Pension

Ubytování v Lažanech, Lažany 11 - Penzion, Jižní Čechy

Pension - Lažany
Pension - LažanyPension - LažanyPension - LažanyPension - LažanyPension - LažanyPension - LažanyPension - LažanyPension - LažanyPension - LažanyPension - LažanyPension - LažanyPension - LažanyPension - LažanyPension - LažanyPension - LažanyPension - Lažany

Rodinný pension nacházející se v malebném prostředí předhůří Šumavy mezi Strakonicemi a Blatnou. Dokončen byl roku 2011 a byl vybudován z bývalé stodoly a chlévů, což se projevuje zejména v interiéru stavby, ale také v jeho vlastnostech, jako je velmi příjemné prostředí pro spánek díky kamenné stavbě kombinované se dřevem.

Zdejší příroda plná rybníků vytváří ideální podmínky pro pobyt v přírodě, turistiku, cyklistiku, rybaření, houbaření, v zimě bruslení na rybnících a běžky, ale také díky bazénu, vířivce a sauně v pensionu k odpočinkovému relaxu.
V zimní zahradě se nachází malé fitnes s vířivkou a posezením. V blízkosti zimní zahrady se nachází venkovní sauna na dřevo s ochlazovacím bazénkem v zimní zahradě. V zimě provádíme ochlazování přímo ve sněhu – pěkný zážitek. Venkovní posezení u vyhřívaného bazénu a krbu. Dětské pískoviště a bazének.

V neposlední řadě je Vám k dispozici keramická dílna. Po dohodě.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Penzion má vlastní venkovní sezonní vyhřívaný bazén, venkovní saunu na dřevo,
vířivku v zimní zahradě.
Společenská místnost s biliardem, šipkami a krbem navazuje na zimní zahradu s vířivkou a společnou plně vybavenou kuchyň s výčepním zařízení, kde si hosté sami čepují svůj oblíbený mok.

Přehled vybavení a služeb penzionu

Příjezdová cesta a parkování

Dostupnost autem je bezproblémová, parkování v místě. Dostupnost autobusem je v místě, vlak je vzdálen 4km - Mačkov, Sedlice, na požádání je možný odvoz.

Stravování

Společná plně vybavená kuchyně včetně myčky umožňuje vlastní stravování, na požádání je možné stravování ve formě snídaně, polopenze nebo plná penze. V letních měsících je k dispozice venkovní gril s kamennou deskou. Obchod a restaurace nejblíže 4km - Sedlice, Blatná.

Ubytování - pokoje:

Pension má 1 dvoulůžkové a 2 čtyřlůžkové pokoje a max 12 osob. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, WiFi, TV, SAT. Dvoulůžkový pokoj má balkon. Máte společný dvůr s majitelem.
K dispozici je společná kuchyň plně vybavená, myčka, mikrovlnka, lednička, mrazák, kávovar, varná konvice, odšťavňovač, ruční robot, nádobí, sklo včetně pivního. Společenská místnost s krbem, biliard, šipky, výčepní zařízení, poker.

Výlety, sport a zábava v okolí

Během pobytu si sami můžete vyzkoušet práci v keramické dílně, točení na kruhu, modelování a pod. Váš výrobek si odvezete domů.
Zdejší okolí jako je zámek Blatná s krásnou zámeckou zahradou s daňky, hrad Strakonice, nedaleké město Písek, zámek Březnice, zřícenina hradu Rábí, Nepomuk, Střelské Hoštice (Slunce, seno, jahody) a mnoho dalších památek je Vám k dispozici.
Ideální pro turistiku, cyklistiku, rybaření, vítání jsou motorkáři, v dosahu 10km je k dispozici tenisový kurt, hala, minigolf.

Ceník ubytování v penzionu

od 550,- kčza osobu a noc - LÉTO
od 550,- kčza osobu a noc - ZIMA
7000,- kčSILVESTR: Cena 7000,- /noc ,max 12 osob, min. pobyt 3 noci včetně sauny a dřeva do krbu,cena energií 3,50 Kč kW
Dvoulůžkový pokoj 1250,- Kč 2 a více nocí 1100,-Kč
Čtyřlůžkový POKOJ 2250,- Kč 2 a více nocí 2150,- Kč
Postýlka 100,- Kč/noc
1 osoba v dvoulůžkovém pokoji 900,- Kč.
Nově je možno pronajmout celý penzion. Max. 12 osob / týden 28 000,- Kč + energie Kč/kW.
Víkend 10 000,- Kč + energie.

Kontakty

Adresa penzionu: Lažany 11

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
+420 603 447 681
Web:
pensionlazany.cz

Pension - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Pension.

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 66690)

volné termíny

Volné a obsazené termíny:

poslat dotaz na ubytování

... podrobné hledání