Chata k pronájmu

Ubytování v Oblanově, Oblanov ev. č. 111, 541 01 Trutnov - Chata, Krkonoše

Chata k pronájmu - Oblanov
Chata k pronájmu - OblanovChata k pronájmu - OblanovChata k pronájmu - OblanovChata k pronájmu - OblanovChata k pronájmu - OblanovChata k pronájmu - OblanovChata k pronájmu - OblanovChata k pronájmu - OblanovChata k pronájmu - OblanovChata k pronájmu - OblanovChata k pronájmu - OblanovChata k pronájmu - OblanovChata k pronájmu - OblanovChata k pronájmu - OblanovChata k pronájmu - OblanovChata k pronájmu - Oblanov

Moderní chata byla dokončena v průběhu roku 2023 a uvedena do provozu v roce 2024,chata je opláštěná převážně dřevem a kamenem s výhledem na rybník Dolce II. Chalupa poskytuje až 18 lůžek ve třech apartmánech, je nadstandardně vybavena a nechybí zde například vyhřívaný bazén s vířivkou, finská sauna na dřevo, společenská místnost s velkou kuchyní, pískoviště...

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Celý objekt je nadstandardně vybaven (celoročně vyhřívaný bazén s protiproudem a integrovanou vířivkou, finská sauna vytápěná dřevem a vybavená ochlazovacím sudem, velké venkovní dětské pískoviště, venkovní profesionální gril, krytá venkovní kuchyně s posezením) a usazen do zeleně.

Přehled vybavení a služeb chaty

Příjezdová cesta a parkování

Objekt je dostupný autem a vlastní parkování před objektem zajištěno.

Stravování

V objektu je možné plnohodnotně vařit, je zde i parní trouba, výčepní pípa,... V létě o prázdninách je v kempu otevřen obchod s pečivem a základními potravinami a nápoji. V pochozí vzdálenosti je několik hospod, kiosek a případně restaurací. V centru Trutnova, vzdáleného cca 3km, je více možností stravování.

Ubytování - pokoje:

Apartmán I: Přízemní apartmán má výstup na terasu s venkovním sezením. Obsahuje dvě ložnice - 2 x dvoulůžka a rozkládací gauč (plnohodnotné dvoulůžko) v obývacím pokoji tj. k dispozici je 6 lůžek. Součástí apartmánu je také koupelna s velkorysým sprchovým koutem a záchodem, kuchyňským koutem, jídelnou a obývacím pokojem.
Apartmán II: Apartmán má výstup na velkou terasu s venkovním sezením. K dispozici jsou 4 lůžka - 2 rozkládací gauče (2 plnohodnotná dvoulůžka) v obývacím pokoji. Součástí apartmánu je také koupelna se záchodem, obývací pokoj s jídelnou a kuchyňským koutem.
Apartmán III: Apartmán s mezonetem má výstup na balkón s venkovním sezením. Obsahuje 2 ložnice - dvoulůžka, samostatný salonek s rozkládacím gaučem (plnohodnotné dvoulůžko) a rozkládací gauč (plnohodnotné dvoulůžko) v obývacím pokoji - tj. k dispozici je zde 8 lůžek. Součástí apartmánu jsou také dvě koupelny se záchody a obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelnou.

Výlety, sport a zábava v okolí

Zábavy u samotné chaty a vodní plochy je nepočítaně a záleží jen na vlastní představivosti. Kemp má vlastní půjčovnu například elektrokol, kajaků, šlapadel, paddleboardů,...
Pro turisty i cykloturisty se v letním i zimním období nabízí spousta cílů: přehrada Les Království, zámek Kuks, ZOO Dvůr Králové, skály Adršpach, Černá hora, Rýchory, Sněžka,...

Ceník ubytování na chatě

48000,- kčza chatu a týden - LÉTO
48000,- kčza chatu a týden - ZIMA
48000,- kčza chatu a týden - MIMO SEZÓNA
90000,- kčSILVESTR:
Provoz celoročně. Možnost ubytování minimálně na 6 nocí (příjezd sobota od 16:00 - odjezd pátek do 10:00). Ceny jsou včetně ložního prádla, ručníků, dřeva do sauny. Možnost pronájmu pouze celého objektu.

Ceny za týden za celou chatu: 48000 Kč / 6 nocí (so - pá)

Záloha na rezervaci je 50% předem. Zrušení rezervace a vrácení zálohy je možné 30 dní před termínem zahájení ubytování. Od 29 dní před termínem nástupu se záloha již nevrací. Vratná kauce na celý objekt je 10 000Kč.

Běžný úklid je zahrnut v ceně ubytování. Mimořádný úklid činí 500Kč/apartmán. Elektřina včetně vytápění je zahrnuta v ceně ubytování. Spotřeba elektřiny nad 80kwh/apartmán bude uhrazena na konci pobytu (5Kč/kwh).

NÁVŠTĚVNÍ ŘÁD:

1. Příjezd je samoobslužný. Hosté budou mít pro první přístup do objektu pomocí jim přiděleného kódu. Kód sdělíme hostu krátce před příjezdem. Klíče od jednotlivých apartmánů, jakož i ostatní klíče jsou přístupné ve vstupní chodbě a před odjezdem je povinností je vrátit zpět na původní místo .

2. Chata je v den příjezdu připravena od 15 hodin, pokud není předem dohodnuto jinak. Všichni hosté, včetně dětí, jsou povinní vyplnit registrační formulář a vhodit jej do schránky v chodbě za hlavním vchodem .

3. Cena je stanovena za celou chatu. Cena zahrnuje veškeré vybavení chalupy, tedy i ručníky, lůžkoviny, hygienické potřeby a základní vybavení kuchyně jako např. utěrky, saponát a houbička na nádobí, příp. startovací set do myčky ve velké kuchyni. Cena nezahrnuje energie nad 80kwh/týden/apartmán a mimořádný úklid nad rámec běžného úklidu. Vratná kauce je stanovena ve výši 10 000Kč na celou chatu. Záloha ve výši minimálně poloviny ceny za pobyt je splatná předem a jejím zaplacením je rezervace potvrzena. Zaplacením zálohy host souhlasí s naším Návštěvní řádem. Informaci o splatnosti případného doplatku celkové ceny za ubytování naleznete v emailu společně s fakturou pro zaplacení zálohy za ubytování.

4. Storno poplatky: Při zrušení rezervace do 30 dnů před začátkem pobytu je rezervační poplatek vrácen v plné výši, 29 a méně dnů před začátkem pobytu již není nárok na vrácení rezervačního poplatku.

5. Ubytování poskytujeme pro maximálně 18 osob ve třech apartmánech, resp. celé chatě.

6. Host je povinen chatu využívat výhradně k rekreaci a chovat se k objektu i zařízení s maximální péčí. Škody nebo ztráty vzniklé na zařízení v průběhu pobytu host nahlásí neprodleně majiteli. Závada zjištěna po odjezdu bude přisouzena poslednímu hostovi.

7. Host je povinen řídit se Informacemi a pokyny ubytovatele.

8. Noční klid je vyžadován v rámci nepsaných pravidel a s ohledem na sousedy od 22:00 do 7:00.

9. Naše chata je přísně nekuřácká.

10. Wifi připojení je v celém objektu zdarma.

11. Dřevo (připravené v objektu nebo v dřevníku) je hostu k dispozici. Manipulace s ohněm mimo saunová kamna není povolena ani uvnitř ani na zahradě. Gril je k použití výhradně na venkovní žulové dlažbě v bezpečné vzdálenosti od hořlavého materiálu.

12. Pobyt s domácími mazlíčky není možný.

13. Bez souhlasu majitele není povoleno přemísťovat zařízení a nábytek, zasahovat do elektrické sítě a jiných instalací.

14. Při odchodu z chalupy vždy zavírejte okna, zhasínejte světla a zamykejte.

15. U objektu jsou hostům k dispozici 4 parkovací místa.

16. Host je povinen využívat saunu a venkovní koupací káď výhradně dle instrukcí ubytovatele.

17. Pohyb po vnitřních prostorách objektu je možný pouze v domácí obuvi.

18. Žádáme hosty o dodržování pořádku. K vyhazování odpadků používejte pouze odpadkové koše, příp. kontejnery k tomu určené podél příjezdové cesty k chatě.

19. V případě poškození chalupy nebo vybavení, host nese náklady v plné výši. Doporučujeme uzavřít vhodné pojištění odpovědnosti. Za pořádek a škody zodpovídá odpovědná osoba, tedy host, který si chalupu pronajal a sdílí ji s ostatními hosty.

20. Při zahájení pobytu host prověří stav vybavení a chalupy a oznámí případné závady majiteli, host si může zkontrolovat i stav na elektroměrech v zádveří.

21. Host je povinen před odjezdem uvést předmět pronájmu do stavu v jakém jej na začátku převzal (veškeré vybavení a zařízení na svém místě) vyjma běžného znečištění. V případě výraznějšího znečištění chaty jsme oprávnění účtovat dodatečný poplatek za úklid ve výši 500Kč/apartmán nebo skutečné náklady úklidové firmy.

22. Majitel nenese žádnou odpovědnost za škody, ztráty majetku nebo zranění hostů. Rodiče zodpovídají za bezpečnost svých dětí v objektu i mimo něj.

23. Host je povinen umožnit majiteli nebo jím pověřené osobě vstup a prohlídku nemovitosti, a to po předchozím oznámení.

24. Popelnice na směsný a tříděný odpad naleznete na příjezdové cestě u hráze a podél břehu, přičemž nejbližší je cca do 50m od parkoviště u chaty.

25. Odjezd je také samoobslužný do 10:00 hod.

26. Hrubé porušení Návštěvního řádu může vést k předčasnému ukončení pronájmu ze strany majitele bez náhrady.

27. Chata je vybavena zabezpečovacím kamerovým systémem.

Kontakty

Adresa chaty: Oblanov ev. č. 111, 541 01 Trutnov

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
603 822 444, 605 777 064

Chata k pronájmu - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chata k pronájmu.

Chata Na Slunci
Apartmán Oblanov, Do Dolců 12e, TrutnovChata Na Slunci 1Chata Na Slunci 2Chata Na Slunci 3

Chata se nachází na slunné stráni rekreační oblasti Dolce u Trutnova. Je odsud hezký výhled na přírodní koupaliště (vzdálené 300m). Chata je malá ale útulná, vhodná... zobrazit detail

Apartmán Lindr
Apartmán Prostřední Staré Buky, Prostřední Staré Buky 42, 541 01Apartmán Lindr 1Apartmán Lindr 2Apartmán Lindr 3

Apartmán Lindr se nachází na klidném místě v podhůří Krkonoš v obci Staré Buky. Jednopokojový byt v nově zrekonstruovaném domě nabízí vybavenou kuchyni, vytápěný sklep pro... zobrazit detail

Apartmány RuR
Apartmán Prostřední Staré Buky, Prostřední Staré Buky, 541 01Apartmány RuR 1Apartmány RuR 2Apartmány RuR 3

Nabízíme k ubytování 2 samostatné apartmány s názvem RuR ve Starých Bukách u Trutnova, v kraji Karla Čapka. Objekt leží v klidné slepé ulici v obci... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 67231)

volné termíny

Volné a obsazené termíny:

poslat dotaz na ubytování

... podrobné hledání