Loketská veranda

Ubytování Loket, Údolí 21 Loket - Penzion

Loketská veranda - Loket
Loketská veranda - LoketLoketská veranda - LoketLoketská veranda - LoketLoketská veranda - LoketLoketská veranda - LoketLoketská veranda - LoketLoketská veranda - LoketLoketská veranda - LoketLoketská veranda - LoketLoketská veranda - LoketLoketská veranda - LoketLoketská veranda - LoketLoketská veranda - LoketLoketská veranda - LoketLoketská veranda - LoketLoketská veranda - LoketLoketská veranda - LoketLoketská veranda - LoketLoketská veranda - LoketLoketská veranda - LoketLoketská veranda - LoketLoketská veranda - LoketLoketská veranda - LoketLoketská veranda - LoketLoketská veranda - LoketLoketská veranda - LoketLoketská veranda - LoketLoketská veranda - LoketLoketská veranda - LoketLoketská veranda - Loket

KOMFORTNÍ OBJEKT LOKETSKÁ VERANDA nově nabízí ubytování pro4 až 9osob ve středověkém městě LOKET. Cena za osobu/den od 300czk.
V okouzlující krajině Loketských lesů(CHKO)při silnici spojující město Loket s Horním Slavkovem. Hrad Loket a řeka Ohře ve vzdálenosti 1km.
Objekt LOKETSKÁ VERANDA se dvěma samostatnými mezonetovými apartmány s dvěma koupelnami a prostornou verandou s výhledem do okolních lesů a potůčku pod terasou.
V přízemí domu je společná jídelna s kompletně zařízenou kuchyní - TV/SAT, internetem, koupelnou s WC. Z jídelny volně navazuje prostorná venkovní terasa s grilem. Potěší také praktická a uzamykatelná úschovna kol, lodí, golfových a jiných sportovních potřeb... Pozemek cca 800m2,oplocená zahrada směrem od silnice se 3 parkovacími místy. Pejsek po domluvě s majiteli.

Objekt nabízí ubytování pro 9 osob.
Mezonet/Apartmá KAREL,, 3 ložnice - 5 osob,,, v prvním patře apartmá s manželskou postelí, koupelnou se sprchovým koutem a WC,, v horní části 2patro najdete manž, postel a uzavřenou ložnici s postelí a šatní skříní.

Mezonet/Apartmá ELIŠKA,,, 2 ložnice - 4osoby v prvním patře apartmá je manž, postel, koupelna se sprchovým koutem a wc,,, v horní část mezonetu se nachází manž. postel a šatna.

K oběma apartmánům náleží prostorná veranda s krásným výhledem do okolních lesů s venkovním posezením, romantickým potůčkem a okrasnou udržovanou zahradou se skalkami před domem. Přízemí - společenská místnost a kolárna.

Pokud se Vám zdá ubytování na Loketské Verandě moc prostorné, můžeme vám nabídnou menší verzi. 2 - 5 osob APARTMÁ - ŠIK - KARLOVY VARY č. 1774 prezentujeme také na e chalupách.
Těšíme se na Vás.....

Vybavení a služby penzionu

Pro oba aparmány společná vybavená kuchyňská linka s lednicí, elektrickým sporákem, mikrovlnou troubou, varná konvice, TV/sat, internet.

Přehled vybavení a služeb penzionu

Příjezdová cesta a parkování

PARKOVIŠTĚ PRO 3 AUTA NA VLASTNÍM POZEMKU!!!

Stravování

Pro oba apartmány společná vybavená kuchynská linka, elektrický sporák, lednice, mikrovlnka, varná konvice.

Ubytování - pokoje:

2 mezonet apartmány s 5 ložnicemi, velká prostorná veranda s posezením a výhledem do okolních lesů s potůčkem pod terasou.

Výlety, sport a zábava v okolí

Středověké město Loket s hradem a kulturním létem - koncerty v amfiteátru, Světoznámé lázeňské město KARLOVY VARY, Bečov - relikviář sv Maura, Jáchymov!
MFF V KARLOVÝCH VARECH,,, ME - MOTOKROS Loket, Vodácký ráj řeka OHŘE!
Golf - Cihelny, Krušné hory, Sousední Německo, Lázeňský trojúhelník, Cheb, Kladská...
Mnoho kulturních, sportovních a zábavních akcí!!! To vše jsou západní Čechy.
Přijeďte se podívat.....

Ceník ubytování v penzionu

od 300,- kčza osobu a noc - LÉTO
Cena od 18000 za CELÝ objekt a týden,, neděle - neděle.
V ceně ubytování je povlečení a kuchyňské útěrky

CENA vč ubytovacího poplatku a 200Kwh elektřiny zdarma.
Rezervační záloha 50% bankou,, nejpozději 14 DNÍ před nástupem pobytu musí být uhrazen celý pobyt.
Rezervační záloha je nevratná.
Pouze týdenní prázdninové pobyty - cena od 300kč za osobu/den.
Zkrácené termíny 3 NOCI 10000czk.

Domácí mazlíček po domluvě s majiteli 150czk za 1 den.

Kontakty

Adresa penzionu: Údolí 21 Loket

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
776 802 698

Loketská veranda - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Loketská veranda.

penzion Grácie
Penzion Loket u Sokolova, Tovární 16. LoketLogobarmasáže

Ubytování ve dvoulůžkových pokojích se sprchou/koupelnou -od 350,-Kč. S možností snídaní, občerstvení a masáží Tč. 67978272 zobrazit detail

Penzion Ve Skále
Penzion Loket u Sokolova, Nádražní 232Penzion Ve SkáleHrad v blízkosti penzionuStylová postel

Penzion Ve Skále poskytuje kvalitní ubytování na úrovni 3* hotelů. Penzion se nachází ve starobylém městě Loket nad Ohří. Karlovy Vary 8 km. Kapacita 30 lůžek.... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 52059)