Ubytování Bohemia

Ubytování Sloup v Čechách, Benešova 15 - Penzion

Ubytování Bohemia - Sloup v Čechách
Ubytování Bohemia - Sloup v ČecháchUbytování Bohemia - Sloup v ČecháchUbytování Bohemia - Sloup v ČecháchUbytování Bohemia - Sloup v ČecháchUbytování Bohemia - Sloup v ČecháchUbytování Bohemia - Sloup v ČecháchUbytování Bohemia - Sloup v ČecháchUbytování Bohemia - Sloup v ČecháchUbytování Bohemia - Sloup v ČecháchUbytování Bohemia - Sloup v ČecháchUbytování Bohemia - Sloup v ČecháchUbytování Bohemia - Sloup v ČecháchUbytování Bohemia - Sloup v ČecháchUbytování Bohemia - Sloup v ČecháchUbytování Bohemia - Sloup v ČecháchUbytování Bohemia - Sloup v ČecháchUbytování Bohemia - Sloup v ČecháchUbytování Bohemia - Sloup v ČecháchUbytování Bohemia - Sloup v ČecháchUbytování Bohemia - Sloup v ČecháchUbytování Bohemia - Sloup v ČecháchUbytování Bohemia - Sloup v ČecháchUbytování Bohemia - Sloup v ČecháchUbytování Bohemia - Sloup v ČecháchUbytování Bohemia - Sloup v ČecháchUbytování Bohemia - Sloup v ČecháchUbytování Bohemia - Sloup v ČecháchUbytování Bohemia - Sloup v ČecháchUbytování Bohemia - Sloup v ČecháchUbytování Bohemia - Sloup v ČecháchUbytování Bohemia - Sloup v ČecháchUbytování Bohemia - Sloup v ČecháchUbytování Bohemia - Sloup v ČecháchUbytování Bohemia - Sloup v ČecháchUbytování Bohemia - Sloup v ČecháchUbytování Bohemia - Sloup v ČecháchUbytování Bohemia - Sloup v ČecháchUbytování Bohemia - Sloup v ČecháchUbytování Bohemia - Sloup v ČecháchUbytování Bohemia - Sloup v ČecháchUbytování Bohemia - Sloup v ČecháchUbytování Bohemia - Sloup v ČecháchUbytování Bohemia - Sloup v ČecháchUbytování Bohemia - Sloup v ČecháchUbytování Bohemia - Sloup v ČecháchUbytování Bohemia - Sloup v ČecháchUbytování Bohemia - Sloup v ČecháchUbytování Bohemia - Sloup v ČecháchUbytování Bohemia - Sloup v Čechách

Dům se nachází ve Sloupu v Čechách, oblíbené turistické oblasti nedaleko Nového Boru a České Lípy.
Ubytování Bohemia nabízí možnost ubytování od května 2018,kdy jsme se stali majiteli a začali objekt postupně rekonstruovat a upravovat podle našich představ.

Ve Sloupu v Čechách naleznete rozsáhlé lesy ideální k houbaření, skalní útvary a jeskyně, cyklostezky i historické památky. Za zmínku stojí Radvanecký rybník s písečnými plážemi a řadou aktivit, díky kterým zažijete báječné koupání. Dále jeden z největších skalních hradů, přilehlé jeskyně a rozhlednu.

Věříme, že si Váš pobyt u nás užijete po celý rok, bez rozdílu jaké je roční období. Malebné letovisko je ideální pro rodiny s dětmi, páry či skupiny přátel.

Budeme se na váš těšit,

Veronika Tučková, majitelka
Daniela Tučková, provozní

Vybavení a služby penzionu

V přízemí se nachází kuchyň se základním vybavením (2 kombinované sporáky, 2 mikrovlnné trouby, 2 lednice, 2 rychlovarné konvice, nádobí) společenská místnost (krbová kamna, televize se satelitem, pohovka), na chodbě v patře je dětský koutek.
Zahradu jistě ocení dospělí i děti, je zde příjemné posezení pod pergolou, klouzačka a zastřešené pískoviště, malá klouzačka pro nejmenší, několik houpaček, zastřešený pingpongový stůl, kolotoč, malé travnaté hřiště na míčové hry, ohniště a 3 grily.

Přehled vybavení a služeb penzionu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování je možné přímo u domu na oplocené zahradě. Vejde se 8 aut. Počítá se na každý pokoj, apartmán 1 auto. Vejde se i více aut, s tím že parkují i na zahradě.

Stravování

V domě je prostorná, plně vybavená kuchyně. Jsou v ní 3 lednice, 2 plynové sporáky s elektrickou troubou, 2 mikrovlnné trouby, 2 dřezy na mytí nádobí, 2 rychlovarné konvice, nádobí, příbory, hrnce, hrnky, sklenice atd vše pro 30 osob. Utěrky, prostředek na mytí nádobí, houbičky jsou k dispozici. Ve společenské místnosti je skleník vybavený sklenicemi na pivo, šampaňské, víno, limo a frťany.
V blízkosti je obchod, který je otevřen každý den a několik restaurací a občerstvení..

Ubytování - pokoje:

V přízemí domu se nachází čtyřlůžkový apartmán, s vlastní koupelnou a plně vybavenou kuchyní.

V prvním patře jsou 4 čtyřlůžkové pokoje, 1 třílůžkový a 1 dvoulůžkový pokoj. Tyto pokoje mají jednu, společnou, plně vybavenou kuchyň a sociální zařízení je pouze v přízemí( 3 wc, 2 sprchy, 1 umývárna). Každý pokoj je též vybaven umyvadlem se studenou a teplou vodou.

• 1.Pokoj č. 1: 4 lůžka
• 2.Pokoj č. 2: 4 lůžka
• 3.Pokoj č. 3: 4 lůžka
• 4.Pokoj č. 4: 4 lůžka
• 5.Pokoj č. 5: 2 lůžka
• 6.Pokoj č. 6: 3 lůžka
• 7.Přízemní apartmán č. 7: 4 lůžka - s vlastní koupelnou se sprchovým koutem, vybavenou kuchyňskou linkou (lednice, rychlovarná konvice, varná sklokeramická deska) a jídelním stolkem a 4 židle, komoda a police, noční stolky, lampička.

• 8.Podkrovní apartmán č. 8: - je prostorný, hezký apartmán 3 + KK, s dvěma ložnicemi a soukromým balkonem. Kapacita apartmánu je 5 lůžek + 1 přistýlka. V jedné ložnici je manželská postel a lůžko, v druhé ložnici 2 lůžka. Ve velkém pokoji kuchyňská linka s varnou deskou, lednice, televize, rozkládací gauč a stoly a židle pro 6 osob.

Výlety, sport a zábava v okolí

Skalní hrad a poustevna / Radvanecký rybník - windsurfingu, lanový park a půjčovna lodiček / Rozhledna Na Stráži / Lesní divadlo / Sloupský zámek a galerie / Turistické stezky / Cyklostezky / Horolezectví - jedineční pískovcové útvary a jeskyně / Rybaření / Houbaření / Golf Resort Česká Lípa / Resort Malevil / Liberec - Aquapark Babylon, iQlandia, Zoologická zahrada, Botanická zahrada, Rozhledna Ještěď / Nový Bor - sklářské muzeum a restaurace Ajeto, hora Klíč / Jiřetín pod Jedlovou - poutní místo Křížová Hora, zřícenina hradu Tolštejjn, rozhledna na Jedlové / Panská skála / ědí - Studánka svaté Zdislavy / zámek Lemberk / Máchův kraj - Máchovo jezero, hrad Bezděz / Hamr na Jezeře / Stráž pod Ralskem - Cable Wake Park / státní zámek Zákupy / Hřensko - Národní park České Švýcarsko, pohádkové soutěsky Hřensko, Pravčická Brána známa z filmu Letopisy Narnie / Německo - park TRIXI, Drážďany, pevnost Königstein / Zimní aktivity: běžkařské trasy, lyžařská střediska střediska Polevsko, Prácheň, Horní Podluží, Jiřetín pod Jedlovou a Liberec Ještěd.

Ceník ubytování v penzionu

300,- kčza osobu a noc - LÉTO
270,- kčza osobu a noc - ZIMA
280,- kčza osobu a noc - MIMO SEZÓNA
35000,- kčSILVESTR: Uvedená cena je kalkulována za 3 noci, za pronájem domu bez podkroví celkem 25 lůžek
Aktuální ceník 2020:
pokoje 300Kč osoba/noc
apartmán v přízemí 400Kč osoba/noc
podkrovní apartmán: 450Kč osoba /noc,

Výhodná cena na týdenní a delší pobyty v hlavní sezóně:
pokoje 280Kč osoba/noc/ pokoj, dítě do 5 let 250Kč

• v případě ubytování pouze na 1 noc cena navýšena o 100Kč
• v případě ubytování pouze na 1 osobou je cena navýšena o 200Kč
- dítě do 1 roku 150Kč
- dítě od 1 - 5 let cena snížena o 50Kč
- malý a střední pes 50Kč za noc, velký 100Kč za noc

V případě pronájmu celého objektu ( 25 lůžek), není podkrovní apartmán součástí ceny, ale může se dokoupit za 2.250Kč za noc, potom je kapacita 30 lůžek.

prosinec - březen, je topná sezóna ( vytápění a dřevo do krbu v ceně) :
Cena za 1 noc
• do 15 osob - 6.000Kč za noc
- 15- 21 osob - 7.500Kč za noc
• 15 - 25 osob - 8.000Kč za noc

Cena za 2 noci
• do 15 osob - 5.500Kč za noc
- od 15 -21 osob 6. 500Kč za noc
• 15 - 25 osob - 7. 000Kč noc

Cena za 3 a více nocí
do 15 osob - 5.000Kč za noc
15 -21 osob - 6. 000 Kč za noc
21 - 25 osob - 6.500Kč za noc

+ možnost i podkrovního apartmánu 2000Kč za noc celkem 30 lůžek.

Pronájem celého objektu - max 25 osob ( bez podkrovního apartmánu)
duben, květen, září, říjen, listopad
• 4 a více nocí: 7.000,- / noc
• 2 - 3 noci: 7.500,- / noc
• 1 noc: 8. 500,- / noc

v hlavní sezoně, týdenní a delší pobyt 7.000,- / noc
• 4 až 6 nocí: 7.500,- / noc
• 2 - 3 noci: 8.000,- / noc
• 1 noc: 9.500,- / noc


Pronájem celého objektu pro max 21 osob - jedná se o pronájem domu, mimo apartmány, které mají vlastní sociální zařízení, kuchyň a se zbytkem domu mají společný pouze vstup a zahradu.
duben, květen, září, říjen
• 4 a více nocí : 5.700,- / noc
• 2 - 3 noci: 6.000,- / noc
• 1 noc: 7.000,- / noc

červen, červenec, srpen
týdenní a delší pobyt 5.900,- / noc
• 2 - 6 noci: 6.300,- / noc
• 1 noc: 7.500,- / noc

Rodinné oslavy/srazy - max 30 osob
• 1 den / 1 noc (např. od 12.00 hod - do 12.00 hod) - 8.000Kč až 9.000Kč dle dohody podle sezóny a možností,
• Oslava/sraz bez možnosti přespání - 4.000Kč, v topné sezóně 5.000Kč ( v ceně vše, nádobí, skleničky, včetně vytápění a dřeva do krbu).

Školní výlety/tábory
Výhodná cena 270Kč osoba za noc

• televize a wifi připojení je zdarma
• povlečení je k dispozici. Polštáře a přikrývky jsou z umělých vláken
• k dispozici jsou 3 grily a ohniště a vidličky na opékaná buřtů - dřevo a uhlí není zajištěno, vezměte si sebou.
• ručníky a osobní hygienické potřeby si vezměte své, nejsou k dispozici

Platební podmínky:
• 50% z ceny, pro platnost rezervace je nutné ji uhradit do 7 pracovních dnů od provedení rezervace.
Záloha je vratná v plné výši do 30ti dnů před nástupem pobytu.
• do 15 dní před zahájením pobytu je vratná část 15% zálohy. Při pozdějším zrušení rezervace, záloha propadá.
• zbylých 50% se doplácí 14 dnů před příjezdem, vše prostřednictvím bankovního účtu.

Kauce:
• v případě pronájmu celého objektu je vybírána kauce ve výši 2.000 Kč. Kauce se platí při příjezdu a je vratná při odjezdu hostů při předání objektu majiteli.

Domácí zvířata:
• Dovolenou můžete u nás trávit společně se svými domácími mazlíčky, majitel zvířátka též zodpovídá za případné škody.
Domácí mazlíček musí být nahlášen předem.

Příjezd / odjezd
• příjezd možný od 15.00 - 18.00 hodin,
• v den odjezdu prosím o vyklizení do 10h a o závěrečný úklid, který zahrnuje úklid nádobí v kuchyních, , vysypání košů a svléknutí povlečení.

Časy je možné za poplatek upravit dle dohody, možností a kapacity.

Prosíme všechny hosty, aby důsledně dodržovali noční klid. Po 22h je nutné se přesunout do společenské místnosti a ztišit hudební produkci. Případné pokuty za rušení nočního klidu si budou hosté hradit sami a sami si zodpovídají za případné problémy.
Hlavní sezóna: červen - srpen
Zimní ( topná) sezóna: prosinec - březen.
Mimo sezóna: duben, květen, září, říjen, listopad

Kontakty

Adresa penzionu: Benešova 15

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování

Ubytování Bohemia - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Ubytování Bohemia.

Prázdninový dům
Penzion Sloup v Čechách, Benešova 169Prázdninový dům 1Prázdninový dům 2Prázdninový dům 3

Prázdninový dům se nachází v centru Sloupu v Čechách, 300 m od koupaliště, 200 m od samoobsluhy a pošty. Dům je vhodný pro rodiny s dětmi,... zobrazit detail

Chalupa U Potoka
Apartmány Sloup v Čechách, Mlýnská 324Chalupa U Potoka 1Chalupa U Potoka 2Chalupa U Potoka 3

Hledáte místo, kde strávit své volné dny, koukněte na naši Chalupu U Potoka ve Sloupu v Čechách. Sloup v Čechách najdete na úpatí Lužických hor v... zobrazit detail

Apartmán
Apartmán Radvanec, Radvanec 3Apartmán 1Apartmán 2Apartmán 3

Apartmán je v přízemí rodinného domu, v klidné části vesnice, k dispozici je vybavená kuchyně (lednička, mikrovlnka, dvouplotýnkový el. vařič, rychlovarná konvice, nádobí) koupelna se sprchovým... zobrazit detail

ubytování Pod rozhlednou
Penzion Sloup v Čechách, Mikovcova 289ubytování Pod rozhlednou 1ubytování Pod rozhlednou 2ubytování Pod rozhlednou 3

Ubytování se nachází v rod. domě se zahradou, v klidné části obce, s parkováním před domem. Z oken je výhled na pískovcové skály, na rozhlednu, na... zobrazit detail

Ubytování Slunce
Penzion Sloup v Čechách, Janov 156Ubytování Slunce 1Ubytování Slunce 2Ubytování Slunce 3

Ubytování Slunce vám nabízí skvělou příležitost, jak si vychutnat léto v krásném prostředí severních Čech. Nalézá se, co by kamenem dohodil od Skalního hradu ve Sloupu... zobrazit detail

Chata Ludmila
Penzion Janov, Janov 89 u Nového BoruChata Ludmila 1Chata Ludmila 2Chata Ludmila 3

!! Kalendář je pravidelně aktualizovány!! !! Silvestr 2019 obsazeno!! !! Příjezd(check in) vždy nejdříve 15: 00,odjezd(check out) 10: 00 Nabízíme k... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 52517)