Apartmány CHANELITA

Ubytování v Dubenci, Dubenec 41 - Apartmán, Jižní Čechy

Apartmány CHANELITA - Dubenec
Apartmány CHANELITA - DubenecApartmány CHANELITA - DubenecApartmány CHANELITA - DubenecApartmány CHANELITA - DubenecApartmány CHANELITA - DubenecApartmány CHANELITA - DubenecApartmány CHANELITA - DubenecApartmány CHANELITA - DubenecApartmány CHANELITA - DubenecApartmány CHANELITA - DubenecApartmány CHANELITA - DubenecApartmány CHANELITA - DubenecApartmány CHANELITA - DubenecApartmány CHANELITA - DubenecApartmány CHANELITA - DubenecApartmány CHANELITA - Dubenec

Apartmány CHANELITA se nacházejí v krásné, klidné jihočeské vesničce Dubenec, obklopené lesy a rybníky, nedaleko Hluboké nad Vltavou. Celý objekt prošel kompletní rekonstrukcí, která byla dokončena v 04/2021.V objektu jsou 2 apartmány s výhledem do zahrady. Tato lokalita je ideální pro cykloturistiku, turistiku, odpočinek (procházky v přírodě, rybaření, houbaření... ) a rodiny s dětmi (fotbalové a dětské hřiště s houpačkami a klouzačkou přímo za zahradou).

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Uvedeno v popisu jednotlivých apartmánů. Na vyžádání dětská (cestovní) postýlka.

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Příjezdová cesta a parkování

Příjezdová cesta po udržované obecní komunikaci. Parkování přímo u objektu - zdarma. Vedle objektu se nachází velké parkoviště (objekt u sportovního areálu).

Stravování

Stravování: Vlastní - k dispozici vybavená kuchyňská linka. Stravování: Restaurace - výběr min. ze 4 restaurací v dosahu 10km. Obchod: Večerka v Dívčicích - 1,5km.

Ubytování - pokoje:

Apartmán CH0 - přízemí objektu - pro 5 osob - WiFi. Vstupní chodba: lavice (botník), věšák. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelnou: rozkládací rohová sedačka, stolek, jídelní stůl se 6 židlemi, komoda (kallax), TV, vybavená moderní rohová kuchyňská linka - vestavná 4 plotýnková sklokeramická indukční deska, komínová digestoř, trouba, myčka nádobí, lednice s mrazákem (3 šuplíky), varná konvice, mikrovlnka, jídelní servis a nádobí. Z obývacího pokoje je vstup na terasu v zahradě - zahradní nábytek (stůl + 6 židlí). Ložnice 2 samostatné: Ložnice 1 - pro 2 osoby - 1 lůžko (manželská postel), 2 noční stolky, 1 šatní skříň, 2 komody, na vyžádání dětská (cestovní) postýlka. Ložnice 2 - pro 3 osoby - 3 lůžka (samostaná), 3 noční stolky, 2 šatní skříně, 1 komoda.

Apartmán CH1 - podkroví objektu - pro 4 osoby - WiFi. Vstupní chodba: lavice (botník), věšák. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelnou: rozkládací rohová sedačka, stolek, jídelní stůl se 4 židlemi, 2 komody (kallax), TV, vybavená moderní rohová kuchyňská linka - vestavná 4 plotýnková sklokeramická indukční deska, komínová digestoř, lednice s malým mrazáčkem, varná konvice, mikrovlnka, jídelní servis a nádobí. Z obývacího pokoje je vstup na balkon s výhledem do zahrady - zahradní nábytek (stůl + 2 židle). Ložnice 2 samostatné: Ložnice 1 - pro 2 osoby - 1 lůžko (manželská postel), 2 noční stolky, 2 komody. Ložnice 2 - pro 2 osoby - 2 lůžka (samostaná), 2 noční stolky, 1 komoda.


Pro každý apartmán je samostatný vchod.

Výlety, sport a zábava v okolí

Hluboká nad Vltavou - 11km - ZOO, Zámek Hluboká, Alšova jihočeská galerie, Lovecký zámeček Ohrada a muzeum, Aquapark, Golf, Tenis, Adrenalin park a lanové centrum, Vyhlídkové plavby po Vltavě.
Netolice - 11km - Zámek Kratochvíle
Temelín - 10km - Info centrum
Protivín - 12km - Krokodýlí zoo
Týn nad Vltavou - 15km - Zámek, Podzemní chodby, Muzeum vltavínů a loutek, Vyhlídkové plavby po Vltavě.
České Budějovice - 19km - Jihočeské muzeum, Muzeum Koněspřežky, Koupaliště, Hlavní náměstí Přemysla Otakara II, Bludný kámen, Černá věž, Pivovar Budvar.
Písek - 22km - Kamenný most s barokními sochami a kříži, Prácheňské Muzeum, Rozhledna Jarník u Písku.

Více na [www. navylet. cz/cs/atrakce/divcice]

Ceník ubytování v apartmánu

od 15.000,- kčza apartmán a týden - LÉTO
0,- kčza apartmán a týden - ZIMA
od 15.000,- kčza apartmán a týden - MIMO SEZÓNA
Apartmán CH0 - 18.000,- Kč/týden (příjezd NE 10:00 hod., odjezd SO 12:00 hod.)
Apartmán CH1 - 15.000,- Kč/týden (příjezd NE 10:00 hod., odjezd SO 12:00 hod.)

Celý objekt - 30.000,- Kč/týden (příjezd NE 10:00 hod., odjezd SO 12:00 hod.)

Období - LISTOPAD - BŘEZEN - nepronajímá se. Individuální domluva s majitelem objektu.

Rezervační poplatek (záloha) 50% ceny. V případě odstoupení od smlouvy (zrušení rezervace) do 60 dnů před objednaným termínem bude vrácena celá záloha. V případě odstoupení od smlouvy (zrušení rezervace) kratší než 60 dnů před objednaným termínem nebude již záloha vrácena.
Zbylá částka 50% musí být provozovateli/pronajímateli zaslána na účet nejpozději do 14 kalendářních dnů před objednaným termínem nástupu. V případě nedodržení platební kázně, nebude umožněno ubytování a nebude vrácena ani záloha.

Vratná kauce: 2.000,- Kč/apartmán - splatná při předání objektu a bude vrácena po skončení pobytu a předání objektu v pořádku.

Rekreační poplatek: =15,- Kč/noc/osoba (od 18 let) - splatný při předání objektu.
Letní sezóna: 01.04. - 31.10.
Zimní sezóna: nepronajímá se
Mimo sezónu: dle domluvy s majitelem

Kontakty

Adresa apartmánu: Dubenec 41

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
+420 601 389 418

Apartmány CHANELITA - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Apartmány CHANELITA.

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 63183)

volné termíny

Volné a obsazené termíny:

poslat dotaz na ubytování

... podrobné hledání