrekonstruovaná původní usedlost v horské vesničce České Žleby, která se nachází pod Žlebským vrchem (1.080 m) v jižní části Šumavy jen asi 3... zobrazit detail

Wellness Hotel Florián
Penzion České Žleby, České Žleby 9Wellness Hotel Florián 1Wellness Hotel Florián 2Wellness Hotel Florián 3

Zveme Vás do nového stylového horského hotelu, který vznikl díky citlivé rekonstrukci historického šumavského stavení v nedotčeném a divokém koutu Šumavy v nadmořské výšce 930 m... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 59947)