Apartmány RuR

Ubytování v Prostředních Starých Bucích, Prostřední Staré Buky, 541 01 - Apartmán, Krkonoše

Apartmány RuR - Prostřední Staré Buky
Apartmány RuR - Prostřední Staré BukyApartmány RuR - Prostřední Staré BukyApartmány RuR - Prostřední Staré BukyApartmány RuR - Prostřední Staré BukyApartmány RuR - Prostřední Staré BukyApartmány RuR - Prostřední Staré BukyApartmány RuR - Prostřední Staré BukyApartmány RuR - Prostřední Staré BukyApartmány RuR - Prostřední Staré BukyApartmány RuR - Prostřední Staré BukyApartmány RuR - Prostřední Staré BukyApartmány RuR - Prostřední Staré BukyApartmány RuR - Prostřední Staré BukyApartmány RuR - Prostřední Staré BukyApartmány RuR - Prostřední Staré BukyApartmány RuR - Prostřední Staré Buky

Nabízíme k ubytování 2 samostatné apartmány s názvem RuR ve Starých Bukách u Trutnova, v kraji Karla Čapka.
Objekt leží v klidné slepé ulici v obci Staré Buky. Apartmány jsou nově vybudované i zařízené, jen to vypadá, že plot do léta nestihneme zcela dokončit, za což se omlouváme, a je potřeba s tím zatím počítat. Ale pergola, bazén i pingpongový stůl vám budou určitě k dispozici (i když bazén ještě není na fotkách). Fotky budeme postupně aktualizovat.
Svým uspořádáním je dvojice apartmánů vhodná pro 2 spřátelené rodiny - vezměte s sebou na dovolenou přátele nebo rodiče či prarodiče. Žádné schody jim nebudou znepříjemňovat pobyt. Budete mít dostatek soukromí a přitom si užijete společné chvíle. Pobyty poskytujeme na libovolný počet dní, celý týden není podmínkou. Je možné obsadit i jen jeden z apartmánů RuR - vyberte si, který! Ten druhý můžeme po dohodě vyblokovat a neobsazovat.
Relaxovat můžete na slunné terase orientované na jih s uklidňujícím výhledem na malebný kostelík. Ale pokud máte raději stín, budete mít k dispozici pergolu. Na rozlehlé zahradě na vás čeká nadzemní bazén (postavíme ve 2.polovině června), pingpongový stůl, koupací sud s venkovní sprchou, gril, ohniště s roštem a připraveným dřevem, pro děti houpačka se skluzavkou a pískovištěm. A všude rovina a spousta prostoru...
Kola si můžete uzamknout v červené boudě "Máňa".
V okolí je množství zajímavých míst, včetně cyklotras, které během týdne ani nestihnete všechny navštívit či projet na kole. Naprostou většinu cílů najdete do vzdálenosti 2 - 25 km, takže ať už pěšky, na kole nebo autem, určitě se nudit nebudete - viz záložka "Výlety, atrakce, zábava".

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Oba apartmány mají plně vybavenou kuchyň - nádobí, varná konvice, lednička, mikrovlnná trouba, v apartmánu A2 je indukční sporák s el. troubou (elektrickou dvouplotýnku bez indukce můžeme zapůjčit), v apartmánu B4 je zabudovaná dotyková sklokeramická dvouplotýnka.
K dispozici jsou televize a wifi připojení. V případě nepříznivého počasí můžete využít připravené společenské hry.
Na velké zahradě je nadzemní bazén, venkovní sprcha, otužovací sud, ohniště a gril na dřevěné uhlí, pergola, pingpongový stůl, badminton, dětská houpačka s klouzačkou a pískovištěm. A dostatek místa pro dětské aktivity. 50 m od pozemku meandruje malý potůček.

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Příjezdová cesta a parkování

Objekt se nachází ve slepé ulici cca 150m od klidné silnice, po které vede i cyklostezka. Přístupová cesta je krásně nově vyasfaltovaná a celá její délka cca 400m je ideální pro učení dětí na kole či na in - linech. Parkování je zajištěno na našem pozemku.
Kola je možné uzamknout v červené boudě "Máňa" na zahradě. :)

Stravování

Stravování z vlastních zdrojů, možnost vaření v plně vybavené kuchyni, opékání na roštu na ohništi nebo na zahradním grilu na dřevěné uhlí. Nejbližší venkovská hospůdka se nachází cca 500m daleko. Rušná rekreační oblast Dolce s několika restauracemi a občerstvovacími stánky je vzdálená 2 - 3 km, zkratkou přes louku 1,5 km.
Nakoupit si můžete ve večerce v 3 km vzdáleném Pilníkově, kde je i výborná restaurace. Pro velké nákupy si zajeďte do OC v ul. Obchodní, kde jsou TESCO, JYSK, OBI, Intersport, obuv Deichmann, hračky a drogerii DM a KFC. 2 km od této obchodní zóny je další možnost nákupů v Horním Starém Městě (na Zelené Louce), kde je série Penny, Kaufland, OKAY ELEKTRO, Orion, Super ZOO, Pepco a další specializované obchody.
Vedle autobusového nádraží najdete Billu, od které je centrum města s dalšími obchody, restauracemi a společenským centrem UFFO na dohled.
Na výpadovce směrem na Náchod potkáte Lidl.

Ubytování - pokoje:

Oba apartmány jsou oddělené a zcela samostatné jednotky. Apartmán A2 je třílůžkový, v samostatné ložnici je manželská postel, třetím lůžkem je rozkládací gauč v obýváku. Apartmán B4 je pětilůžkový se dvěma samostatnými ložnicemi, v každé jsou dvě lůžka (v jedné je manželská postel, ve druhé ložnici jsou postele oddělené, ale žádné "patrovky"). Do každé ložnice se vstupuje samostatně z obýváku resp. kuchyně (viz plánek mezi obrázky), kde je k dispozici ještě jedno lůžko na rozkládacím gauči.
V případě obsazení jednoho apartmánu můžeme po dohodě ten druhý vyblokovat a neobsazovat, abyste měli zaručené soukromí.
Do obou apartmánů můžeme na přání přidat dětskou postýlku (v ceně). Ke každému apartmánu patří i samostatná předsíň - šatna a sociální zařízení. Z každého obýváku se vychází přímo na zahradu se slunnou terasou, kde budete mít připraveno posezení, stejně jako v pergole.
V ceně je ložní prádlo, ručníky, běžný úklid.

Výlety, sport a zábava v okolí

Vítejte v kraji bratří Čapků a Boženy Němcové!
Máte rádi turistiku, poznávání, historii, hory, koně, cykloturistiku, "koupačku", rybolov? Nebo jste spíše umělecky zaměření? Máte děti a chcete jim dopřát spoustu zábavy a nevšedních zážitků?
Pak jste udělali dobře, že jste se rozhodli pro dovolenou právě u nás. Apartmány RuR jsou strategicky umístěny tak, že z nich lze pořádat hvězdicovité jednodenní výpravy na všechny strany - a všude na vás čekají zajímavá místa.
Směrem na sever jsou to horská městečka Mladé Buky s bobovou dráhou a úžasným dětským zábavním centrem "Baldův svět", městečko Svoboda nad Úpou, lyžařská centra Pec pod Sněžkou s lanovkou na Růžovou horu a Sněžku, Janské Lázně s krásnou kolonádou, lanovkou na Černou horu a stezkou v korunách stromů, Černý důl.
Směrem na Žacléř se nachází podzemní vojenská pevnost Stachelberg...
Cestou do Mladých Buků můžete svézt své ratolesti na koníčcích na farmě ve Vlčicích, okouknout chalupu Václava Havla na Hrádečku, sousední zříceninu hradu Břecštejn nebo si zahrát golf v luxusním Grund Resortu.
Asi 2 km od apartmánů cyklostezkou směrem na Trutnov je rušná turistická oblast Dolce - tobogán, dětské brouzdaliště, minigolf, beach volejbal, tenis, restaurace Severka či menší stánky s občerstvením. Celou oblast tvoří soustava pěti rybníků, z nichž některé jsou určené k rybaření.
V 7 km vzdáleném Trutnově doporučujeme navštívit Společenské centrum UFFO, před kterým si děti rády osedlají roztomilé bronzové "gepardy". Ostatně po celém Trutnově je "jen tak" roztroušeno více uměleckých děl (na radnici drak jako symbol Trutnova, lev Michaela Gabriela,
V městské části Poříčí (směrem na Náchod) najdete čerstvě otevřené fenomenální Centrum současného umění EPo1 (zřejmě největší ve střední Evropě) vybudované z bývalé Elektrárny Poříčí. Jeho věhlas se šíří raketovou rychlostí a už jej navštívil i předseda Mezinárodního olympijského výboru.
Milovníci trailů neodolají a vyšlapou si na blízké Čížkovy kameny ve Lhotě, odkud vede několik tras různé náročnosti - od začátečnických, dětských až po adrenalinové profi tratě. Za těmito největšími a nejznámějšími traily v ČR k nám jezdí sportovci z celé ČR, Polska, Německa, Rakouska, Nizozemska...
Směrem na jih od Starých Buků vás asi zláká ze silnice viditelný barokní hospital Kuks se slavnou historickou apotékou, bylinkovou zahrádkou, fotogenickými sochami Ctností a Neřestí a se zajímavými skulpturami roztroušenými po okolním lese nazvanými "Braunův Betlém". Originální je i moderní Křížová cesta 21.století směrem na Stanovice. Cestou z Kuksu doporučujeme odbočit na Dvůr Králové nad Labem a navštívit světoznámou ZOO Safari, nově otevřenou Galerií minerálů nebo kouzelnou přehradu Les Království u Bílé Třemešné. A co kdybyste vyjeli až na Zvičinu (671m n. m. ) a z vyhlídky Jiráskovy chaty se pokochali krásnými výhledy na Krkonoše? Zaparkovat můžete až na vršku Zvičiny. Ovšem vyjet až nahoru na kole - to by byla výzva! :)
Vyrazíte - li od apartmánu východním směrem, dostanete se do Malých Svatoňovic, rodiště Karla Čapka (má zde i muzeum), v České Skalici je zase muzeum Boženy Němcové. Pár kilometrů odtud leží jedno z nejnavštěvovanějších míst v ČR - slavné Babiččino údolí s Viktorčiným splavem. Nebo rozlehlá přehrada Rozkoš zvaná "Východočeské moře".
A pokud chcete ještě delší výlet, můžete dojet až do Adršpašsko - teplických skal (ovšem ne o víkendu - to byste tam totiž nemuseli najít místo na zaparkování).
Tak co říkáte? Přijedete objevovat?
V apartmánu vás bude čekat kniha s podrobnými tipy na výlety po okolí podle vašeho zájmu - zábava pro děti, příroda, sport, turistika, historie, kultura. U nás najdete prostě všechno! Nevěříte? Tak se přijeďte přesvědčit!
Rádi vás u nás přivítáme!

Ceník ubytování v apartmánu

8000,- kčza apartmán a týden - LÉTO
9000,- kčza apartmán a týden - ZIMA
7000,- kčza apartmán a týden - MIMO SEZÓNA
Objekt k pronájmu je nově postavený dům, který sestává ze dvou zcela samostatných apartmánů, společnou mají pouze vstupní předsíň. Třílůžkový apartmán A2 nebo pětilůžkový B4 lze pronajmout zvlášť nebo oba najednou. Každý má plně vybavenou kuchyň i vlastní sociální zařízení, což je optimální pro 2 spřátelené rodiny.
Apartmán A2 je disponuje 2 lůžky v samostatné ložnici (cena v letní sezóně je 8000Kč/týden - 7 nocí). Za příplatek 1000 Kč/týden je možná přistýlka pro dítě na rozkládacím gauči v obýváku.
Apartmán B4 je čtyřlůžkový, mimo obývák s kuchyňským koutem má 2 pokoje po 2 postelích (v jedné ložnici je manželská postel, ve druhé jsou postele oddělené). Cena je 13500Kč/týden - 7 nocí. Za příplatek 1500 Kč/týden je k dispozici jedno místo na rozkládacím gauči v obýváku.
Pro dítě do 3 let poskytneme zdarma dětskou postýlku, pro menší děti i jídelní židličku.
Lze objednat i kratší pobyty, např. víkend nebo prodloužený víkend, cena na dotaz.
Platba předem na účet, po zaplacení pobytu je rezervace pro obě smluvní strany platná.
Na místě na začátku pobytu vybíráme kauci ve výši 2000Kč na apartmán, která bude v případě neuplatnění sankcí do 2 dnů po ukončení pobytu vrácena (odeslána) na účet hosta. V případě zrušení pobytu se případně předem zaplacená kauce vrací celá.
V ceně pobytu je zahrnuto povlečení, ručníky, standardní úklid, v období 1.6.-30.9. i elektřina (mimo dobíjení elektromobilu - měří se skutečná spotřeba).
Nástup na pobyt ve smluvený den je při obsazení jednoho apartmánu možný po 15:00 hodině, při obsazování obou apartmánů po 16. hodině (individuální dohoda je možná). V den odjezdu prosíme o opuštění apartmánu do 10:00 hodin. Děkujeme.
Storno poplatky:
Při zrušení pobytu 6 a více dní před nástupem na pobyt - 0 Kč.
Při zrušení pobytu 0 - 5 dní před nástupem na pobyt - 20% ze zaplacené ceny
Na místě se vybírá v hotovosti rekreační poplatek obci ve výši 20 Kč/dospělou osobu a noc.
Letní sezóna: 1.7. - 31.8.
Zimní sezóna: 1.11. - 31.3.

Kontakty

Adresa apartmánu: Prostřední Staré Buky, 541 01

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
725 888 588
Web:
apartman-podkrkonosi.webnode.cz

Apartmány RuR - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Apartmány RuR.

Apartmán Lindr
Apartmán Prostřední Staré Buky, Prostřední Staré Buky 42, 541 01Apartmán Lindr 1Apartmán Lindr 2Apartmán Lindr 3

Apartmán Lindr se nachází na klidném místě v podhůří Krkonoš v obci Staré Buky. Jednopokojový byt v nově zrekonstruovaném domě nabízí vybavenou kuchyni, vytápěný sklep pro... zobrazit detail

Chata k pronájmu
Chata Oblanov, Oblanov ev. č. 111, 541 01 TrutnovChata k pronájmu 1Chata k pronájmu 2Chata k pronájmu 3

Moderní chata byla dokončena v průběhu roku 2023 a uvedena do provozu v roce 2024,chata je opláštěná převážně dřevem a kamenem s výhledem na rybník Dolce... zobrazit detail

Chata Na Slunci
Apartmán Oblanov, Do Dolců 12e, TrutnovChata Na Slunci 1Chata Na Slunci 2Chata Na Slunci 3

Chata se nachází na slunné stráni rekreační oblasti Dolce u Trutnova. Je odsud hezký výhled na přírodní koupaliště (vzdálené 300m). Chata je malá ale útulná, vhodná... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 67880)

volné termíny

Volné a obsazené termíny:

poslat dotaz na ubytování

... podrobné hledání