Statek Napořád

Ubytování v Marčovicích, Marčovice 3, 387 01 Předslavice - Penzion, Jižní Čechy

Statek Napořád - Marčovice
Statek Napořád - MarčoviceStatek Napořád - MarčoviceStatek Napořád - MarčoviceStatek Napořád - MarčoviceStatek Napořád - MarčoviceStatek Napořád - MarčoviceStatek Napořád - MarčoviceStatek Napořád - MarčoviceStatek Napořád - MarčoviceStatek Napořád - MarčoviceStatek Napořád - MarčoviceStatek Napořád - MarčoviceStatek Napořád - MarčoviceStatek Napořád - MarčoviceStatek Napořád - MarčoviceStatek Napořád - Marčovice

Statek Napořád se nachází v klidné obci Marčovice v podhůří Šumavy hodinu 40 od Prahy. Najdete zde 9 apartmánů, svatební sál, zázemí pro catering, pergolu s venkovním barem, dětské hřiště, wellness a obrovskou uzavřenou zahradu, kde budete mít svoje soukromí. Hned vedle je krásný rybník s vrbami.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Nabízíme jak ubytování v apartmánech, tak svatební sál s obloukovými klenbami, kachlovým krbem a přípravnou na catering. Také malebnou zahradu s venkovním posezením, grilem a barem, hrací koutek pro děti a wellness s bazénem a saunou, jehož rekonstrukce se nyní dokončuje.

Nechybí sporák, trouba, lednice, televize, rychlovarná konvice, kávovar značky Tchibo.. Nejlepší bude prohlídka :)

Přehled vybavení a služeb penzionu

Příjezdová cesta a parkování

Statek Napořád leží přímo uprostřed malebné vesničky Marčovice, takže dostupnost je velmi dobrá, v podstatě nejde statek minout. Parkování je zajištěno na zadním dvoře, kde je i garáž, hodně místa pro mnoho aut včetně parkování podél dlouhé zdi, která ohraničuje areál statku.

Stravování

Apartmány mají společnou velkou kuchyni, kde se dá vařit a v případě zájmu zle připravit snídaně. Nejbližší obchod je ve Volyni 6,5km od statku a každé pondělí a pátek ve 14: 00 jezdí "pojízdný obchod" přímo ke statku, kde koupíte z jídla téměř cokoliv.

Ubytování - pokoje:

Nabízíme ubytování v 9 apartmánech. 5 apartmánů má vlastní sociální zařízení, 7 apartmánů je dvoulůžkových, 2 jsou čtyřlůžkové a největší apartmán má vlastní kuchyň, koupelnu, šatnu a velkou ložnici. Do každého pokoje lze přidat přistýlka.

Dále je zde "Noční oáza", což je obří pokoj v podkroví, kde je 18 postelí, pro ty, kterým nevadí spát hromadně. Celková kapacita ubytování je až 46 osob.

Výlety, sport a zábava v okolí

Na zahradě můžete hrát se facto cokoliv, nabízíme bazén a saunu na relax, dále dětské hřiště neboli dětský koutek, který je uzavřený a prostorný. Nechybí klouzačka, velký hrad z páleného dřeva a houpačky. Zahrát si můžete pingpong ve společenské místnosti nebo na našich stránkách najdete všechna krásná místa v okolí statku Napořád.

Ceník ubytování v penzionu

od 1000,- kčza osobu a noc - LÉTO
od 1000,- kčza osobu a noc - ZIMA
Krásný den, specializujeme se převážně na společenské události jako jsou svatby, teambuildingy, rodinné oslavy a podobně. V případě menších skupin je také možnost se domluvit a všechny detaily řešíme individuálně po mailu nebo telefonu. Děkujeme a těšíme se na vás.
Letní sezóna:
Zimní sezóna:

Kontakty

Adresa penzionu: Marčovice 3, 387 01 Předslavice

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
773 564 245
Web:
www.stateknaporad.cz

Statek Napořád - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Statek Napořád.

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 68762)


... podrobné hledání