Srub PEDLA

Ubytování Ploužnice, PLoužnice 33 - Penzion

Srub PEDLA - Ploužnice
Srub PEDLA - PloužniceSrub PEDLA - PloužniceSrub PEDLA - PloužniceSrub PEDLA - PloužniceSrub PEDLA - PloužniceSrub PEDLA - PloužniceSrub PEDLA - PloužniceSrub PEDLA - PloužniceSrub PEDLA - PloužniceSrub PEDLA - PloužniceSrub PEDLA - PloužniceSrub PEDLA - PloužniceSrub PEDLA - PloužniceSrub PEDLA - PloužniceSrub PEDLA - PloužniceSrub PEDLA - PloužniceSrub PEDLA - PloužniceSrub PEDLA - PloužniceSrub PEDLA - PloužniceSrub PEDLA - PloužniceSrub PEDLA - Ploužnice

Náš samostatně stojící dřevěný srub z velkých smrkových klád na pozemku 16000m² s travnatou plochou, loukou a lesem je stále v civilizaci. Nachází se na klidném místě s nerušeným soukromím, ale na pěší dosah civilizaci. Luxusní objekt i krásné místo, jež se postarají o vaši hezkou dovolenou. Vhodné pro cyklistiku i turistiku. Akční rádius autem je Liberec - Krkonoše - Hradec Králové - Český Ráj - Mladá Boleslav.
Srub se nachází na pomezí Českého Ráje a Krkonoš v obci Ploužnice pod Táborem. Nejbližší město je 2 km vzdálená Lomnice nad Popelkou a na druhé straně 8km do Jičína.
Zahradní část pozemku je zakončena lesem, do kterého je volný přístup. Umístění srubu láká k výletům do okolní přírody. Napojení na značenou a oblíbenou Zlatou stezku Českého Ráje je na 1500 metrů vzdáleném kopci Tábor (602m. n. m), kde najdete také nejbližší rozhlednu. 200 metrů od srubu je vyhledávaná restaurace „Na Ploužnici“, kde si lze užít kvalitní kuchyni v příjemném prostředí.
Ve srubu společný prostor obsahující plně zařízenou kuchyni a obývací část srubu. Spaní ve dvou oddělených ložnicích. V celém srubu francouzská okna s výhledem do lesa.

Vybavení a služby penzionu

TV, WIFI, mikrovlná trouba, sporák, gril, el. trouba, myčka, lednice, kávovar, venkovní gril, ohniště.

Přehled vybavení a služeb penzionu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování pro 4 vozy, vlastní příjezdová cesta.

Stravování

vlastní vaření, blízká restaurace.

Ubytování - pokoje:

Srub typu bungalow se dvěmi ložnicemi 2 a 2+2,velký společný prostor s vybavenou kuchyní, TV, krbem.

Výlety, sport a zábava v okolí

Umístění srubu na pomezí Českého Ráje a Krkonoš a současně hranici LIbereckého a Královehradeckého kraje umožnuje dosáhnout do 40 minut autem cíle od LIberce po Hradec Králové, Český Ráj i všechny Krkonošské destinace.

Ceník ubytování v penzionu

19000,- kčza pokoj a týden - LÉTO
19000,- kčza pokoj a týden - ZIMA
19000,- kčza pokoj a týden - MIMO SEZÓNU
Cena za den je 4000 Kč.

V ceně je komplet dům a okolí (bez přítomnosti majitele) včetně spotřeby vody, elektriky do 150kW, uklid před a po, čisté povlečení. dřevo pro krb a venkovní ohniště.
Vratná kauce je hotově 5000 na škody fyzického poškození domu jako např. rozbité okna nebo zrcadla, dětmi pokreslené zdi, fyzické poškození zdí apd.
Další poplatky nemáme. U spotřeby elektriky je dán dostetačný limit 150kW/týden na vaření a svícení. V létním období není nutné topit (lze velmi rychle zatopit krbem), ale pokud by jste z nějakého důvodu rozhodli topit elektrickými podlahami, tak od 151.kw je spotřeba počítána k úhradě z kauce. Domovní sazbu máme 4,80 Kč/kW.

Kontakty

Adresa penzionu: PLoužnice 33

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
774 232 131, 776 723 750
Web:
www.mujsrub.cz

Srub PEDLA - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Srub PEDLA.

Apartmán
Apartmán Lomnice nad Popelkou, Jičínská 1213Apartmán 1Apartmán 2Apartmán 3

Ubytování v rodinném domě na polosamotě, jižně od Lomnice nad Popelkou. Vhodná výchozí poloha pro výlety po Českém ráji a Podkrkonoší. Pohodlné pokoje s vlastní kuchyňkou... zobrazit detail

Privát Olga
Apartmán Železnice, Husova 223Privát Olga 1Privát Olga 2Privát Olga 3

Privát Olga je umístěn v klidném prostředí na okraji obce s výhledem na lesy a louky a je také ideálním místem pro rodinnou dovolenou. Objekt se... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 55052)