Chatová osada Nad Rybníkem Hnačov

Ubytování v Hnačově, Hnačov 87 - Apartmán, Šumava

Chatová osada Nad Rybníkem Hnačov - Hnačov
Chatová osada Nad Rybníkem Hnačov - HnačovChatová osada Nad Rybníkem Hnačov - HnačovChatová osada Nad Rybníkem Hnačov - HnačovChatová osada Nad Rybníkem Hnačov - HnačovChatová osada Nad Rybníkem Hnačov - HnačovChatová osada Nad Rybníkem Hnačov - HnačovChatová osada Nad Rybníkem Hnačov - HnačovChatová osada Nad Rybníkem Hnačov - HnačovChatová osada Nad Rybníkem Hnačov - HnačovChatová osada Nad Rybníkem Hnačov - HnačovChatová osada Nad Rybníkem Hnačov - HnačovChatová osada Nad Rybníkem Hnačov - HnačovChatová osada Nad Rybníkem Hnačov - HnačovChatová osada Nad Rybníkem Hnačov - HnačovChatová osada Nad Rybníkem Hnačov - HnačovChatová osada Nad Rybníkem Hnačov - Hnačov

Chatová osada - rodinný areál Nad Rybníkem leží na kopci nad Hnačovským rybníkem, který je se svým okolím jednou z nejpopulárnějších rekreačních oblastí jihozápadních Čech. Hnačov má prakticky dokonalou polohu pro cyklovýlety. Ve vzdálenosti do 20 km jsou města Klatovy, Sušice, Horažďovice a Nepomuk, hrady Velhartice a Rabí, o pár kilometrů dál hrady Švihov a Kašperk. Hnačovský rybník se svojí plochou přes 60 hektarů nabízí možnost windsurfingu, vodního lyžování, paddleboardů a dalších aktivit. Okolní lesy jsou rájem houbařů. Prostě Hnačov, to je dokonalá tuzemská dovolená nejen v létě, ale celoročně. Ne nadarmo je oblíbenou destinací chatařů a výletníků již 60 let. Náš areál Nad Rybníkem vám nabízí ubytování v samostatných chatkách pro 4 - 6 lidí. Chaty postupně rekonstrujeme, chaty 2,6 a retro C již ve vyšším standardu, ostatní chaty a mobilní dům jsou dvoupokojové po částečné renovaci. Všechny chaty však mají vlastní sociální zařízení, lednici a možnost vaření. Součástí areálu je 20m bazén pouze pro ubytované, dětské hřiště, kdykoliv přístupná velká dětská herna a plnohodnotné hřiště s umělým povrchem na volejbal, nohejbal nebo tenis. Součástí areálu je restaurace s občerstvením, avšak nevaříme podle jídelního lístku, je možné zajistit stravování pro skupiny, případně jsou v dolním kempu nebo nedalekých Plichticích restaurace - lze dojít pěšky.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Základní vybavení kuchyňským nádobím, v každé chatě lednice, vařič, konvice, v chatách s vyšším standardem mikrovlnka (lze zapůjčit i do dalších chat), případně minitrouba a kávovar. Venkovní sezení, gril se zásobou dřeva (za poplatek). Chaty nemají TV, k dispozici WiFi.

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Příjezdová cesta a parkování

Možnost parkování pro 15 vozidel. Chaty 1 - 4 u chaty, ostatní na parkovišti v areálu.

Stravování

V každé chatě kuchyňka. Restaurace v areálu letos nebude v provozu - nabízíme pouze občerstvení (domácí pizza, hamburgery, hotdogy atd. ), ale k dispozici je možnost stravování pro objednané skupiny. Restaurace k dispozici v dolním kempu nebo v nedalekých Plichticích.

Ubytování - pokoje:

Chata 2,zelená RETRO chata A, B mají jednu obytnou místnost s dvoulůžkem a palandou.
Ostatní chaty a mobilní dům mají vždy 2 ložnice se dvěma nebo třemi lůžky. Všechny chaty mají vlastní koupelnu se sprchou a WC.
Nově nabízíme stání pro karavany a obytná auta se zázemím - sprcha, pračka, přípojky a také ubytování ve zrenovovaném karavanu s terasou a venkovní kuchyní.

Výlety, sport a zábava v okolí

Hnačov má úžasnou polohu v rámci okresu Klatovy - všechna města a hlavní turistické cíle jsou odtud stejně daleko (kolem 20 km) a dají se navštívit na kole. Klatovy, Sušice, Horažďovice, Rabí, Velhartice, Nepomuk a spoustu dalších míst můžete od nás navštívit v jednodenních výletech a tady najdete tipy, jak na to.
Hrady Velhartice, Rabí, Kašperk, Švihov, města Klatovy, Horažďovice, Sušice a Nepomuk v dosahu na kole, koupání, houbaření, windsurfing, vodní lyžování, grilování, dětské hřiště... U nás vám týden na všechno stačit nebude.

Ceník ubytování v apartmánu

2000,- kčza apartmán a noc - LÉTO
1600,- kčza apartmán a noc - ZIMA
1800,- kčza apartmán a noc - MIMO SEZÓNA
Uvedené ceny za celou chatu 7 pro 4 osoby, ostatní chaty jsou ve vyšším standardu. Pro hromadné akce individuální cenové nabídky.
Kompletní ceník ubytování najdete na našem webu:
https://www.nadrybnikemhnacov.cz/inpage/cenik/
Hlavní sezóna: červenec a srpen - pouze týdenní turnusy so-so
Vedlejší sezóna 1: květen, červen, září - ubytování na min. 2 noci
Vedlejší sezóna 2: říjen až duben - ubytování na min 2 noci

Kontakty

Adresa apartmánu: Hnačov 87

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
775 910 755, 608 483 905
Web:
www.nadrybnikemhnacov.cz
Facebook:
www.facebook.com/nadrybnikem

Chatová osada Nad Rybníkem Hnačov - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Chatová osada Nad Rybníkem Hnačov.

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 61666)

volné termíny

Volné a obsazené termíny:

poslat dotaz na ubytování

... podrobné hledání