Samostatný apartmán pod Rejvízem

Ubytování v Ondřejovicích, č.p.14 - Apartmán, Jeseníky

Samostatný apartmán pod Rejvízem - Ondřejovice
Samostatný apartmán pod Rejvízem - OndřejoviceSamostatný apartmán pod Rejvízem - OndřejoviceSamostatný apartmán pod Rejvízem - OndřejoviceSamostatný apartmán pod Rejvízem - OndřejoviceSamostatný apartmán pod Rejvízem - OndřejoviceSamostatný apartmán pod Rejvízem - OndřejoviceSamostatný apartmán pod Rejvízem - OndřejoviceSamostatný apartmán pod Rejvízem - OndřejoviceSamostatný apartmán pod Rejvízem - OndřejoviceSamostatný apartmán pod Rejvízem - OndřejoviceSamostatný apartmán pod Rejvízem - OndřejoviceSamostatný apartmán pod Rejvízem - OndřejoviceSamostatný apartmán pod Rejvízem - OndřejoviceSamostatný apartmán pod Rejvízem - OndřejoviceSamostatný apartmán pod Rejvízem - OndřejoviceSamostatný apartmán pod Rejvízem - Ondřejovice

Nejbližší sjezdovka v Dolním Údolí 5min. - 3,2km
Nejbližší kluziště Zlaté Hory 6 min. 4,4km

Nabízíme Vám k ubytování a rekreaci či služební pobyt v prostorném apartmánu v romantickém stylu v přízemí v rodinném domě se samostatnými oddělenými vchody. Apartmány jsou vzdáleny 4,5km od Zlatých Hor a Rejvíz je vzdálen 6,2km. Apartmán je pro 2 - 7 osob. Apartmány jsou dva, první je pro 2 - 3 osoby viz. níže - objekt č. 15129.
Naprosté soukromí s venkovním posezením a parkováním u objektu pro dovolenou, pobyt, relax, rekreaci. Autobusová zastávka 4 min od apartmánu. Nejbližší okolí láká k výletům po oblíbeném Rejvízu, Zlatorudné mlýny, Zlaté Hory, Jeseník, Karlova Studánka, Rychlebských stezkách a cyklostezkách okolních obcí.

Jedná se o samostatný stylově zařízený apartmán po rekonstrukci, kde v přízemí objektu se nachází kompletně útulně zařízený prostor k relaxaci. Pozemek s venkovním posezením u Ondřejovického potoka, grilem.
Apartmán je postaven 4,7km od velmi turisticky atraktivní lokality Jeseníků, horské osady Rejvíz.
Příznivci zimních sportů využijí velké množství lyžařských středisek v blízkém okolí. V létě možnost turistiky, cykloturistiky a houbaření.
Nabídka s možností proplacení pobytu přes FKSP anebo SODEXO.
Bezbarierový přístup.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Apartmán je kompletně vybaven pro co největší spokojenost našich klientů, K vybavení patří televize, dvd přehrávač, satelit, internetové připojení WIFI, domácí kino včetně projekce, v kuchyni krmící židlička, lednice s mrazákem, presovač na kafe, koktejlovač, vybavení kuchyně včetně nádobí a všeho potřebného pro vaření, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, sklokeramická deska, multifunkční trouba, myčka nádobí, infrasauna, automatická pračka. K venkovnímu vybavení patří pěkné venkovní posezení, možnost grilování, samostatné parkování u objektu pro tři vozidla.

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Příjezdová cesta a parkování

U objektu jsou tři parkovací místa. Dopravní obslužnost je velmi dobrá.

Stravování

Apartmán je vybaven kompletní kuchyní včetně nádobí a příslušenství pro běžné každodenní užívání.

Ubytování - pokoje:

Hlavní společenská místnost je vybavená dvojlůžkem na spaní, skříní, velkou televizí, wifi, dále rozkládací sedací soupravou z možností přistýlky pro dvě osoby. Oddělené spaní umožňuje patro na spaní v kuchyni o rozměrech plnohodnotného dvojlůžka, další přistýlka, postýlka pro malé dítě. Nemůžete večer spát a ráno je světlo? můžete spustit venkovní rolety dokonalá tma nepřeruší Váš spánek.

Výlety, sport a zábava v okolí

Obec Ondřejovice leží v pannenské přírodě Jeseníků 4,5km od nejvýše položené obci ve Slezsku horské osady Rejvíz (780m/nad mořem). Vzhledem k této skutečnosti poloha apartmánu přímo vybízí k toulkám přírodou po lokalitách a hlubokých lesích Rejvízu. Nesmíte minout naučné stezky K mechovému jezírku v chráněné krajinné oblasti Jeseníků. Rejvíz je místo kde můžete strávit celý den v lese a nepotkat žádného žádného turistu či houbaře.
Zhruba 3,5km od apartmánu v Údolí Ztracených štol je další velmi zajímavé místo, dobový skanzen Zlatorudné mlýny. Na tomto místě se v roce 2010 konalo mistrovství světa v rýžování zlata.
Zlaté Hory 4,5km od Ondřejovic také nabízí možnosti vyžití, významné poutní místo kostel Panny Marie Pomocné, kulturní památky zříceniny hradů Koberštejn, Edelštejn, sanatorium Edel speleoterapie, rozsáhlé pozůstatky dolování na Příčném vrchu, rozhledna na hranici s Polskem Biskupská kupa, přírodní památka Černé jezero, hornické muzeum Zlaté Hory, Ski areál Příčná Zlaté Hory nabízí sportovní vyžití.
Zhruba 2km od Zlatých Hor se v malém polském městečku Jarnoltówek nachází rekreační středisko s krásným krytým bazénem saunou a masážemi.
Rozhledna Zlatý chlum v Jeseníku, město Jeseník s jeho vodní tvrzí, Lázně Jeseník a mnoha krásnými místy v okolí lázeňského parku Vincenze Priessnitze.
V městečku Karlova Studánka kde se točily části filmu S tebou mě baví svět je krytý bazén a masáže na velmi profesionální úrovni. Lázeňské městečko se nachází pod vrcholem nejvyšší horou Moravy Pradědem.
Na opačnou stranu od Karlovy Studánky zhruba 33km od apartmánu se nachází město Javorník s kulturní památkou zámkem Jánský Vrch.
Nelze také nezmínit významné a unikátní vodní dílo Dlouhé Stráně ve výšce horní nádrže 1350m/nad mořem. Toto je pouze stručný výčet míst našeho malebného kraje kdy při Vaší návštěvě zjistíte že zdaleka tento seznam není úplný.

Ceník ubytování v apartmánu

1200,- kčza apartmán a noc - LÉTO
1200,- kčza apartmán a noc - ZIMA
1200,- kčza apartmán a noc - MIMO SEZÓNA
Provoz celoročně. víkendové pobyty,
Možnost zajištění fa přez FKSP a SODEXO
V CENĚ ZAHRNUTA ELEKTRICKÁ ENERGIE!!
Doplatek za závěrečný úklid 500Kč.
Cena není pevná, odvíjí se od počtu osob a nocí.
+ 3 osoba / noc 300 Kč
+ 4 osoba / noc 300 Kč
Při obsazenosti vyšší-cena na vyžádání. Silvestrovské pobyty,vánoční pobyty,podle počtu nocí a osob -stromeček v ceně
V ceně spotřeba el.energie,vody,topení+dřeva do kachlových kamen,lůžkoviny,ručníky,tablety do myčky,mýdlo,toaletní papír,spotřeba vody,
wifi
doplatek: infrasauna 180Kč/hodinu provozu
REZERVACE APARTMÁNU :ZÁLOHA NA ÚČET
storno poplatky ze zálohy 30-15 dnů 50% ,10- a méně dnů 100% , termín můžeme přesunout.Vše je o vzájemné domluvě.
Letní sezóna:ČERVEN-ZÁŘÍ
Zimní sezóna:mimosezonní pobyt sleva,podle počtu nocí,osob

Kontakty

Adresa apartmánu: č.p.14

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
603772345, 737583307
Web:
www.usenku.cz
Facebook:
www.facebook.com/Ubytování u šenku

Samostatný apartmán pod Rejvízem - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Samostatný apartmán pod Rejvízem.

Samostatný apartmán pod Rejvízem 2
Apartmán Ondřejovice, Zlaté Hory Ondřejovice 14Samostatný apartmán pod Rejvízem 2 1Samostatný apartmán pod Rejvízem 2 2Samostatný apartmán pod Rejvízem 2 3

Nejbližší sjezdovka v Dolním Údolí 5min. - 3,2km Nejbližší kluziště Zlaté Hory 6 min. 4,4km Nabízíme celoroční ubytování ve dvou apartmánech, nacházejících... zobrazit detail

Chata Tugendhat
Apartmán Dolní Údolí, Ondřejovice 240Chata Tugendhat 1Chata Tugendhat 2Chata Tugendhat 3

Nově zrekonstruovaná chata z bývalého hamru firmy Tugendhat s vodním náhonem se nachází na samotě v malebném klidném místě Dolní Údolí v blízkosti říčky Olešnice a... zobrazit detail

Chalupa U Anděla
Apartmán Ondřejovice, Ondřejovice 195Chalupa U Anděla 1Chalupa U Anděla 2Chalupa U Anděla 3

Máte rádi pohyb, chcete se dostat do formy či shodit pár nadbytečných kil nebo čistě relaxovat? * Turistika nebo kola? * S rodinou nebo s kamarády?... zobrazit detail

Chalupa Nad Potokem
Chalupa Dolní Údolí, Dolní Údolí 65Chalupa Nad Potokem 1Chalupa Nad Potokem 2Chalupa Nad Potokem 3

MOŽNOST DLOUHODOBÝCH PRONÁJMŮ OD 140,- ZA OSOBU A NOC. Udělejte si radost :) Útulná, nově a stylově zrekonstruovaná prvorepubliková vilka u lesa s finskou saunou a... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 56357)

volné termíny

Volné a obsazené termíny:

poslat dotaz na ubytování

... podrobné hledání