Chalupa U Anděla

Ubytování Ondřejovice, Ondřejovice 195 - Apartmány

Chalupa U Anděla - Ondřejovice
Chalupa U Anděla - OndřejoviceChalupa U Anděla - OndřejoviceChalupa U Anděla - OndřejoviceChalupa U Anděla - OndřejoviceChalupa U Anděla - OndřejoviceChalupa U Anděla - OndřejoviceChalupa U Anděla - OndřejoviceChalupa U Anděla - OndřejoviceChalupa U Anděla - OndřejoviceChalupa U Anděla - OndřejoviceChalupa U Anděla - OndřejoviceChalupa U Anděla - OndřejoviceChalupa U Anděla - OndřejoviceChalupa U Anděla - OndřejoviceChalupa U Anděla - OndřejoviceChalupa U Anděla - Ondřejovice

Máte rádi pohyb, chcete se dostat do formy či shodit pár nadbytečných kil nebo čistě relaxovat?
* Turistika nebo kola?
* S rodinou nebo s kamarády?
* Poklidně nebo adrenalinově?
Náš rekreační objekt se nachází uprostřed opravdového ráje jesenické oblasti, která nabízí přehled všeho, co dělá z dovolené pobyt snů.
Oblast Jesenicka se řadí hustotou zážitků a léčebných procedur v Česku mezi nejoblíbenější letní nebo zimní destinace pro aktivní dovolenou, relaxaci a léčebné pobyty. Je zde nesmírné množství cyklostezek a tras uzpůsobených horským kolům, turistických stezek a nechybí zde ani nabídka ucelených programů na péči o tělo a redukci hmotnosti.
Naše venkovská chalupa se nachází na rozcestí Rejvízu, Dolního Údolí a Zlatých Hor v chráněné krajinné oblasti Jeseníků. Najdete zde klidné a tiché prostředí uprostřed přírody, které neruší silniční doprava.
Chalupa na pozemku o rozloze 2.500m2 nabízí možnost plnohodnotné relaxace i sportovního vyžití. Terasa a pergola s posezením a výhledem do udržované rozsáhlé přírodně pojaté zahrady s ovocnými stromy a keři vytváří přímo pohádkové místo pro odpočinek.
Chalupa prošla celkovou rekonstrukcí v nedávné době. Je zprovozněna a otevřena začátkem léta r. 2018 k rekreačním pobytům. Poskytuje ubytování pro 8 - 10 rekreantů. Má dva samostatné vstupy – v zadní části domu je vstup z pergoly do přízemního patra a z boční části chalupy je vstup dřevěným schodištěm ze zahrady do horního patra. Do horního patra lze vstupovat také z kuchyně přes stahovací schodiště, čímž je prostor otevřen k používání celé chalupy.
Způsob řešení samostatnými vstupy do jednotlivých apartmánů umožnuje ubytovat dvě různé skupinky osob na sobě nezávislých, což může být ideálním řešením pobytu nejen pro dvougenerační rodinu, ale i ubytování pro obchodní partnery.
Chalupa je vytápěna elektrickými přímotopy v každé místnosti.
K objektu vede asfaltová komunikace a vlastní parkování je umožněno v části zahrady.
Chalupa je zásobena pitnou vodou z vlastní studny, ohřev vody je zajištěn samostatnými bojlery pro přízemí a patro. Obě patra mají samostatné sociální zázemí.
U nás jsou vítání i domácí mazlíčci!

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

V horním i dolním patře je TV se satelitem a internet.
Přízemní kuchyně má ve výbavě troubu s indukční deskou, mikrovlnku, mixer, toustovač, kávovar na kapsle Tchibo (kapsle je možno si vyžádat u majitelek nebo přibalit na pobyt s sebou) a varnou konvicí. V horním patře je základní vybavení kuchyňského koutku (pečící trouba s vařičem a varná konvice).

Přehled vybavení a služeb apartmánů

Příjezdová cesta a parkování

Parkování je umožněno v zahradě chalupy. Příjezdová cesta je lépe sjízdná ze směru od Dolního Údolí a Rejvízu.

Stravování

Nejbližší restaurace se nachází ve vzdálenosti 1km v Dolním Údolí.

Ubytování - pokoje:

V přízemí se nachází prostorná kompletně vybavená kuchyně s velkým stolem a standardními 8 místy k sezení. Z kuchyně je vstup do obývacího pokoje moderně a útulně vybaveného s rozkládací sedací soupravou, křeslem, TV s možností rozšířené programové nabídky a připojení na Wifi. Unikátní zajímavostí je prosklený vstup do sklípku přímo v obývacím pokoji, což místnosti dodává kouzlo autentičnosti venkovského stavení. Ložnice s dvojlůžkem, skříní a křeslem. Dále je zde možno umístit postýlku pro malé dítě do 3let věku na požádání.
V podkroví jsou dva pokoje se šesti místy na spaní, mini kuchyňka a koupelna s WC.

Výlety, sport a zábava v okolí

Pohyb – a naučné stezky: ideální řešení jak skloubit příjemné s užitečným
Například naučná stezka za poznáním historie lázeňství Vás přivede do nejznámějších světově proslulých lázní Gräfenberg, přejmenovaných na Lázně Jeseník. Jejich zakladatelem byl Vincenz Priessnitz, který skloubil prvky vodoléčby s aktivním pohybem. V jeho rodném domě v areálu lázní je umístěna stálá expozice.
Malé lázně si můžete užít i u nás na zahradě:
zde budete mít již od jarních měsíců jedinečnou možnost vytvořit si příjemnou relaxační atmosféru při společném posezení v Hot Tub v rodinném kruhu, s partou přátel nebo jen ve dvou přímo na zahradě naší chalupy.
MÁME ZDE NOVINKU: HORKÝ SUD S JACUZOU, který můžete u nás využít na vodoléčbu v zimě jako horké lázně, ale i v létě jako ochlazovací bazének.
Již staří Římané věděli, že horké koupele jsou dobré pro duši i tělo. Fyzické i psychické účinky se dostavují okamžitě. Bolesti mizí tím, jak teplo rozšiřuje cévy a zlepšuje krevní oběh, regeneruje tkáně a zbavuje svaly oxidu uhličitého. Kombinace tepla a vody také způsobuje uvolňování endorfinů - hormonů "štěstí". Pozitivních účinků horké koupele na lidský organismus je celá řada - snižuje stres, zmírňuje bolesti při artritidě, uvolňuje tlak kloubů, napomáhá lepšímu spánku, zlepšuje krevní oběh, uvolňuje namožené svaly, působí jako přirozené sedativum, změkčuje kůži, celkově relaxuje.
Můžete se také vydat po Čarodějnické cyklostezce a shlédnout Expozici Čarodějnických procesů na Jesenicku ve sklepení Vodní tvrze nebo navštívit moderní adrenalinový ranč Orel. Nezapomeňte zavítat k proslulým Jeskyním Na Pomezí nebo navštívit soukromý Faunapark.
Okruh po nejatraktivnějších vrcholech Hrubého Jeseníku (Bělá pod Pradědem, Šerák, Keprník, Praděd) Vás nadchne nejen díky grandiózním vyhlídkám na okolí Jeseníků, ale také svou okouzlující přírodou a rostlinami. Červenohorské sedlo se v zimě stává rájem lyžařů.
Ovšem pro poklidný pobyt se můžete uchýlit ke stolním hrám, badmintonu, četbě knih v houpací posteli nebo si libovat u ohniště a zkoušet inspiraci v tajích grilování. Sbíhají se Vám sliny už při pouhé představě labužnického života v rekreačním objektu U Anděla a pohodičce domácího grilování na uhlí nebo opékání na ohništi?
Jsme zde pro vás!
K dispozici jsou stolní hry, knihy, badminton, houpací postel, horký sud s jakuzou, gril a ohniště.

Možnost zapůjčení 4ks kol. Máme možnost vám zprostředkovat i osobního cykloprůvodce, který vás doprovodí po cyklostezkách v Jeseníkách.

Cyklotrasy, turistické trasy a ostatní místa zájmu je možno najít také zde:

https: //www. gobec. cz/zlate - hory/

http: //www. kudyznudy. cz/aktivity - a - akce/aktivity/carodejnickou - cyklotrasou - napric - jeseniky. aspx

Ceník ubytování v apartmánech

19000,- kčza apartmány a týden - LÉTO
17000,- kčza apartmány a týden - ZIMA
25000,- kčSILVESTR: 28.12.2020-2.1.2020
V CENĚ POBYTU V ZIMNÍ SEZONĚ NENÍ ZAPOČÍTANÁ SPOTŘEBA ELEKTRICKÉ ENERGIE.
V CENĚ POBYTU V LETNÍ SEZONĚ JE CENA VČETNĚ PAUŠÁLNÍ SPOTŘEBY ELEKTRICKÉ ENERGIE.

CENA ZA TÝDENNÍ POBYT NA CHALUPĚ JE PRO 2-4 OSOBY, KAŽDÁ DALŠÍ OSOBA 500,- - Kč NA POBYT.

CENA ZA VÍKENDOVÝ POBYT NA CHALUPĚ JE PRO 2 OSOBY, KAŽDÁ DALŠÍ OSOBA 250,-- Kč NA POBYT.

Nabídka přízemního apartmánu na týden v ceně: 10000,- Kč (pro 2-4 osoby)
Nabídka přízemního apartmánu na víkend v ceně: 5000,- Kč (pro 2-4 osoby)

Nabídka podkrovního apartmánu na týden v ceně: 9000,- Kč (pro 2 osoby, každá další osoba 500,- - Kč/1 týden)
Nabídka podkrovního apartmánu na víkend v ceně: 5000,- Kč, (pro 2 osoby, každá další osoba 500,- - Kč/1 víkend)
Za použití horkého sudu s jacuzou je účtován poplatek za sanaci a spotřebu dřeva (částka je dohodu dle využití sudu).
Nevratná záloha do výše 50% z ceny pobytu předem na základě rezervační faktury.
Kauce ve výši 3000,-- Kč při nástupu na pobyt, vratná při odjezdu (odečet případných škod nebo úklidu navíc, nadspotřeba energie, nebo rekreační poplatek).
Domácí mazlíčci mají pobyt bez příplatku.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
NA DLOUHODOBÉ POBYTY DELŠÍ NEŽ JEDEN TÝDEN JE SLEVA!!!!!
PO DOMLUVĚ JE MOŽNO SE DOHODNOU NA SMLUVNÍ CENĚ ZA POBYT DLE POŽADAVKŮ KLIENTA.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
POKYNY PRO HOSTY:
• Příjezd na chalupu včetně parkování je od 14 hodin, dříve po domluvě s majitelem.
• Rezervace ubytování platí do 17 hodin, není-li objednávkou sjednáno jinak.
• Vyklizení chalupy včetně uvolnění parkovacího místa do 10 hodin.
• Host je povinen doplatit částku za celý pobyt při příjezdu hotově.
• Host je povinen při příjezdu také složit vratnou kauci ve výši 3000,--Kč, ze které bude v případě škody vzniklé během pobytu nebo jiných nákladů (např. mimořádný úklid…)provedena úhrada.
• Host je povinen se zapsat do ubytovací knihy a uhradit předem v hotovosti místní poplatek z pobytu ve výši 20 Kč za každý den pobytu dle platné vyhlášky MěZH.
• Host je povinen vzniklé škody během pobytu neprodleně nahlásit a uhradit.
• Při zrušení pobytu je záloha nevratná (a to i v případě, že je pobyt zrušen 15 dnů a více před příjezdem).
• Zákaz kouření ve vnitřních prostorách chalupy.
• Zákaz manipulace s nábytkem a vybavením.
• Bez předchozího souhlasu majitele nesmí na chalupu přicházet cizí lidé.
Letní sezóna: KVĚTEN - ZÁŘÍ
Zimní sezóna: ŘÍJEN - DUBEN

Kontakty

Adresa apartmánů: Ondřejovice 195

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
603 167 237, 777 891 391

Volné a obsazené termíny:

Chalupa U Anděla - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chalupa U Anděla.

samostatný apartmán pod Rejvízem
Apartmán Ondřejovice, č.p.14samostatný apartmán pod Rejvízem 1samostatný apartmán pod Rejvízem 2samostatný apartmán pod Rejvízem 3

Nabízíme Vám k ubytování a rekreaci prostorný apartmán v rodinném domě se samostatným odděleným vchodem. Naprosté soukromí s venkovním posezením a parkováním u objektu pro dovolenou,... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 56411)