Penzion Lenora - Zátoň

Ubytování Zátoň, Zátoň 15 - Penzion

Penzion Lenora - Zátoň - Zátoň
Penzion Lenora - Zátoň - ZátoňPenzion Lenora - Zátoň - ZátoňPenzion Lenora - Zátoň - ZátoňPenzion Lenora - Zátoň - ZátoňPenzion Lenora - Zátoň - ZátoňPenzion Lenora - Zátoň - ZátoňPenzion Lenora - Zátoň - ZátoňPenzion Lenora - Zátoň - ZátoňPenzion Lenora - Zátoň - ZátoňPenzion Lenora - Zátoň - ZátoňPenzion Lenora - Zátoň - ZátoňPenzion Lenora - Zátoň - ZátoňPenzion Lenora - Zátoň - ZátoňPenzion Lenora - Zátoň - ZátoňPenzion Lenora - Zátoň - ZátoňPenzion Lenora - Zátoň - Zátoň

Zátoň je část obce Lenora nacházející se v krásné krajině nedaleko Národního parku Šumava. Letní období láká turisty k návštěvě přírodních zajímavostí i historických památek či k pěší i cykloturistice. V zimním období jsou dostupná lyžařská střediska. Objekt stojí nedaleko lesa v klidné části obce. Chalupa sestává ze dvou samostatných, na sobě nezávislých, totožně vybavených částí, které jsou zrcadlově orientovány. Každá část je pro 8 osob. Popis jedné části: V přízemí objektu je umístěna předsíň, WC, koupelna, ložnice A, společenská místnost s kuchyní. Z ložnice a společenské místnosti se vstupuje na terasu s možností posezení. V patře objektu se nachází dvě ložnice a samostatné WC. Na pozemku je klientům k dispozici stabilní posezení (pro každou část samostatně) s ohništěm. Pro obě části je pak společné pískoviště, dětská prolézačka, přenosný gril a malý zatravněný prostor ke hrám.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Popis jedné části:
Přízemí: samostatné WC, koupelna (sprchový kout, vana, umyvadlo, fén), ložnice A (lůžka, noční stolky, lampičky, zrcadlo), společenská místnost (krbová kamna, TV + SAT, mini - věž, konferenční stolek, pohovka, křesla, zrcadlo) s kuchyní. V patře větší ložnice B (lůžka, přistýlka, noční stolky, lampičky, zrcadlo) a menší ložnice C (lůžka, lampičky, skříňka), samostatné WC.

Přehled vybavení a služeb penzionu

Příjezdová cesta a parkování

Příjezd: Z Vimperka směr Stážný, v obci Horní Vltavice odbočit směr Lenora, v obci Záton je asi po 800 m od začátku obce odbočka vlevo na místní cestu do kopce, na konci cesty (druhý objekt vlevo) je parkovací plocha objektu.
Parkovací přístřešek, parkovací plocha u objektu.

Stravování

Jedna část: Vlastní vybavená kuchyně - rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, sporák, lednice.

Ubytování - pokoje:

Jedna část: V přízemí ložnice A (1x 1 l., 1x 2 l. ), v patře ložnice B (1x 2 l., 1x 1 l. – matrace formou přistýlky), ložnice C (2x 1 l. ).

Výlety, sport a zábava v okolí

Boubínský prales, rozhledna na Boubíně, Vimperk - muzeum, zámek, Stožecká kaple, Kvilda, horské slatě (Borová Lada, Horská Kvilda), hist. centrum Prachatice, muzeum skla Lenora, České Budějovice, zámek Hluboká, Český Krumlov, Povydří, Modrava, Železná Ruda, Špičák, Lenora - vyjížďky na koních s výukou jízdy pro děti, Kubova Huť - jízda na koloběžkách.

Ceník ubytování v penzionu

14700,- kčza penzion a týden - LÉTO
14700,- kčza penzion a týden - ZIMA
14000,- kčza penzion a týden - MIMO SEZÓNA
Ceny jsou uvedeny za jednu část objektu (pro 8 osob).
Mimosezona: 27.9.-26.12.
V zimním období se spotřeba el. energie nad 50 kWh hradí na místě dle skutečné spotřeby.
Rekreační poplatek: 18 Kč/osoba (18 - 70 let vč. )/noc.
Poplatek za psa: 50 Kč/noc.
Parkovné: 0 Kč.
Kauce na škody (vratná): 2500 Kč.
Povlečení zdarma.

Kontakty

Adresa penzionu: Zátoň 15

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
518 307 728

Volné a obsazené termíny:

Penzion Lenora - Zátoň - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Penzion Lenora - Zátoň.

Chata Dubí pod Boubínem
Apartmány Kaplice, Zátoň - osada Kaplice čp.60Chata Dubí pod Boubínem 1Chata Dubí pod Boubínem 2Chata Dubí pod Boubínem 3

Chata je v malebném údolí Kaplického potoka obklopená lesy a loukami kde se pasou koně a kravičky. Chata je v docházkové vzdálenosti k Boubínskému jezírku a... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 59946)