Ubytování Na Statku

Ubytování v Ratibořicích, 8 - Apartmán, Orlické hory

Ubytování Na Statku - Ratibořice
Ubytování Na Statku - RatibořiceUbytování Na Statku - RatibořiceUbytování Na Statku - RatibořiceUbytování Na Statku - RatibořiceUbytování Na Statku - RatibořiceUbytování Na Statku - RatibořiceUbytování Na Statku - RatibořiceUbytování Na Statku - RatibořiceUbytování Na Statku - RatibořiceUbytování Na Statku - RatibořiceUbytování Na Statku - RatibořiceUbytování Na Statku - RatibořiceUbytování Na Statku - RatibořiceUbytování Na Statku - RatibořiceUbytování Na Statku - RatibořiceUbytování Na Statku - Ratibořice

Nabízíme Vám příjemné ubytování v apartmánech rodinného penzionu, ve zrekonstruovaném areálu bývalého Statku. Náš penzion leží v obci Zlíč u České Skalice, v těsné blízkosti národní kulturní památky Ratibořice a přírodní památky Babiččino údolí. Vodní nádrž Rozkoš je vzdálena 2 km.

Areál je vhodný pro rodinnou dovolenou, skupinové pobyty, oslavy a firemní akce, semináře, cvičení a soustředění, workshopy, atd.

Samotný areál statku tvoří tři budovy s okrasnou zahradou a venkovním zastřešeným bazénem.
V hlavní budově je hostům k dispozici pět kompletně zařízených ubytovacích jednotek.
Parkování je zajištěno v uzavřeném areálu Statku.
Stravování je možno zvolit vlastní a to v plně vybavených kuchyňkách, patřících ke každé ubytovací jednotce, nebo v hotelu, 50 m od penzionu.
K dispozici je hostům kolárna, zahradní zákoutí, venkovní posezení s ohništěm a grilem, venkovní trampolína. Půjčujeme koloběžky.
V našem vinném sklípku si můžete vybrat víno, možnost degustací.
V letních měsících můžete navštívit naši "Osvěžovnu", kde si můžete dát čepované pivo, domácí limo, míchané drinky, kávu, víno a drobné pochutiny.

Statek se nachází v malebné oblasti Podkrkonoší a Orlických hor, v obci Zlíč u České Skalice. Kromě Babiččina údolí s Ratibořickým zámkem v místě, můžete v okolí navštívit spoustu zajímavých míst.
V blízkém okolí je velké množství významných kulturních památek tohoto kraje, mezi které patří zámek Kuks s Braunovými sochami a ve skále vytesaný Braunův betlém, Bílá Třemešná - přehrada Les království, zámky Náchod, Opočno, Nové Město nad Metují, Častolovice, Hrádek u Nechanic.
Nesmíme zapomenout na výlety do Broumovského barokního kláštera, Malých Svatoňovic s muzeem bratří Čapků, pevnosti podzemního labyrintu Josefov v Jaroměři, Dobrošova u Náchoda, ZOO Safari ve Dvoře Králové nad Labem.
Velmi navštěvované místo jsou Teplicko - Adršpašské skály.
Mezi další výlety můžeme doporučit Krkonoše, Orlické hory, Třebechovický betlém, Aquapark, koupaliště Flošna a obří akvárium v Hradci Králové. Doporučujeme také návštěvu Polské republiky s lázeňským příhraničním městem Kudowa Zdroj, park narodovi Gor Stolowich a polské tržnice.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Ručníky, osušky, utěrky, povlečení, koupelna, WC, kuchyňka, nádobí, příbory, talíře, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, varná deska, lednice, TV.

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování je v uzavřeném areálu. Pro motorky máme k dispozici garáž. Pro úschovu kol máme k dispozici kolárnu. Možnost zapůjčení koloběžek přímo u nás,
Pokud někdo nemá k dispozici automobil a přijede vlakem, po domluvě zajistíme odvoz z nádraží a zpět. Vlakové nádraží je v České Skalici - 2 km. Autobusová zastávka je v místě, 200 m od penzionu.

Stravování

Stravování je možno zvolit vlastní, a to v plně vybavených kuchyňkách, patřících ke každé ubytovací jednotce nebo v hotelu, vzdáleném 150 m od penzionu.
Snídaně, obědy a večeře zajišťujeme v hotelu. V blízkém okolí se nachází několik vyhlášených restaurací.
Možnost degustací v našem vinném sklípku.

Ubytování - pokoje:

K dispozici jsou 3 apartmány a 2 čtyřlůžková studia s možností přistýlky.
V každém apartmánu je plně vybavená kuchyň, obývací pokoj, ložnice, sociální zařízení.
V každém studiu je pokoj, jídelna, sociální zařízení, kuchyňka je společná pro obě studia.

Výlety, sport a zábava v okolí

V areálu mají hosté k dispozici, zahradní zákoutí, ohniště a gril, zastřešený venkovní bazén, trampolínu, kolárnu. V letních měsících je hostům k dispozici naše "Osvěžovna " s výčepním zařízením, kulečníkem a dětským koutkem pro naše nejmenší návštěvníky. V objektu máme vinný sklípek. Pro cyklisty je v těsném okolí velké množství značených cyklotras, cyklomapy vám rádi zapůjčíme. Vodní nádrž Rozkoš, možnost rybaření a vodních sportů.
V okolí můžete navštívit spoustu zámků a památek - Náchod, Nové Město nad Metují, Peklo, Kuks, Opočno a dalších zajímavých míst, jako jsou např. Teplicko - Adršpašské skály a Broumovsko.
Nedaleko jsou Orlické hory, v letním období jezdí Cyklobus na Šerlich, Krkonoše - můžete podniknout výlet na Sněžku, Janské lázně.
Zajímavým tipem je výlet do Polska (15km) - Kudowa Zdroj - pěkné lázeňské městečko, tržnice, stolové hory a vynikající rybárny - nejen děti si mohou sami ulovit pstruhy.

Sportovní vyžití - tenis 2 km (Česká Skalice), 5 km (Kramolna u Náchoda)
- squash 10 km (Náchod)
- koupaliště 10 km (Náchod, Jaroměř)
- aquapark 15 km (Kudowa Zdroj - Polsko), 30 km (Hradec Králové)

Přímo u nás si můžete zapůjčit koloběžky.

Ceník ubytování v apartmánu

750,- kčza osobu a noc - LÉTO
750,- kčza osobu a noc - ZIMA
650/690,- kčza osobu a noc - MIMO SEZÓNA
750,- kčSILVESTR:
Provoz celoročně. Možnost ubytování i na víkend. Silvestrovské pobyty. Vánoční pobyty.
O letních prázdninách máme týdenní pobyty - cena apartmán/studio/týden - od 18 200,-Kč.
O letních prázdninách a na Silvestra vybíráme vratnou kauci 1 000,- Kč za každý apartmán, či studio.

Mimo letních prázdnin (červenec, srpen) platí cena od 650,- Kč/dospělá osoba/noc, děti do tří let bez nároku na lůžko zdarma, děti 3 - 6 let 50% z ceny.

Cena pro silvestrovské pobyty je od 750,- Kč/osoba/noc.

K ceně za ubytování se připočítává rekreační poplatek 15,- Kč/dospělá osoba/den + v plné topné sezóně (listopad, duben) energie dle skutečné spotřeby. Parkování a veškeré vyžití v areálu je ZDARMA. K dispozici je připojení wifi ZDARMA.

U skupinových týdenních pobytů se připočítává 1200,-Kč/apartmán/ závěrečný úklid.

Cena za pronájem "Osvěžovny" je mimo sezónu u skupinových pobytů 1 500,-Kč/den nebo dle domluvy.
O letních prázdninách je "Osvěžovna" otevřena denně pro ubytované hosty.

Ubytování se snídaní. Snídaně 150- Kč na osobu, děti 3 - 12 let 100,- Kč na osobu. Snídaně formou švédských stolů se podávají v hotelu, 150 m od penzionu.
Letní sezóna: 1.7.-31.8.
Zimní sezóna:

Kontakty

Adresa apartmánu: 8

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
777 117 930, 777 159 359
Web:
ubytovaninastatku.cz
Facebook:
www.facebook.com/UbytNaStatku

Ubytování Na Statku - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Ubytování Na Statku.

Ubytování U Obory
Apartmán Zlíč, Zlíč 11Ubytování U Obory 1Ubytování U Obory 2Ubytování U Obory 3

Chalupu "U Obory" najdete v těsné blízkosti Babiččina údolí a Ratibořic, 1 km od přehrady Rozkoš. Areál se nachází na rozlehlém udržovaném pozemku, kde si každý... zobrazit detail

Bungalovy Ratibořice
Penzion ZlíčBungalovy Ratibořice 1Bungalovy Ratibořice 2Bungalovy Ratibořice 3

Ubytování Ratibořice - Bungalovy Zlíč nabízí pohodlný a romantický pobyt v městečku Česká Skalice, v blízkosti Ratibořic, Babiččina údolí, Viktorčina splavu, Starého bělidla a přehrady Rozkoš.... zobrazit detail

Apartmány v chalupě
Apartmán Třtice, Třtice 10Apartmány v chalupě 1Apartmány v chalupě 2Apartmány v chalupě 3

Chalupa je situovaná v blízkosti potoka a lesu v malé poklidné vesničce cca. 5 km od Babiččina údolí. Vhodná destinace pro pěší nebo cyklo výlety po... zobrazit detail

Apartmány JARO
Apartmán Česká Skalice, Havlíčkova 162, 552 03 Česká SkaliceApartmány JARO 1Apartmány JARO 2Apartmány JARO 3

Apartmány JARO - dva nové apartmány v České Skalici. Od 1.7.2023 nabízíme k pronájmu dva apartmány v domku na okraji města České Skalice. Dům je umístěn... zobrazit detail

Apartmány pod Barunčinou školou
Apartmán Česká Skalice, Boženy Němcové 252Apartmány pod Barunčinou školou 1Apartmány pod Barunčinou školou 2Apartmány pod Barunčinou školou 3

Jedná se zcela nový apartmán. Ubytování je v klidné části města (bývalá pěší zóna), přitom v centru, pouze cca 150m od náměstí, přímo na naučné stezce... zobrazit detail

Stará ovčárna
Penzion Studnice, Studnice 4Stará ovčárna 1Stará ovčárna 3

Nově zrekonstruovaná chalupa "Stará Ovčárna" ve středu obce Studnice u Náchoda nabízí moderní pohodlné ubytování ve čtyřech apartmánech s nadstandardním... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 54831)


... podrobné hledání