Ubytovna U Dubu

Ubytování Jablonné nad Orlicí, Slezská 38 - Penzion

Ubytovna U Dubu - Jablonné nad Orlicí
Ubytovna U Dubu - Jablonné nad OrlicíUbytovna U Dubu - Jablonné nad OrlicíUbytovna U Dubu - Jablonné nad OrlicíUbytovna U Dubu - Jablonné nad OrlicíUbytovna U Dubu - Jablonné nad OrlicíUbytovna U Dubu - Jablonné nad OrlicíUbytovna U Dubu - Jablonné nad OrlicíUbytovna U Dubu - Jablonné nad OrlicíUbytovna U Dubu - Jablonné nad OrlicíUbytovna U Dubu - Jablonné nad OrlicíUbytovna U Dubu - Jablonné nad Orlicí

Nabízíme pronájem celkem devíti pokojů ve dvou oddělených křídlech druhého nadzemního podlaží v budově bývalého hotelu U Dubu v obci Jablonné nad Orlicí. Ubytování je vhodné k přenocování minimálně sedmi členných skupin turistů. V budově není výtah. Budova se nachází nedaleko centra v klidné části obce.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Pokoje mají k dispozici společnou malou kuchyňku s lednicí, mikrovlnou troubou a varnou konvicí. Kuchyňka se nachází v ubytovací části A. Ručníky na pokojích.

Příjezdová cesta a parkování

Parkování bezplatné, přímo před budovou.

Stravování

Stravování vlastní. V nedalekém okolí se nachází několik restaurací a obchodů.

Ubytování - pokoje:

V části A se nachází 5 pokojů (č. 1 až 5) s celkem 14 lůžky a společnou kuchyňkou. Část B disponuje 4 pokoji (č. 7 až 10) s celkem 7 lůžky. Strukturu lůžek v jednotlivých pokojích je možné zaslat na vyžádání emailem.

Výlety, sport a zábava v okolí

Pro milovníky cyklo a pěší turistiky se nabízí mnoho možností k výletům do okolí.
V nedalekém Letohradu (12 km) je k vidění Muzeum řemesel, největší v ČR. Milovníci historie mohou navštívit Dělostřeckou tvrz Bouda (14 km) a navazující objekty československého opevnění z let 1935 - 1938.
Okolní krajinu můžete obdivovat z rozhledny na Suchém vrchu (14 km), z rozhledny Křížová Hora v Červené Vodě (19 km) nebo ze Stezky v oblacích v Dolní Moravě (32 km).
Přímo v Jablonném nad Orlicí lze absolvovat naučnou stezku Po stopách mlsného medvěda.
V letních měsících je možné osvěžit se na místním koupališti (500 m) nebo navšívit 12 km vzdálenou vodní nádrž Pastviny.
Pro zimní sporty doporučujeme využít služeb Ski areálu Čenkovice (9 km), Skiparku Červená Voda (24 km) nebo v relax a sport resortu Dolní Morava (29 km).

Ceník ubytování v penzionu

300,- kčza osobu a noc - LÉTO
300,- kčza osobu a noc - ZIMA
300,- kčza osobu a noc - MIMO SEZÓNA
300,- kčSILVESTR:
V den příjezdu jsou pokoje k dispozici od 14:00 hod. a v den ukončení pobytu musí být pokoje předány provozovateli nejpozději do 10:00 hod. Veškeré ubytovací poplatky jsou zahrnuty v ceně.

Kontakty

Adresa penzionu: Slezská 38

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
722937098
Web:
www.jablonneno.cz/vismo/o_utvar.asp?id_u=6054&n=hotel-u-dubu&p1=1911

Ubytovna U Dubu - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Ubytovna U Dubu.

Apartmán U Dubu
Apartmán Jablonné nad Orlicí, Slezská 38Apartmán U Dubu 1Apartmán U Dubu 2Apartmán U Dubu 3

Nabízíme pronájem samostatného apartmánu v budově bývalého hotelu U Dubu v obci Jablonné nad Orlicí. Apartmán má vlastní vstup a nachází se v prvním nadzemním podlaží.... zobrazit detail

Penzion Srdíčko
Penzion Jablonné nad Orlicí, Náměstí 5. května 87, 56164 Jablonné nad OrlicíPenzion Srdíčko 1Penzion Srdíčko 2Penzion Srdíčko 3

Penzion SRDÍČKO - se nachází v historickém jádru malebného východočeského městečka Jablonné nad Orlicí. Z penzionu je krásný výhled na jablonské náměstí a v dáli je... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 53419)