Apartmán U Dubu

Ubytování Jablonné nad Orlicí, Slezská 38 - Apartmán

Apartmán U Dubu - Jablonné nad Orlicí
Apartmán U Dubu - Jablonné nad OrlicíApartmán U Dubu - Jablonné nad OrlicíApartmán U Dubu - Jablonné nad OrlicíApartmán U Dubu - Jablonné nad OrlicíApartmán U Dubu - Jablonné nad OrlicíApartmán U Dubu - Jablonné nad OrlicíApartmán U Dubu - Jablonné nad OrlicíApartmán U Dubu - Jablonné nad OrlicíApartmán U Dubu - Jablonné nad OrlicíApartmán U Dubu - Jablonné nad OrlicíApartmán U Dubu - Jablonné nad OrlicíApartmán U Dubu - Jablonné nad Orlicí

Nabízíme pronájem samostatného apartmánu v budově bývalého hotelu U Dubu v obci Jablonné nad Orlicí. Apartmán má vlastní vstup a nachází se v prvním nadzemním podlaží. Ubytování nemá bez - bariérový přístup. U vstupních dveří je uzamykatelný prostor k uložení lyží. Možnost uskladnění vlastních kol. Budova se nachází nedaleko centra v klidné části obce.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

V apartmánu je vybavená kuchyňská linka s vestavěnou sklokeramickou deskou, mikrovlnná trouba, lednice a varná konvice. Ručníky k dispozici.

Příjezdová cesta a parkování

Parkování bezplatné, přímo před budovou.

Stravování

Stravování vlastní. V nedalekém okolí se nachází několik restaurací a obchodů.

Ubytování - pokoje:

Apartmán disponuje ložnicí s manželskou postelí a obývacím pokojem se dvěma lůžky, po telefonické domluvě s možností dvou přistýlek.

Výlety, sport a zábava v okolí

Pro milovníky cyklo a pěší turistiky se nabízí mnoho možností k výletům do okolí.
V nedalekém Letohradu (12 km) je k vidění Muzeum řemesel, největší v ČR. Milovníci historie mohou navštívit Dělostřeckou tvrz Bouda (14 km) a navazující objekty československého opevnění z let 1935 - 1938.
Okolní krajinu můžete obdivovat z rozhledny na Suchém vrchu (14 km), z rozhledny Křížová Hora v Červené Vodě (19 km) nebo ze Stezky v oblacích v Dolní Moravě (32 km).
Přímo v Jablonném nad Orlicí lze absolvovat naučnou stezku Po stopách mlsného medvěda.
V letních měsících je možné osvěžit se na místním koupališti (500 m) nebo navšívit 12 km vzdálenou vodní nádrž Pastviny.
Pro zimní sporty doporučujeme využít služeb Ski areálu Čenkovice (9 km), Skiparku Červená Voda (24 km) nebo v relax a sport resortu Dolní Morava (29 km).

Ceník ubytování v apartmánu

1400,- kčza apartmán a noc - LÉTO
1400,- kčza apartmán a noc - ZIMA
1400,- kčza apartmán a noc - MIMO SEZÓNA
1400,- kčSILVESTR:
V den příjezdu je apartmán k dispozici od 14:00 hod. a v den ukončení pobytu musí být apartmán předán provozovateli nejpozději do 10:00 hod. Veškeré ubytovací poplatky jsou zahrnuty v ceně.

Kontakty

Adresa apartmánu: Slezská 38

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
722 937 098
Web:
www.jablonneno.cz/vismo/o_utvar.asp?id_u=6054&n=hotel-u-dubu&p1=1911

Apartmán U Dubu - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Apartmán U Dubu.

Ubytovna U Dubu
Penzion Jablonné nad Orlicí, Slezská 38Ubytovna U Dubu 1Ubytovna U Dubu 2Ubytovna U Dubu 3

Nabízíme pronájem celkem devíti pokojů ve dvou oddělených křídlech druhého nadzemního podlaží v budově bývalého hotelu U Dubu v obci Jablonné nad Orlicí. Ubytování je vhodné... zobrazit detail

Penzion Srdíčko
Penzion Jablonné nad Orlicí, Náměstí 5. května 87, 56164 Jablonné nad OrlicíPenzion Srdíčko 1Penzion Srdíčko 2Penzion Srdíčko 3

Penzion SRDÍČKO - se nachází v historickém jádru malebného východočeského městečka Jablonné nad Orlicí. Z penzionu je krásný výhled na jablonské náměstí a v dáli je... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 53208)