Za řekou

Ubytování Mladé Buky, Kalná Voda 45 - Apartmán

Za řekou - Mladé Buky
Za řekou - Mladé BukyZa řekou - Mladé BukyZa řekou - Mladé BukyZa řekou - Mladé BukyZa řekou - Mladé BukyZa řekou - Mladé BukyZa řekou - Mladé BukyZa řekou - Mladé BukyZa řekou - Mladé BukyZa řekou - Mladé BukyZa řekou - Mladé BukyZa řekou - Mladé BukyZa řekou - Mladé Buky

Dům se nachází v klidné lokalitě v Mladých Bukách, za řekou Úpou. Jedná se o patrový dům. V přízemí vejdete do chodby se dvěma apartmány, společnou místností s pingpongovým stolem. 1 Apartmán je velký asi 50 m2,s větší kuchyní vybavenou lednicí, mikrovlnnou troubou, kombinovaným sporákem a rychlovarnou konvicí, nádobím. V ložnici jsou 3 postele a jedna dvoupatrová, skříňky a TV. Koupelna je velká, vybavená vanou kombinovanou se sprchovým koutem. A samostatné WC.
Druhý apartmán je 1+kk s vlastní koupelnou a WC. V malé předsíňce se nachází lednička a mikrovlnná trouba, úložná skříň a věšák. V pokoji jsou 2 postele a jedna patrová dvoupostel. Kuchyňský kout, stůl a 4 židle, Dvouplotýnkový vařič, rychlovarná konvice. Skříňka s TV. V prvním patře bydlí majitel. V blízkosti se nachází, dětské hřiště, les. U domu je menší zahrádka, je zde možné parkovat.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Byt 1+1,5 lůžek, v kuchyni indukční sporák, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem, rychlovarná konvice, nádobí, LCD TV.
Byt 1+ kk, 4lůžka, dvouplotýnkový indukční vařič, mikrovlnná trouba, lednička s mrazákem, rychlovarná konvice, nádobí, LCD TV.

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování na oploceném pozemku u domu, příjezdová cesta - asfalt.

Stravování

Zařízená kuchyňka, obchod 500m.

Ubytování - pokoje:

Byt 1+1 v přízemí domu, 50m2,1 ložnice - 5 lůžek.
Byt 1+kk v přízemí domu, 30 m2,4 lůžka.

Výlety, sport a zábava v okolí

V zimě: 500m od domu je lyžařský areál Mladé Buky se sedačkovou lanovkou a několika vleky. Lyžařská škola, možnost vypůjčení lyží, servis. Tento areál je velmi vhodný pro rodiny s malými dětmi. 4Km odtud se nachází Ski resort ČERNÁ HORA - PEC se 44km sjezdovek, 90km běžkařských tratí. Možnost dopravy Ski - busem ze Svobody nad Úpou.
V létě: Turistika po Krkonoších - v blízkosti Rýchory, klidná část východních Krkonoš, Černá hora, Janské Lázně - lanový park a turisty vyhledávaná Stezka korunami stromů, Pec pod Sněžkou, v Mladých Bukách Bobová dráha, golfové hřiště, koupaliště Retro - park. 8km Trutnov - koupaliště s vyhřívaným bazénem. Pro zdatné cyklisty možnost mnoha cyklostezek po Krkonoších.

Ceník ubytování v apartmánu

320,- kčza osobu a noc - LÉTO
320,- kčza osobu a noc - ZIMA
320,- kčza osobu a noc - MIMO SEZÓNA

Letní sezóna:15.6. - 15.9.
Zimní sezóna:15.12. - 15.3.

Kontakty

Adresa apartmánu: Kalná Voda 45

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
604 644 873

Volné a obsazené termíny:

Za řekou - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Za řekou.

Chalupa Miroslav
Penzion Mladé Buky, Mladé Buky 420Chalupa Miroslav 1Chalupa Miroslav 2Chalupa Miroslav 3

akce pro vás - léto 2020 - zima 2021 - léto 2021: BŮRO DOLŮ - SLEVA 5000 pro ubytování u nás na dovolenou na domácích horách VŠECHNY... zobrazit detail

Apartmány Sophia
Apartmány Trutnov, Mladobucká 156, Trutnov, PSČ 541 02Apartmány Sophia 1Apartmány Sophia 2Apartmány Sophia 3

Apartmány Sophia se nacházejí v domě na rozhraní města Trutnova a obce Mladé Buky v klidné zástavbě. Blízké okolí vybízí k aktivní dovolené - lyžování, kolo,... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 55908)