Penzion Srdíčko

Ubytování v Jablonném nad Orlicí, Náměstí 5. května 87, 56164 Jablonné nad Orlicí - Penzion, Orlické hory

Penzion Srdíčko - Jablonné nad Orlicí
Penzion Srdíčko - Jablonné nad OrlicíPenzion Srdíčko - Jablonné nad OrlicíPenzion Srdíčko - Jablonné nad OrlicíPenzion Srdíčko - Jablonné nad OrlicíPenzion Srdíčko - Jablonné nad OrlicíPenzion Srdíčko - Jablonné nad OrlicíPenzion Srdíčko - Jablonné nad OrlicíPenzion Srdíčko - Jablonné nad OrlicíPenzion Srdíčko - Jablonné nad OrlicíPenzion Srdíčko - Jablonné nad OrlicíPenzion Srdíčko - Jablonné nad OrlicíPenzion Srdíčko - Jablonné nad OrlicíPenzion Srdíčko - Jablonné nad OrlicíPenzion Srdíčko - Jablonné nad OrlicíPenzion Srdíčko - Jablonné nad OrlicíPenzion Srdíčko - Jablonné nad Orlicí

Penzion SRDÍČKO - se nachází v historickém jádru malebného východočeského městečka Jablonné nad Orlicí. Z penzionu je krásný výhled na jablonské náměstí a v dáli je možné shlédnout i Suchý vrch. V blízkosti města se nachází dvě lyžařská centra, která zajišťují sportovní vyžití v zimě. V létě je v blízkosti penzionu mnoho zajímavých turistických a cyklistických tras, které Vás dovedou na ta nejkrásnější místa východního regionu Orlických hor. Dům byl postaven kolem roku 1751 a sloužil jako, cukrárna a kavárna a je po kompletní rekonstrukci.
Pizzeria Srdíčko - je stylově zařízená nekuřácká restaurace s originální pecí na dřevo. Pizzeria nabízí příjemné posezení, vstřícnou obsluhu a výbornou kuchyni. Každý si zajisté vybere z pestré nabídky našeho jídelního, nápojového i vinného lístku. Milovníci piva jistě ocení značku Pilsner Urquell. Letní terasa s obsluhou v centru města doplňuje poetické prostředí penzionu a pizzeria Srdíčko. Náš podnik byl stvořen tak, aby se v něm lidé cítili co nejlépe a odnesli si domů pěkný zážitek.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Manželská postel, pracovní stůl, povlečení, osvětlení, stylová dekorace, lednička, telefon, pokojový trezor, satelitní TV, internet Wi - Fi zdarma, koupelna a WC, terasa s nábytkem.

Přehled vybavení a služeb penzionu

Příjezdová cesta a parkování

K objektu se dá zajet autem a parkovat přímo na náměstí nebo zdarma na 200m vzdáleném a uzavřeném parkovišti hotelu Filipinum.

Stravování

V objektu se nachází restaurace - pizzeria. Snídaně lze zajistit v nedalekém hotelu Filipinum (300m). Na náměstí a v jeho blízkosti je několik stravovacích zařízení a obchodů.

Ubytování - pokoje:

Penzion disponuje 7 stylovými dvoulůžkovými pokoji. Pokoje jsou vybaveny TV se satelitním příjmem, minibarem, pokojovým tresorem. Každý pokoj je vybaven tak, aby odpovídal celkovému historickému rázu budovy.

Výlety, sport a zábava v okolí

Ve vzdálenosti 200m, kde jsou podávány i snídaně je Hotel Filipinum. V hotelu se nachází bowling s barem, sauna, whirlpool, solárium, masáže, fitness, šipky, kulečník, stolní fotbálek, jukebox, minigolf, 2 tenisové kurty (v zimě krytá nafukovací hala), dětské hřiště. Okolí: přírodní koupaliště, fotbalový stadion, přehrada Pastviny (půjčování loděk a šlapadel), aquapark Žamberk, rozhledna Suchý Vrch, opevnění z II. svět. války, vojenská památka Tvrz Bouda, zříceniny hradů Lanšperk, Nový Hrad, Žampach, zámek v Lanškrouně, renesanční zámek v Litomyšli (UNESCO). Lyžování: Jablonné nad Orlicí, Čenkovice a České Petrovice.

Ceník ubytování v penzionu

1200,- kčza pokoj a noc - LÉTO
1200,- kčza pokoj a noc - ZIMA
1200,- kčza pokoj a noc - MIMO SEZÓNA
Provoz celoročně. Možnost ubytování i na víkend. Silvestrovské pobyty. Vánoční pobyty.
Wi - Fi zdarma
Parkování zdarma.
Fitness - zdarma v hotelu Filipinum (pouze pro ubytované).
Snídaně se podává v hotelu Filipinum (250m).

Kontakty

Adresa penzionu: Náměstí 5. května 87, 56164 Jablonné nad Orlicí

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
465 641 888, 602 694 111
Web:
penzionsrdicko.filipinum.cz
Facebook:
www.facebook.com/PizzeriaSrdicko?ref=hl

Penzion Srdíčko - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Penzion Srdíčko.

Apartmán U Milenky
Apartmán Jablonné nad Orlicí, Českých Bratří 264Apartmán U Milenky 1Apartmán U Milenky 2Apartmán U Milenky 3

Nově zrekonstruovaná rodinná vilka z roku 1928 se nachází 300metrů od centra města. Při pronájmu CELÝ DŮM jen pro vás již při obsazení pouze 2 osobami.... zobrazit detail

Apartmán Bystříčko
Apartmán Bystřec, Bystřec 33Apartmán Bystříčko 1Apartmán Bystříčko 2Apartmán Bystříčko 3

Apartmán v části rodinného domu se samostatným vstupem, na okraji obce Bystřec v krásném podhůří Orlických hor. Hned za domem se rozléhají lesy a stékají se... zobrazit detail

Apartmán Matylda
Apartmán Mistrovice, Mistrovice 154Apartmán Matylda 1Apartmán Matylda 2Apartmán Matylda 3

Nabízíme vám ubytování na venkově v nově zrekonstruovaném apartmánu Matylda v obci Mistrovice. Vesnička se nachází v podhůří Orlických hor v blízkosti měst Jablonné nad Orlicí... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 53072)


... podrobné hledání