Apartmány Hluboká nad Vltavou-Jeznice

Ubytování Jeznice, Jeznice 27 - Apartmány

Apartmány Hluboká nad Vltavou-Jeznice - Jeznice
Apartmány Hluboká nad Vltavou-Jeznice - JezniceApartmány Hluboká nad Vltavou-Jeznice - JezniceApartmány Hluboká nad Vltavou-Jeznice - JezniceApartmány Hluboká nad Vltavou-Jeznice - JezniceApartmány Hluboká nad Vltavou-Jeznice - JezniceApartmány Hluboká nad Vltavou-Jeznice - JezniceApartmány Hluboká nad Vltavou-Jeznice - JezniceApartmány Hluboká nad Vltavou-Jeznice - JezniceApartmány Hluboká nad Vltavou-Jeznice - JezniceApartmány Hluboká nad Vltavou-Jeznice - JezniceApartmány Hluboká nad Vltavou-Jeznice - JezniceApartmány Hluboká nad Vltavou-Jeznice - JezniceApartmány Hluboká nad Vltavou-Jeznice - JezniceApartmány Hluboká nad Vltavou-Jeznice - JezniceApartmány Hluboká nad Vltavou-Jeznice - JezniceApartmány Hluboká nad Vltavou-Jeznice - Jeznice

Chalupa se dvěma samostatnými apartmány se nachází na levém břehu řeky Vltavy v obci Jeznice poblíž vodního díla Hněvkovice ( 400 m ). Chalupa je situována na oploceném pozemku o rozloze více jak 2 000 m2,kde je hostům k dispozici zapuštěný bazén (7x3m) se solárním přihříváním vody, wifi síť,
dětské pískoviště a k večernímu posezení zahradní nábytek s krbem pod zastřešenou pergolou. Přímo za zahradou je zbudované sportovní hřiště.
Jedná se o dvě oddělené části zrekonstruovaného domu s nezávislými vchody a možností parkování na uzavřeném pozemku.
Celková obytná plocha každého zařízeného bytu činí více jak 100 m2,což zajišťuje dostatek místa a pohodlí až 6 - ti osobám (1byt).
Byty je možné samostatně vytápět (krbová kamna, ústřední topení).
Při výletech do okolí můžete navštívit mnoho zajímavých míst a historických památek - zámek Hlubokou nad Vltavou, Červenou Lhotu,
Český Krumlov a jiné. Restaurace jsou v obci Purkarec vzdálené od místa pobytu 2 km. Rozdělení jednoho obytného prostoru ( jeden apartmán ):

obývací pokoj: barevná televize, rádio
2x ložnice: manželská postel + 1 postel, 3 samostatné postele, dětská postýlka (2x)
kuchyně: lednice s mrazničkou, mikrovlnná trouba, el. sporák, rychlovarná konvice, krbová kamna, atd.
koupelna: vana, teplá+studená voda, automatická pračka, WC

Venkovní vybavení:

zapuštěný bazén s integrovanými schody o rozměrech 7x3x1,4m se solárním přihříváním vody
sportovní hřiště s všestranným využitím (tenis, volejbal, basketbal, in - line) o rozměrech 35x15m
2x zastřešená pergola včetně zahradního nábytku
2x zahradní krb
2x gril
dětské pískoviště

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Celý objekt je pokryt WI - fi internetem, Kuchyně: kuchyňská linka, elektrický sporák, mikrovlnná trouba, varná konvice, lednice, spižírna, kuchyňské nádobí a servírovací nádobí včetně příborů, jídelní stůl, Obývací pokoje: televize, sedací souprava, křesla, rádiopřijímač, Venkovní vybavení: zapuštěný bazén o rozměrech 7x3x1,4 m se solárním doohříváním vody, sportovní hřiště s pevným povrchem a umělým osvětlením o rozměrech 35x15 m - tenis, volejbal, in - line, ... ( bazén a hřiště jsou společné pro oba apartmány ), venkovní kryté posení s nábytkem a grilem - 2x

Přehled vybavení a služeb apartmánů

Příjezdová cesta a parkování

Objekt je přístupný pro osobní a dodávková vozidla, která zajíždějí přímo na vlastní parkoviště s kapacitou až 4 parkovacích míst. Příjezd na parkoviště je možné uzamknout.

Stravování

Každý apartmán má prostornou kuchyň s jídelním stolem. Každá kuchyně je vybavena elektrickým kuchyňskýcm sporákem, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí, lednicí, spižírnou, kuchyňským nádobím a servírovacím nádobím včetně příborů. Kompletní stravování mimo ubytovací objekt je v letní sezóně možné v obci Purkarec, vzdálené 2 km od objektu, kde jsou dvě restaurace nebo v Týně nad Vltavou ( 13 km ), resp. Hluboké nad Vltavou ( 14 km ).

Ubytování - pokoje:

Objekt má dva samostatné apartmány s jednotlivou podlahovou plochou cca 100 m2.Každý apartmán má předsíň pro ukládání bot, obývací pokoj, dvě ložnice, kuchyň s jídelním stolem a sociální zařízení.

Výlety, sport a zábava v okolí

- cykloturistika (, cyklostezka - České Budějovice - Týn nad Vltavou, značené
cyklotrasy)
- houbaření, rybaření (možnost zapůjčení veslice)
- koupání, vodní sporty
- foampit - 200m od objektu
- vyhlídková plavba parníkem (Týn nad Vltavou)
- jízda na koni
- golf
- výlety po okolí

Ceník ubytování v apartmánech

8000,- kčza apartmány a týden - LÉTO
6500,- kčza apartmány a týden - MIMO SEZÓNA
10000,- kčSILVESTR: uvedená cena je za jeden apartmán
Uvedená cena 8.000,- Kč( mimo sezónu 6000,- Kč )platí pouze pro jeden apartmán při plné obsazenosti ( 6 osob ). V případě menšího počtu ubytovaných je cena nižší. To znamená: ubytování v jednom apartmánu do 4 osob - 7.000,- Kč, ubytování v jednom apartmánu do 5 osob - 7.500,- Kč a ubytování do 6 osob - 8.000,- Kč. Více podrobnějších informací k cenám získáte na našich webových stránkách www. chalupa - jeznice. cz. K ceně za ubytování se připočítává ubytovací poplatek obci ve výši 15,- Kč/1 den a úhrada za skutečně spotřebovanou elektrickou energii. Ubytovací poplatek obci nehradí osoby mladší 18 let.
Poplatek za psa: 50,- Kč/1 den
Nástup u týdenních pobytů je v sobotu od 14: 00 do 16: 00 hod. Odjezd je v sobotu od 9: 00 do 10: 00 hod.
V ceně za ubytování je zahrnuto ložní prádlo, internet, využívání venovního bazénu, sportovního hřiště a venkovního posezení s grilem.

Kontakty

Adresa apartmánů: Jeznice 27

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
732 975 377, 604 888 899
Web:
www.chalupa-jeznice.cz/cz

Volné a obsazené termíny:

Apartmány Hluboká nad Vltavou-Jeznice - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Apartmány Hluboká nad Vltavou-Jeznice.

Penzion U Anděla
Penzion Purkarec, Purkarec 17Penzion U Anděla 1Penzion U Anděla 2Penzion U Anděla 3

Apartmány Purkarec najdete přímo v centru staré jihočeské vorařské obce Purkarec na břehu řeky Vltavy v oblasti Hněvkovické přehrady cca 10 minut od Hluboké nad Vltavou.... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 58103)