Zahradní chata v srdci Jeseníků

Ubytování Dětřichov, Příčná 407 - Apartmán

Zahradní chata v srdci Jeseníků - Dětřichov
Zahradní chata v srdci Jeseníků - DětřichovZahradní chata v srdci Jeseníků - DětřichovZahradní chata v srdci Jeseníků - DětřichovZahradní chata v srdci Jeseníků - DětřichovZahradní chata v srdci Jeseníků - DětřichovZahradní chata v srdci Jeseníků - DětřichovZahradní chata v srdci Jeseníků - DětřichovZahradní chata v srdci Jeseníků - DětřichovZahradní chata v srdci Jeseníků - DětřichovZahradní chata v srdci Jeseníků - DětřichovZahradní chata v srdci Jeseníků - DětřichovZahradní chata v srdci Jeseníků - DětřichovZahradní chata v srdci Jeseníků - DětřichovZahradní chata v srdci Jeseníků - DětřichovZahradní chata v srdci Jeseníků - DětřichovZahradní chata v srdci Jeseníků - DětřichovZahradní chata v srdci Jeseníků - DětřichovZahradní chata v srdci Jeseníků - DětřichovZahradní chata v srdci Jeseníků - DětřichovZahradní chata v srdci Jeseníků - DětřichovZahradní chata v srdci Jeseníků - DětřichovZahradní chata v srdci Jeseníků - DětřichovZahradní chata v srdci Jeseníků - DětřichovZahradní chata v srdci Jeseníků - DětřichovZahradní chata v srdci Jeseníků - DětřichovZahradní chata v srdci Jeseníků - DětřichovZahradní chata v srdci Jeseníků - DětřichovZahradní chata v srdci Jeseníků - DětřichovZahradní chata v srdci Jeseníků - DětřichovZahradní chata v srdci Jeseníků - DětřichovZahradní chata v srdci Jeseníků - DětřichovZahradní chata v srdci Jeseníků - DětřichovZahradní chata v srdci Jeseníků - DětřichovZahradní chata v srdci Jeseníků - DětřichovZahradní chata v srdci Jeseníků - DětřichovZahradní chata v srdci Jeseníků - DětřichovZahradní chata v srdci Jeseníků - DětřichovZahradní chata v srdci Jeseníků - DětřichovZahradní chata v srdci Jeseníků - DětřichovZahradní chata v srdci Jeseníků - DětřichovZahradní chata v srdci Jeseníků - DětřichovZahradní chata v srdci Jeseníků - DětřichovZahradní chata v srdci Jeseníků - DětřichovZahradní chata v srdci Jeseníků - DětřichovZahradní chata v srdci Jeseníků - DětřichovZahradní chata v srdci Jeseníků - DětřichovZahradní chata v srdci Jeseníků - DětřichovZahradní chata v srdci Jeseníků - DětřichovZahradní chata v srdci Jeseníků - DětřichovZahradní chata v srdci Jeseníků - Dětřichov

LAST MINUTE VOLNÝ TERMÍN:
Po 16.9.– Ne 22.9.(pobyt min. na 3 noci)

Komfortně vybavená zahradní chata s vlastní koupelnou, kuchyní a venkovní terasou. Pouhé dva kilometry od lázeňského města Jeseník v klidné části. Vhodné pro rodiny s dětmi, páry, případně skupinu až 4 osob. Chata je součástí zahrady a nabízí k pobytu veškeré vybavení. Okolo chaty protéká Vrchovištní potok a nedaleko se nachází místní restaurace. Chata se nachází v CHKO 10 minut jízdy od Rejvízu. V blízkosti se nacházejí cyklotrasy, lyžařská střediska a další turistické cíle. Možnost sběru borůvek a hub v okolních lesích. TIP[https: //www. turistika. cz/vylety/30 - nejzajimavejsich - mist - jeseniku/detail]

Vybavení a služby penzionu

Chata je komfortně zařízena a vybavena. Krbová kamna, stůl a židle pro 4 osoby, úložná skříň na oblečení, rozkládací pohovka, dvě dvojlůžkové postele, LCD televize se satelitem, DVD přehrávač, rádio, plnohodnotně vybavená kuchyň, nádobí, veškeré potřeby k vaření, varná deska, digestoř, kombinovaná trouba (elektrická, mikrovlná, gril), lednice, kávovar, varná konvice, výčep na pivo. Na venkovní terase lze využít posezení se slunečníkem, lehátka, gril, zahradní sprchu či ohniště. Vedle chaty si lze bezpečně uschovat kola, lyže apod.

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování u chaty (ul. Příčná 407).
NAVIGACE
[https: //mapy. cz/zakladni? x=17.2263365&y=50.2111114&z=18&pano=1&pid=62054748&yaw=0.739&fov=1.570&pitch=0.025&source=coor&idhttps: //www. turistika. cz/vylety/30 - nejzajimavejsich - mist - jeseniku/detail=17.226551944444%2C50.211225833333]

JÍZDNÍ ŘÁD
[https: //www. seznam. cz/jizdnirady/jesenik]

AB TAXI JESENÍK

604 314 312

Stravování

Možnost vlastního vaření / stravování - plně vybavená kuchyň. K dispozici je venkovní gril. Možnost využití okolních restaurací - rádi doporučíme.

Ubytování - pokoje:

Obývací část, kde jsou umístěny dvě dvojlůžkové postele. V případě potřeby lze využít také rozkládací pohovku. Celková obytná plocha je 45m2.
V chatě se přezouvá, vhodnou obuv si vezměte s sebou. Je zde zákaz kouření a používání otevřeného ohně.

Výlety, sport a zábava v okolí

CYKLOVÝLETY, TURISTIKA

Vítejte v horském ráji, Jeseníky jsou protkány množstvím značených turistických i cyklistických tras, které návštěvníky zavedou i na ta nejopuštěnější místa nejkrásnějších českých hor, jak jsou Jeseníky právem nazývány.

Rejvíz označovaný znalci jako nejkouzelnější lokalita v Jeseníkách je ideálním místem pro Vaši klidnou dovolenou. Horská osada s cca 75 stálými obyvateli ležící na náhorní plošině uprostřed hlubokých lesů je velmi vhodná pro cykloturistiku, turistiku, běžky, procházky, houbaření.
Na Rejvízu začíná nejrozsáhlejší souvislý lesní komplex v Jeseníkách, lesem od nás dorazíte pěšky, na kole nebo běžkách na Švýcárnu a Praděd po cca 15 km. Milovníci klidu a samoty u nás najdou prostor pro celodenní výlety na kterých nepotkají nikoho dalšího, zároveň je největší místní atrakce – Velké mechové jezírko druhým nejnavštěvovanějším místem v Jeseníkách (1.místo Praděd).

Vodopády Bílé Opavy je označení kaňonu říčky Bílá Opava ve svrchní části jejího toku pod jihovýchodním úbočím Pradědu. Jsou součástí Národní přírodní rezervace Praděd a nejpůsobivějším místem v pohoří Jeseníků.

JESCyklo - pět značených cyklistických okruhů o celkové délce 107 km, vznikly v roce 2016 v okolí města Jeseník a Priessnitzových léčebných lázní. Jednotlivé okruhy jsou tematicky zaměřené a zavedou vás na tajemná místa, jako jsou zatopené lomy či zaniklé sudetské osady.

Moravská stezka - dálková cyklotrasa procházející přes Jeseníky.

Lipovské stezky v obci Lipová - lázně – vyhlazené štěrkové cesty vybudované speciálně pro cyklisty.

Rychlebské stezky - mekka trailové cyklistiky v ČR.

Naučné stezky Vás provedou historií přírody i lidské činnosti. Poznáte na nich nejkrásnější místa našich hor, úžasné výhledy, místa plná magických tajemství a pohnuté minulosti.

LÁZNĚ, KOUPÁNÍ

V létě je nejlepší přírodní koupání v čisté vodě zatopených lomů v podhůří Rychlebských hor (Rampa, Vycpálek, Brankopy, Kaolínka, Vaněk, Transgranit).

Doporučujeme také rybník Florian v místě bývalé pískovny v obci Písečná. Je zde možnost koupání, rybolovu, zapůjčení loděk i občerstvení. U rybníku se nachází restaurace U Jezera.

Světovou raritou lázní v Jeseníku je Balneopark Vincenze Priessnitze, speciální „vodní zahrada“, v niž se můžete brodit potůčky, vyzkoušet Priessnitzovy lavičky nebo skotské střiky.

Za návštěvu stojí také nově zrekonstruované městské koupaliště v Jeseníku.

V chladnějším období se můžete ohřát v termálních vodách blízkých lázeňských komplexů:

Termální lázně Velké Losiny (38km) - unikátní termální park.

Horské lázně Karlova Studánka (26km) - rehabilitační wellness bazén v budově „Letních lázní“.

Priessnitzovy léčebné lázně v Jeseníku (6km) - lázeňský bazén.

LYŽOVÁNÍ, BĚŽKY, SKITOURING

Milovníci zimních sportů určitě ocení snadnou dostupnost na sjezdovky Skiareálu Filipovice (11km). Moderní skipark, jehož součástí jsou 1 sedačková lanovka a 2 lyžařské vleky, 3 sjezdovky upravované rolbou s umělým zasněžováním, lyžařská škola, dětský park, večerní lyžování, půjčovna lyží, restaurace a bar, běžecké tratě upravované sněžným skútrem.

Skiareál Červenohorské sedlo (18km) je jedním z nejznámějších středisek sjezdového lyžování na severní Moravě. Je zde lanovka a 8 lyžařských vleků. Běžecké tratě se z Červenohorského sedla rozbíhají na obě strany Hrubého Jeseníku. Podstatná část z nich je strojově upravována. Asi nejvyhledávanější trasou se vydávají lyžaři - běžci jižním úbočím Velkého Klínovce, dále na Švýcárnu a do oblasti Praděda.

Lyžařský areál Ramzová začíná v lokalitě Ramzová, místní části obce Ostružná, pokračuje přes Čerňavu a končí v lokalitě Šeráku. Areál Ramzová se nachází od chaty přibližně 15 km, na po silnici spojující Šumperk s Jeseníkem, směr Hanušovice.

V blízkosti se nachází další oblíbená sportovní centra Jeseníků s širokou nabídkou zimního i letního vyžití:

Praděd

Kouty nad Desnou

Petříkov

Ostružná

Dolní Morava


ZAJÍMAVOSTI

Elektrárna Dlouhé stráně (40km) – kontroverzní technické dílo, které bylo zařazeno mezi sedm divů Česka. Doporučujeme absolvovat exkurzi do podzemí elektrárny, kterou je nutno rezervovat. K horní nádrži vede asfaltová cesta s regulovaným provozem, která nabízí fanouškům silniční cyklistiky takřka alpské převýšení.

Ruční papírna Velké Losiny (38 km) – nejstarší fungující papírna v ČR, národní kulturní památka.

Rejvíz (9km) – malebná horská osada s prvky původní architektury, národní přírodní rezervace, Mechové jezírko - největší rašeliniště na severní Moravě, naučná stezka v délce 3 km.

Karlova Studánka (27km) - horské lázně, klenot Jeseníků, naučná stezka Bílá Opava - prochází po mnoha mostcích, schodištích a lávkách kolem několika vodopádů, četných kaskád a peřejí, skalních útvarů a romantických zákoutí smrkového pralesa.

Dřevěné kostelíky Maršíkov, Žárová (36km) - nejstarší zachovalé lidové stavby na severní Moravě.

Naučná stezka Červenohorské sedlo - Šerák - prochází národní přírodní rezervací Šerák – Keprník - nejstarší rezervace na Moravě.

Lesní bar (15km) - originální samoobslužný bar uprostřed lesa nad obcí Horní Lipová

CESTOVATELSKÉ TIPY
[https: //www. turistika. cz/vylety/30 - nejzajimavejsich - mist - jeseniku/detail]
[www. jesenik. org/ic]
[www. priessnitz. cz]
[http: //jesenickewellness. cz/]
[https: //www. termaly - losiny. cz/]
[www. jescyklo. cz]
[www. jesenikytour. cz]
[www. adrenalin - park. cz]
[www. rejviz. info]
[www. faunapark. cz]
[www. lesnibar. cz]
[www. minipivovarjesenik. cz]
[www. jesenikyregioncard. cz]
[www. navstivtejeseniky. cz]
[www. rychlebskestezky. cz/cs/]
[www. rychlebyjeseniky. cz]
[www. skialp - praded. cz]
[www. moravia. tips/wp - content/uploads/2018/03/MMagazin_JES18_web. pdf]
[https: //mapy. cz/zakladni? x=17.2263365&y=50.2111114&z=18&pano=1&pid=62054748&yaw=0.739&fov=1.570&pitch=0.025&source=coor&idhttps: //www. turistika. cz/vylety/30 - nejzajimavejsich - mist - jeseniku/detail=17.226551944444%2C50.211225833333]
[http: //www. holidayinfo. cz/cs/camera/praded]
[http: //www. skimapa. cz/oblast/jeseniky]
[https: //cs. wikipedia. org/wiki/Jeseník]

Ceník ubytování v apartmánu

2490,- kčza apartmán a noc - LÉTO
2490,- kčza apartmán a noc - ZIMA
2250,- kčza apartmán a noc - MIMO SEZÓNA
3990,- kčSILVESTR: Pobyt minimálně na 5 nocí (cena za noc)
LAST MINUTE VOLNÝ TERMÍN:
po 16.9. – ne 22.9. (pobyt min. na 3 noci)

ZÁŘÍ 2019:
– Pobyty min. na 3 noci (cena 2490 Kč / noc)

ŘÍJEN – LISTOPAD 2019:
– Pobyty min. na 2 noci (cena 2250 Kč / noc)

VÁNOCE + SILVESTR 2019:
– Stále máme volné termíny!

JARNÍ PRÁZDNINY 2020:
– Pobyty min. na 5 nocí (cena 2490 Kč / noc)

VELIKONOCE 2020:
– Velikonoční pobyt na 4 noci od čtvrtku 9.4. do pondělí 13.4. (2490 Kč / noc)

LETNÍ PRÁZDNINY 2020:
– Již příjímáme rezervace na týdenní pobyty (cena 2490 Kč / noc)


ZÁLOHA a PLATBA
- Při rezervaci je nutno uhradit 50% z celkové ceny na bankovní účet (bude zaslán po rezervaci)
- Doplatek zbývající ceny se hradí 3 dny před příjezdem
- V případě rezervace týden a méně před příjezdem je nutno uhradit kompletní částku
- Bezhotovostní platba na účet (nelze platit v hotovosti)

STORNO REZERVACE a POPLATKY
- V případě storna rezervace více než 30 dnů před zahájením pobytu bude vrácena celá záloha
- V případě storna rezervace méně než 30 dnů před zahájením pobytu je záloha nevratná

PŘÍJEZD (CHECK - IN) a ODJEZD (CHECK - OUT)
- Příjezd v den zahájení pobytu je možný ve 14 – 20 hod. (nebo dle domluvy)
- Odjezd v den ukončení pobytu je nutné uskutečnit do 11 hod. (nebo dle domluvy)

VRATNÁ KAUCE
- Po příjezdu do ubytování je vybírána kauce ve výši 3000 Kč, která bude na konci pobytu vrácena v případě, že objekt bude vrácen v původním stavu a bez způsobených škod
- V případě škody bude z kauce odečtena její výše

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE A PODMÍNKY
- Minimální délka pobytu jsou 2 noci
- V období jarních prázdnin pobyty min. na 3 noci
- V období letních prázdnin pobyty min. na 7 noci
- Letní sezóna 1.6.– 31.9.
- Zimní sezóna 1.12.– 31.3.
- Státní svátky po celý rok za 2590 Kč / noc
- Během pobytu je nutno poskytnout osobní údaje k zápisu do knihy hostů (občanský průkaz / cestovní pas)
- V případě dotazů se neváhejte zeptat na tel. 608 885 338
- Rezervace mohou provádět osoby starší 18 - let
- Pobyt s domácími mazlíčky není možný
Letní sezóna: 1.6.– 31.9.
Zimní sezóna: 1.12.– 31.3.

Kontakty

Adresa apartmánu: Příčná 407

 
Adresa: Rejvízská 406, 790 01, Jeseník. PARKOVÁNÍ U CHATY - Příčná 407, 790 01 Jeseník (naproti)
Pro aktuální dostupnost, prosím, zobrazit kartu VOLNÉ TERMÍNY. Zelené okénka = volno, červená okénka = obsazeno.
Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
608 885 338, 731 653 655

Volné a obsazené termíny:

Zahradní chata v srdci Jeseníků - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Zahradní chata v srdci Jeseníků.

Ubytování Brabenec
Privát Dětřichov, Nová 326Ubytování BrabenecUbytování Brabenecpokoj č.3

Ubytování Jeseníky. Ubytování v okrajové části města Jeseník ( lokalita pod Rejvízem). Ubytování v apartmánech/ ubytování v soukromí. zobrazit detail

Pension IVA
Penzion Jeseník, ul.Příčná 38Pension IVA 1Pension IVA 2Pension IVA 3

Penzion najdete v rekreační oblasti s širokou možností využití volného času k turistice, cykloturistice - Rychlebské stezky, lyžování a rekreaci. V létě si... zobrazit detail

Chalupa Tomiva
Penzion Dětřichov, Strmá 432Chalupa Tomiva 1Chalupa Tomiva 2Chalupa Tomiva 3

Chalupa se nachází v klidné okrajové části, 3 km nad městem Jeseník, směrem na Rejvíz. Oblast je ideální pro milovníky letní i zimní turistiky a cykloturistiky.... zobrazit detail

Ubytování ALJA
Apartmán Jeseník, Slunná 231Ubytování ALJA 1Ubytování ALJA 2Ubytování ALJA 3

Naše ubytování je celé horní patro rodinného domku. Celý dům je po rekonstrukci a nacházíme se v okrajové části města Jeseník v části Bukovice u řeky... zobrazit detail

Apartmán v Jeseníku
Apartmán Jeseník, 28.října 862/40Apartmán v Jeseníku 1Apartmán v Jeseníku 2Apartmán v Jeseníku 3

Apartmán je umístěn v prvním patře samostatného objektu nedaleko centra města Jeseník. Celková plocha je 90 m² a má vlastní vchod. zobrazit detail

Penzion Pohoda apartmány
Apartmány Česká Ves, Penzion POHODA apartmány Tichá ul. č. 24, 790 81 JESENÍK Česká VesPenzion Pohoda apartmány 1Penzion Pohoda apartmány 2Penzion Pohoda apartmány 3

Rodinný penzion v klidném prostředí na okraji České Vsi. Les a louka 100 m. Asi 3 minuty autem do středu města Jeseník. Dva dvoupokojové apartmány s... zobrazit detail

Apartmán Nad Lázněmi
Apartmán Jeseník, Školní 2Apartmán Nad Lázněmi 1Apartmán Nad Lázněmi 2Apartmán Nad Lázněmi 3

Pokud sháníte ubytování přímo ve městě Jeseník, máte příležitost pronajmout si apartmán v samém centru, řekněme zhruba 20 metrů od náměstí. Ve dvou ložnicích se vyspí... zobrazit detail

Apartmán U Náměstní
Apartmán Jeseník, Komenského 1368/2a, JeseníkApartmán U Náměstní 1Apartmán U Náměstní 2Apartmán U Náměstní 3

Apartmán U Náměstí nabízí ubytování v soukromí v centru Jeseníku, kousek od Masarykova náměstí, v klidné ulici Komenského. Je situován jako podkrovní byt v rodinném domě,... zobrazit detail

Apartmán Knoblichovi
Apartmán Adolfovice, Adolfovice 264Apartmán Knoblichovi 1Apartmán Knoblichovi 2Apartmán Knoblichovi 3

Apartmán je umístěn v prvním patře rodinného domu který se nachází v klidné části obce Adolfovice, vzdálené 3 km od města Jeseníku směrem na Červenohosrké sedlo... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 70290)