Apartmán Nad Přehradou

Ubytování ve Frýdku-Místku, Nad Přehradou 2514 - Chata, Beskydy

Apartmán Nad Přehradou - Frýdek-Místek
Apartmán Nad Přehradou - Frýdek-MístekApartmán Nad Přehradou - Frýdek-MístekApartmán Nad Přehradou - Frýdek-MístekApartmán Nad Přehradou - Frýdek-MístekApartmán Nad Přehradou - Frýdek-MístekApartmán Nad Přehradou - Frýdek-MístekApartmán Nad Přehradou - Frýdek-MístekApartmán Nad Přehradou - Frýdek-MístekApartmán Nad Přehradou - Frýdek-MístekApartmán Nad Přehradou - Frýdek-MístekApartmán Nad Přehradou - Frýdek-MístekApartmán Nad Přehradou - Frýdek-MístekApartmán Nad Přehradou - Frýdek-MístekApartmán Nad Přehradou - Frýdek-MístekApartmán Nad Přehradou - Frýdek-MístekApartmán Nad Přehradou - Frýdek-Místek

Samostatný zděný domek Apartmán Nad Přehradou (novostavba) se zastřešenou terasou se nachází u vodní nádrže Olešná a v blízkosti aquaparku, který je umístěn v prostředí přehrady s výhledem na panorama Beskyd a Lysou horu. Moderně vybavený apartmán má dispozici 2 +KK/56m². K domku náleží oplocený pozemek s posezením.
Areál koupaliště nabízí návštěvníkům možnost rekreace a relaxace pro volné chvíle v letním nebo krytém aquaparku. V areálu přehrady je loděnice s půjčovnami loděk a sportovních potřeb, rybolov, restaurace a hřiště s herními prvky pro děti i dospělé, okruh pro in - line bruslení. V okolí můžete využít turistické a cykloturistické trasy v oblasti Slezských Beskyd. Polské Beskydy ve vzdálenosti 30 km mají výborné podmínky pro turistiku a lyžování - Wisla, Szczyrk.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Kuchyňský kout s indukcí, horkovzdušnou troubou s funkcí rychlého ohřevu a rozmrazování, pultovou lednicí s mrazákem, myčkou na nádobí, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, topinkovačem a kompaktním grilem.
Obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, LCD TV, NETFLIX.
Ložnice s dvojlůžkem.

Přehled vybavení a služeb chaty

Příjezdová cesta a parkování

Parkování u objektu - 1 parkovací místo. Možnost parkování dalšího vozu na parkovišti přes silnici (vzdálenost 10m). Příjezd po ulici Nad Přehradou, přímo k apartmánu.

Stravování

Stravování vlastní v plně vybavené kuchyni. Restaurace a kavárny jsou v areálu přehrady, nejbližší je 300m. Nákupní centrum ve vzdálenosti 3 km od apartmánu "Nad Přehradou".

Ubytování - pokoje:

Obývací pokoj se dvěma rozkládacími křesly. Ložnice s dvojlůžkem. Z obou pokojů je vstup na terasu, vybavenou zahradním nábytkem, houpací síti a elektrickým grilem.

Výlety, sport a zábava v okolí

V okolí se nachází vodní nádrž Olešná a aquapark, který je umístěn v prostředí přehrady Olešná s výhledem na panorama Beskyd a Lysou horu. Areál nabízí návštěvníkům možnost rekreace a relaxace pro volné chvíle v letním nebo krytém aquaparku.
V areálu přehrady je loděnice s půjčovnami loděk a sportovních potřeb, rybolov, restaurace a hřiště s herními prvky pro děti i dospělé, okruh pro in - line bruslení.
V okolí můžete využít turistické a cykloturistické trasy v oblasti Slezských Beskyd.
Polské Beskydy ve vzdálenosti 30 km mají výborné podmínky pro turistiku a lyžování - Wisla, Szczyrk.
300m vodní nádrž Olešná, 4 km Frýdek - Místek, 32 km Lysá Hora, 30 km polské hranice v Těšínském Slezsku.

Ceník ubytování na chatě

2800,- kčza apartmán a noc - LÉTO
2800,- kčza apartmán a noc - ZIMA
2800,- kčza apartmán a noc - MIMO SEZÓNA
Cena za 1-4 osoby a noc v apartmánu je 2.800,- Kč při ubytování na 2 a více nocí.
Cena za 1-4 osoby a jednu noc v apartmánu je 3.500,- Kč.
Cena je konečná, není zahrnut pouze místní poplatek z pobytu 20,- Kč/ osoba/ den.
Nástup na ubytování je možný od 15:00 hodin ( po dohodě v jinou dobu).
Předání objektu při odjezdu do 10:00 hodin.

Záloha za ubytování požadována před nástupem na pobyt.
Zálohu ve výši 50 % z celkové ceny za pronájem apartmánu je třeba uhradit do pěti pracovních dnů poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 21 dnů před nástupem na ubytování. Začíná – li Váš pobyt za 14 dnů a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka za pobyt.
Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace.
V době od 22:00 hodin do 6:00 hodin je nutné dodržovat noční klid!

Vratná kauce 3000,-.
Storno poplatky:
Pokud zákazník zruší závazně objednaný pobyt, vybírají se stornovací poplatky. Jejich výše se stanovuje v závislosti na době zbývající do zahájení pobytu (den zahájení se nezapočítává), a to takto:

21 - 15 dnů před nástupem - 50 % z ceny pobytu
14 dnů a méně před nástupem - 100 % z ceny pobytu

Objednaný pobyt využívají zákazníci na vlastní nebezpečí. Za úrazy, poškození i zničení majetku (odpovědnost za škody způsobené na zdraví a majetku třetí osobě), za odcizení zavazadel po dobu rekreačního pobytu, stejně jako za škody způsobené přírodními živly či katastrofami a za škody s těmito událostmi spojené neodpovídáme.

Apartmán neposkytujeme pro " hlučné akce" ( rozlučka se svobodou, oslavy, večírky ...). Přespáváni dalších nenahlášených osob je zakázáno. V případě znečištění apartmánu úklid provádí hosté, kteří taktéž hradí škody, které vzniknou při porušení podmínek ubytování.

Provoz celoročně.
Provoz celoročně.
Ubytování na jednu noc v apartmánu 3.500,- Kč.

Kontakty

Adresa chaty: Nad Přehradou 2514

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
734 267 553

Apartmán Nad Přehradou - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Apartmán Nad Přehradou.

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 64563)

volné termíny

Volné a obsazené termíny:

poslat dotaz na ubytování

... podrobné hledání