Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/html/e-penziony.cz/_/code/kk_db.php on line 61 TUTTO pod Lysou Horou, ubytování Lubno

TUTTO pod Lysou Horou

Ubytování Lubno, Lubno 195 - Penzion

TUTTO pod Lysou Horou - Lubno
TUTTO pod Lysou Horou - LubnoTUTTO pod Lysou Horou - LubnoTUTTO pod Lysou Horou - LubnoTUTTO pod Lysou Horou - LubnoTUTTO pod Lysou Horou - LubnoTUTTO pod Lysou Horou - LubnoTUTTO pod Lysou Horou - LubnoTUTTO pod Lysou Horou - LubnoTUTTO pod Lysou Horou - LubnoTUTTO pod Lysou Horou - LubnoTUTTO pod Lysou Horou - LubnoTUTTO pod Lysou Horou - LubnoTUTTO pod Lysou Horou - LubnoTUTTO pod Lysou Horou - LubnoTUTTO pod Lysou Horou - LubnoTUTTO pod Lysou Horou - Lubno

Náš dům pro Vaši rekreaci či pracovní cestu je krásným místem uprostřed Beskyd s výhledem na Lysou horu. Dům je plně a útulně vybaven. Při pocitu chladu nebo třeba jen pro design si můžete zatopit v krbu, který vždy vnese živelný pocit. TUTTO ubytování se nachází uprostřed luk a lesů. Dům je prostorný. Na zahradě máme altánek s grilem. Zahrada nabízí vše co pravá zahrada, tak jestli máte rádi dary přírody, můžete si sezobnout či vykopnout cokoli. Ze zahrady se dostanete přímo do lesa s potůčkem. Venkovní otevřené ohniště je samozřejmostí. V létě se můžete zajet koupat přímo na řeku, které je čistá a osvěžující. Léto je u nás barevné, voňavé, vhodné jak pro turistiku tak i na kola. V zimě sjezdovky, kam se podíváte.
Máme rádi lidi, proto děláme to, co děláme.
Jste vítáni, těšíme se na Vás.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Vybavení jsme. Máme kuchyň, ve které si uvaříte. Máme obývací pokoj ve kterém si pohovíte s knihovnou a televizí, máme koupelny, ve kterých se okoupete a ložnice, ve kterých se vyspíte.

Příjezdová cesta a parkování

Parkovat můžete přímo u domu.

Stravování

Můžete si uvařit sami v kuchyni nebo si zajdete do naší restaurace, nebo si zajdete úplně někam jinam.

Ubytování - pokoje:

Dům má zařízenou kuchyni, obývací pokoj s krbem, 2 koupelny a 4 pokoje. Dva velké pokoje se nacházejí v horním patře, dva menší ve spodním patře.
V případě potřeby jsme schopni přizpůsobit se vašim požadavkům.

Výlety, sport a zábava v okolí

Dům se nachází uprostřed přírody.
Nedaleko je TUTTO, které nabízí vyžití pro všechny (fc. TUTTO. LUBNO) - dětské hřiště vnitřní i venkovní, TeePee, sauny na dřevo, kreativní protor se zajímavými aktivitami.
Lysá hora je od domu vzdálená cca 7 km.
Nedaleko je sjezdovka.
V blízké vzdálenosti jsou zajímavá města - Rožnov pod Radhoštěm (skanzen), Kopřivnice (Tatra), Štramberk (uši, Trúba, jeskyně), Ostrava (Svět techniky), Hukvaldy (zřícenina hradu).
Na plavání krásné řeky, nedaleko přehrada Baška, koupaliště.
Procházky v přírodě.
Jízdárna.
A spousta dalších aktivit.

Ceník ubytování v penzionu

12.000,- kčza penzion a týden - LÉTO
12.000,- kčza penzion a týden - ZIMA
20000,- kčSILVESTR:
Dům je celoročně v provozu. Přes letní prázdniny je pronajímám pouze na celé týdny, v ostatních měsících i na jednotlivé dny.

Kontakty

Adresa penzionu: Lubno 195

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
604 924 836
Web:
www.tutto-lubno.cz
Facebook:
www.facebook.com/TUTTO.LUBNO/

Volné a obsazené termíny:

TUTTO pod Lysou Horou - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od TUTTO pod Lysou Horou.

Chata na sjezdovce
Apartmán Malenovice, č.e. 254Chata na sjezdovce 1Chata na sjezdovce 2Chata na sjezdovce 3

Přímo na úpatí Lysé Hory v malebné beskydské přírodě se nachází naše chata, která je jako stvořená pro aktivní dovolenou spojenou s relaxací v beskydské přírodě.... zobrazit detail

Chalupa pod Ostrou
Apartmán Malenovice, Malenovice č.p. 84, 73911Chalupa pod Ostrou 1Chalupa pod Ostrou 2Chalupa pod Ostrou 3

Dřevěnice je vhodná k rodinné dovolené, jak odpočinkové tak i aktivní. Nachází se v klidné části obce, u lesa s pěkným výhledem do údolí řeky Ostravice,... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 52327)