Pension Romantika

Ubytování Lešišov, Lešišv E 15 obec Mokrosuky - Penzion

Pension Romantika - Lešišov
Pension Romantika - LešišovPension Romantika - LešišovPension Romantika - LešišovPension Romantika - LešišovPension Romantika - LešišovPension Romantika - LešišovPension Romantika - LešišovPension Romantika - LešišovPension Romantika - LešišovPension Romantika - LešišovPension Romantika - LešišovPension Romantika - LešišovPension Romantika - LešišovPension Romantika - LešišovPension Romantika - LešišovPension Romantika - Lešišov

Prázdninový dům romantika je krásný, zcela renovovaný, a plně zařízený dům s vlastním pozemkem cca. 3000 m2.Sestává ze tří apartmánů. Každý apartment má vlastní soc. zařízení, kuchyň a 2 ložnice. V objektu je společenská místnost, zasklená terasa a venkovní posezení s grilem a ohništěm.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Každý apartment má vlastní soc. zařízení, kuchyň a 2 ložnice. Každá kuchyň je vybavená lednicí, sporákem, mikrovlnkou, rychlovarnou konvicí, atd.

Přehled vybavení a služeb penzionu

Příjezdová cesta a parkování

Parkovat lze v zahradě nebo před penzionem.

Ubytování - pokoje:

Apartment č. 1 - soc. zeřízení, obývací kuchyň s rozkládacím gaučem a 2 ložnice každá pro 3 osoby. Kapacita 6 - 7 osob. Apárt. č. 2 - soc. zařízení, malá kuchyňka, velký obývací pokoj kde jsou 2 válendy plus rohový gauč a ložnice pro 2 osoby. Kapacita 4 - 5 osob. Apárt. č. 3 - soc. zařízení, obývací kuchyň a ložnice kde je manželská postel a rozkládací gauč. Kapacita 3 - 4 osoby. Pokoj č. 4 - je samostatný a využívá se jako dětský pokoj pro apart. č. 3 soc. zařízení je na chodbě. Kapacita 2 osoby. V objektu je společenská místnost která pokračuje zasklenou terasou. V zahradě jsou místa na grilování a odpočinek. Kapacita objektu je max. 18 osob.

Výlety, sport a zábava v okolí

Místo je velice klidné položené v malebné Šumavské vesničce. Je odsud nádherný výhled na široké údolí, lesy a stráně. Okolí se výborně hodí pro pěší turistiku a v zimě na běžky. Lyžování je možné v nedalekých Hartmanicích, Kašperských Horách, Železné Rudě, nebo na Německém Arberu. Sušický aquapark a sportoviště jsou také fajn.

Ceník ubytování v penzionu

260,- kčza osobu a noc - LÉTO
260,- kčza osobu a noc - ZIMA
260,- kčza osobu a noc - MIMO SEZÓNA
33000,- kčSILVESTR: Od 27.12 - 2.1.Kapacita objektu 18 osob.
Apárt. č. 1 - 1600,- Kč/noc, 6 - 7 osob. Apárt. č. 2 - 1200,- Kč/ noc, 4 - 5 osob. Apárt. č. 3 - 900,- Kč/noc, 3 - 4 osoby. Pokoj č. 4 - 500,- Kč/ noc. Celý objekt 27000,- Kč/týde, 8000,- Kč/ víkend. Spotřebovaná energie se účtuje. Při rezervaci se platí 30%záloha. Kapacita celého objektu 18 osob.

Kontakty

Adresa penzionu: Lešišv E 15 obec Mokrosuky

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
604279347, 604 279 347
Web:
penzionromantika.eu

Volné a obsazené termíny:

Pension Romantika - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Pension Romantika.

Pod šumavskou lípou
Penzion Lešišov, Lešišov ev.č. 5Pod šumavskou lípou 1Pod šumavskou lípou 2Pod šumavskou lípou 3

Penzion se nachází na konci malé vesničky Lešišov v areálu historického zámeckého statku. Samotná budova s pokoji je postavena nově. Dále tu máme maštal s klenutými... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 50752)