Statek Hájek

Ubytování v Nišovicích, Nišovice 35 - Apartmán, Jižní Čechy

Statek Hájek - Nišovice
Statek Hájek - NišoviceStatek Hájek - NišoviceStatek Hájek - NišoviceStatek Hájek - NišoviceStatek Hájek - NišoviceStatek Hájek - NišoviceStatek Hájek - NišoviceStatek Hájek - NišoviceStatek Hájek - NišoviceStatek Hájek - NišoviceStatek Hájek - NišoviceStatek Hájek - NišoviceStatek Hájek - NišoviceStatek Hájek - NišoviceStatek Hájek - NišoviceStatek Hájek - Nišovice

Chalupa
Statek Hájek nabízí ubytování v nově zrekonstruované chalupě ve venkovském stylu, uprostřed šumavských luk, pastvin s koňmi a lesů. Statek je pro svoji polohu zcela na samotě (pouze dvě chalupy) a mimo zastavěnou oblast ideálním místem pro odpočinek a relax, pro pobyt rodin s dětmi, ale také pro aktivní dovolenou (krásné cyklovýlety do okolní šumavské přírody, procházky, v zimě nedaleko lyžařské vleky, běžecké tratě). Přímo na statku (v druhém domě) sídlí jezdecký klub, kde je po domluvě možné sjednat si výuku jízdy na koni přímo na statku, případně vyjížďky do okolní přírody.

K chalupě, kde je nabízeno ubytování, přiléhá krásná udržovaná zahrada (přímý vstup do zahrady také z obývací místnosti), s venkovním posezením, zahradní houpačkou a ohnišťem. Pro Vaše děti je na zahradě dále k dispozici vlatsní dětské hřiště (skluzavka, houpačky). Dále je k dispozici uzamykatelný vnitřní dvorek, kde se nachází zastřešené venkovní posezení, malý dětský koutek (pískoviště, houpačka, dětský domeček), a stolní tenis. Je zde také dostatek prostoru pro uskladnění kol.

Nedaleko chalupy (cca 400 m) je soukromý rybník, kde je možné po domluvě rybařit. V zimě rybník nabízí možnost úžasného bruslení uprostřed přírody. V bezprostřední blízkosti statku jsou nádherné hluboké lesy, které jsou rájem pro houbaře.

Samotná chalupa pak nabízí v přízemí plně vybavenou kuchyň, jídelnu s velkým jídelním stolem, koupelnou s WC a vanou, obývací pokoj a dále v patře velkou ložnici pro 4 osoby (+ dětská postýlka). Dále, s přístupem z vnitřního uzavíratelného dvorku, nabízí statek další 2 samostatné ložnice (1.patro) s kapacitou 2 a 3 lůžka. Z vnitřního dvora je též vstup do druhé (venkovní) koupelny vybavené sprchou, WC, umyvadlem, pračkou a sušičkou.

Apartmán
Jako doplňkovou možnost ubytování nabízí Statek Hájek ubytování v menším samostatném apartmánu, který je vybaven kuchyňskou linkou (k dispozici základní nádobí, rychlovarná konvice, trouba, lednice) a koupelnou (sprcha, WC). Kapacita apartmánu jsou 4 lůžka (1x manželská postel, 1x palanda). Apartmán se nachází v patře nad prostorem garáže, kde v této garáži je umístěn stojan na kola a je zde možné uskladnit kola. Apartmán nemá vlastní zahradu, je tedy vhodný spíše pro ubytování na pracovních cestách, pro cyklisty atd. Hostům z apartmánu je k dispozici malé venkovní posezení na vnějším dvoře statku. Apartmán se nachází ve zcela odděleném prostoru statku se samostatným vstupem, a je tedy možno jej využít k individuální rekreaci nezávisle na zbývajících prostorách statku (chalupy).

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Chalupa
Kuchyně: sporák se sklokeramickou deskou, rychlovarná konvice, kávovar, mikrovlnná trouba, lednice, mrazák, myčka, kompletní nádobí.
Obývací pokoj: plochá TV, krbová kamna.

Apartmán
Lednice s malým mrazákem, vařič s troubou, rychlovarná konvice, základní nádobí.

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování přímo ve dvoře statku.

Stravování

Veškerá vybavenost a obchody 3km od statku.

Ubytování - pokoje:

Chalupa
Ložnice 1 - hlavní dům - 1x manželská postel, 2x samostatná postel, 1x dětská postýlka.
Ložnice 2 - vchod ze dvora - 2x postel (sestaveno jako manželská postel, lze oddělit).
Ložnice 3 - vchod ze dvora - 3x postel (sestaveno jako manželská postel, lze oddělit).
Jídelna - hlavní dům - 1x manželská postel.
Obývací místnost - hlavní dům - 1x samostatné lůžko.

Celková kapacita lůžek (12) je vyšší, než je uvedená maximální kapacita objektu (8), tj. lze obsadit pokoje/lůžka různým způsobem dle aktuální preference hostů.

Apartmán
1x manželská postel, 1x palanda (celkem 4 lůžka)

Výlety, sport a zábava v okolí

Sport v místě: Cykloturistika, jízda na koni, agroturistika, rybaření, procházky do přírody, bruslení.
Sport v okolí: lyže, běžky (skiareál Zadov, Churáňov, Javorník), tenisové kurty v nedaleké Volyni (3 km).
Koupaliště ve Volyni 3km od statku, rybník 400m od statku.

Ceník ubytování v apartmánu

4200,- kčza apartmán a noc - LÉTO
2500,- kčza apartmán a noc - ZIMA
2500,- kčza apartmán a noc - MIMO SEZÓNA
20000,- kčSILVESTR: Cena za Silvestrovký pobyt v délce 3 nocí.
Chalupa:
Výše uvedené ceny se vztahují k ubytování v hlavní části objektu "Chalupa". Chalupa je v provozu celoročně.
V letní sezóně 2023 (od 2.7. - 28.8.) je možné rezervovat pouze celé týdny, vždy so-so.
Silvestr 2023 obsazen.
Vánoční pobyt: cena 4000 za noc/objekt, min. 3 noci.
Velikonoční pobyt: cena 4000 za noc/objekt, min. 3 noci.
Při rezervaci pobytu na 14 dní a více sleva.
V zimních měsících je možnost vytápění chalupy kachlovými kamny, nebo lze využít vytápění elektrokotlem napojeným na radiátory - v případě použití elektrokotle bude k ceně pobytu připočtena skutečná spotřeba elektrické energie spojená s použitím elektrokotle.
Pro závaznou rezervaci je třeba uhradit 50% z ceny pobytu předem (tato záloha slouží jako storno poplatek v případě zrušení pobytu ze strany zákazníka).
Uvedená cena je za celý objekt - chalupu, a to včetně všech poplatků, vyjma případného poplatku za domácí zvíře ve výši 150 Kč za noc (v objektu jsou domácí zvířata povolena vždy pouze po předchozí domluvě) a poplatku za spotřebu el. energie v elektrokotli viz výše.

Apartmán:
Celoročně cena 300Kč za osobu/noc (obsazenost minimálně 2 osoby).
Pro závaznou rezervaci je třeba uhradit 50% z ceny pobytu předem (tato záloha slouží jako storno poplatek v případě zrušení pobytu ze strany zákazníka).
Poplatek za domácí zvíře ve výši 150 Kč za noc (v objektu jsou domácí zvířata povolena vždy pouze po předchozí domluvě).
Letní sezóna 2022: 2.7.-28.8.
Zimní sezóna 2021/2022: 15.12.-31.3.

Kontakty

Adresa apartmánu: Nišovice 35

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
608 334 224
Web:
www.statekhajek.cz

Statek Hájek - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Statek Hájek.

U Nás
Roubenka Milejovice, Milejovice 56U Nás 1U Nás 2U Nás 3

Chalupa v Milejovicích se nachází 1 kilometr od známých filmových Hoštic u Volyně kde se natáčela známá trilogie Slunce seno..... Blízké město Volyně, které je vzdálené... zobrazit detail

Prázdninové podkroví na statku
Apartmán Hoštice, č.p. 11Prázdninové podkroví na statku 1Prázdninové podkroví na statku 2Prázdninové podkroví na statku 3

Naše prázdninové apartmá s vlastním vchodem najdete ve slunném podkroví stavení bývalého selského dvora. Celé stavení je nově zrekonstruované, v malebné jihočeské vesničce známé z filmových... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 61746)

volné termíny

Volné a obsazené termíny:

poslat dotaz na ubytování

... podrobné hledání