Chalupa Linia

Ubytování v Petříkovicích, č.e. 5 - Penzion, Krkonoše

Chalupa Linia - Petříkovice
Chalupa Linia - PetříkoviceChalupa Linia - PetříkoviceChalupa Linia - PetříkoviceChalupa Linia - PetříkoviceChalupa Linia - PetříkoviceChalupa Linia - PetříkoviceChalupa Linia - PetříkoviceChalupa Linia - PetříkoviceChalupa Linia - PetříkoviceChalupa Linia - PetříkoviceChalupa Linia - PetříkoviceChalupa Linia - PetříkoviceChalupa Linia - PetříkoviceChalupa Linia - PetříkoviceChalupa Linia - PetříkoviceChalupa Linia - Petříkovice

Nově zrekonstruovaná chalupa na pěkném místě u potoka v blízkosti lyžařského vleku Petříkovice a kousek od Adršpašsko - teplických skal. Dominantou objektu je suprové, poměrně velké venkovní posezení s krbem, lávovým kamenem, grilem a udírnou. Vytápění elektrokotlem, či dřevem v kachlových kamnech s postelí. Ideální pro 2 rodiny s dětmi, případně skupinu kamarádů pro grilovací a jiné párty. Domácí mazlíček pouze po dohodě, jen malé rasy.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Výborná stylová venkovní kuchyně s otáčecím grilem, lávovým kamenem a udírnou, bazén 6x3m, 2x lednice s mrazákem 160l, mikrovlnná trouba, trouba na pečení, indukční deska na vaření, TV - LED úhlopříčka 138cm, satelit HD příjem, CD, rádio.

Přehled vybavení a služeb penzionu

Příjezdová cesta a parkování

U objektu, nebo na parkovišti u silnice přes lávku 15m.

Stravování

Společná kuchyň + venkovní kuchyň.

Ubytování - pokoje:

2 pokoje v podkroví se 3.ložnicemi. 1.pokoj 4 lůžka + koupelna. 2.pokoj má 2 ložnice s 3.a 2.lůžky + koupelna + další 2 lůžka možnost přistýlky. Další přistýlky až 6 je možné ve společenské místnosti u kachlových kamen. Celkově lze využít až 17 lůžek vč. přistýlek.

Výlety, sport a zábava v okolí

Cyklistika, lyžování 200m - http: //www. skipetrikovice. cz/, pěší turistika, nedaleké koupaliště Petříkovice, Adršpašsko - teplické skály, venkovní vaření, uzení, grilování.

Ceník ubytování v penzionu

25200,- kčza penzion a týden - LÉTO
25200,- kčza penzion a týden - ZIMA
25200,- kčza penzion a týden - MIMO SEZÓNA
32000,- kčSILVESTR: cena za týdení pobyt
Celoroční provoz, elektřina a spotřeba dřeva se účtuje zvlášť. Jsme plátci DPH, cena je uvedena s DPH. Cena je pro obsazení max. 9 osobami, další osobu účtujeme plus 300,- na celý pobyt.

V období prázdnin je možný pouze týdenní pobyt.

Kontakty

Adresa penzionu: č.e. 5

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
777 123 076
Web:
www.linia.cz/chalupa

Chalupa Linia - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chalupa Linia.

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 58394)

volné termíny

Volné a obsazené termíny:

poslat dotaz na ubytování