Penzion U Štoly

Ubytování v Úsilném, č.p.25 - Penzion, Jižní Čechy

Penzion U Štoly - Úsilné
Penzion U Štoly - ÚsilnéPenzion U Štoly - ÚsilnéPenzion U Štoly - ÚsilnéPenzion U Štoly - ÚsilnéPenzion U Štoly - ÚsilnéPenzion U Štoly - ÚsilnéPenzion U Štoly - ÚsilnéPenzion U Štoly - ÚsilnéPenzion U Štoly - ÚsilnéPenzion U Štoly - ÚsilnéPenzion U Štoly - ÚsilnéPenzion U Štoly - Úsilné

Rodinný penzion U Štoly se nachází v malé obci Úsilné, která leží severně od Českých Budějovic, 8 km od historického centra krajského města. Nabízíme útulné pokoje v klidné obci, která získala první místo "Vesnice roku 2014". Penzion, zkolaudovaný r. 2011,si můžete pronajmout jako celek (18 lůžek) nebo můžete využít jen pokoj, který je pro Vaší rodinu vyhovující (cena podle počtu lůžek). Celý penzion je nekuřácký, venku máme vyhrazen koutek pro kuřáky. V přízemí penzionu je malá kuchyňka s jídelnou. Za domem je zahrada kde můžete využít venkovní sezení s grilem a Vaše děti klouzačku, trampolínu a domeček pro nejmenší. Poloha penzionu je vhodná jak pro výlety do přírody, tak i k poznávání historických měst v okolí. Vaše kola si můžete uschovat v přilehlé garáži.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

V kuchyňce máme sklokeramickou el. desku, digestoř, varnou konev, lednici s mrazákem (další lednice je společná v podkroví), dva dřezy, myčku, základní nádobí je součástí kuchyňské linky.
Plynový gril na terase za poplatek.

Přehled vybavení a služeb penzionu

Příjezdová cesta a parkování

Čtyři parkovací místa jsou na zpevněné ploše před penzionem a další podél silnice označené značkou P.

Stravování

Vlastní nebo v nedaleké restauraci cca 900m.
Snídani je třeba si objednat předem

Ubytování - pokoje:

V podkroví jsou 3 pokoje. Tří - lůžkový pokoj s příslušenstvím, dva pokoje čtyř - lůžkové s příslušenstvím. V přízemí je tří - lůžkový pokoj s příslušenstvím, malá kuchyňka s jídelnou a zadní pokoj s příslušenstvím, do kterého se chodí přes jídelnu. Zde jsou 4 lůžka. Máte možnost využít zdarma 2 dětské postýlky pro Vaše nejmenší. V každém pokoji je TV, Wifi v celém objektu je zdarma. Povlečení a ručníky jsou v ceně.

Výlety, sport a zábava v okolí

Vedle penzionu je vchod do Eliášovy štoly. Její část dlouhou 400m si můžete prohlédnout s průvodcem. V obci máme víceúčelové hřiště (tenis, nohejbal, volejbal) síť je připravena, stačí si donést rakety nebo míč :-) K nedalekému přírodnímu koupališti můžete dojít procházkou přes louku cca 900m nebo dojet autem po silnici (1500m). Okolí třeboňských rybníků nabízí nesčetně cyklistických stezek, stejně tak je překrásná historická Třeboň (22km), Český Krumlov (32km), Holašovice zapsané v UNESCO (22km), zámek Hluboká n/Vlt. (8km), zámek Červená Lhota (48km), zámek Mitrowicz (30km). Zajímavý výlet je také výletní lodí po Vltavě, nebo výšlap na horu Kleť 1084 m. n. m. (25km).

Ceník ubytování v penzionu

5950,- kčza pokoj a týden - LÉTO
5950,- kčza pokoj a týden - ZIMA
5950,- kčza pokoj a týden - MIMO SEZÓNA
Celoroční provoz.
Záloha 20% z ceny - storno poplatek měsíc před termínem.
Celý objekt (v letní sezoně) 30 000 Kč/týden.
2 - lůžkový pokoj 5950 Kč/týden viz. tabulka.
3 - lůžkový pokoj 8400 Kč/týden
4 - lůžkový pokoj 10 100 Kč/týden.
2 - lůžkový pokoj 1760 Kč/víkend, dvě noci viz. tabulka
Pes (malá plemena) na pokoji 150 Kč/noc

Méně nocí dle ceníku www. penzionustoly. cz

Kontakty

Adresa penzionu: č.p.25

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
776 888 213
Web:
www.penzionustoly.cz

Penzion U Štoly - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Penzion U Štoly.

Apartmán k pronajmutí
Apartmán Hůry, Požárnická 51Apartmán k pronajmutí 1Apartmán k pronajmutí 2Apartmán k pronajmutí 3

Nabízíme ubytování v nově zrekonstruovaném přízemním apartmánu chalupy v obci Hůry. Obec se nachází 10 km východně od Českých Budějovic v úbočí tzv. Lišovského prahu směrem... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 50804)


... podrobné hledání