Fabrika

Ubytování Cvikov, Nádražní 325 - Apartmán

Fabrika - Cvikov
Fabrika - CvikovFabrika - CvikovFabrika - CvikovFabrika - CvikovFabrika - CvikovFabrika - CvikovFabrika - CvikovFabrika - CvikovFabrika - CvikovFabrika - CvikovFabrika - CvikovFabrika - CvikovFabrika - CvikovFabrika - CvikovFabrika - CvikovFabrika - Cvikov

Není fabrika jako Fabrika! V té naší je to o relaxu a zábavě! Vaše firemní i rodinné akce se promění v zážitek, na který budou všichni zúčastnění dlouho vzpomínat. Můžete zvolit klidné posezení venku či uvnitř, sportovní vyžití nebo kombinaci obou. Je jen na vás, do jaké míry využijte to, co vám toto jedinečné prostředí nabízí.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

V objektu je vybavená tělocvična o rozměrech 17 x 10 m (rakety na badminton, síť, podložky na cvičení, balanční míče na cvičení.

Dále společenská místnost s kuchyňkou, veškeré vybavení pro 20 - 30 lidí - nádobí, talíře, příbory, mikrovlnná trouba, myčka nádobí, k dispozici venkovní gril a terasa k posezení.

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Příjezdová cesta a parkování

Parkování je na parkovišti před objektem. Počet parkovacích míst 20.

Stravování

Možnost společného stravování - po dohodě snídaně. Cena 100 Kč na osobu. Snídaně je formou bufetu. Podrobnosti rádi sdělíme na požádání.

Obchod Penny market je ve vzdálenosti 300 m od objektu (u autobusového nádraží ve Cvikově)

Možnost zajištění cateringu pro vícečetné skupiny - rodinné akce a oslavy.

Ubytování - pokoje:

K dispozici jeden 8 lůžkový pokoj, jeden 6 lůžkový, se společným sociálním zařízením a dva 2 lůžkové každý se svou sprchou a WC. Pro větší skupiny možnost přespání na karimatkách v tělocvičně, nebo na přistýlce... max 30 osob celkem na objekt.

Dále je k dispozici vybavený 2 lůžkový apartmán s vlastním sociálním zařízením, který není započítán do pronájmu pro skupiny. Apartmán je oddělený a má samostatný vchod i venkovní posezení. Jeho cena je 1 000 Kč / noc.

Výlety, sport a zábava v okolí

Součástí objektu je tělocvična, kde je možné hrát badminton (zapůjčení raket je v ceně), případně si zacvičit zumbu, jógu, pilates (na požádání je možné zajistit i cvičitelku). Venkovní travnatá plocha vybízí k míčovým hrám - síť na nohejbal je taktéž v ceně pronájmu.

V okolí je krásná příroda vhodná na cyklovýlety či pěší turistiku.

Ceník ubytování v apartmánu

30000,- kčza apartmán a týden - LÉTO
35000,- kčza apartmán a týden - ZIMA
35000,- kčSILVESTR: Check-in 29.12. check-out 1.1. do 16.00
Víkendové pobyty pátek 16.00 - neděle 16.00
Týdenní pobyty individuálně dle domluvy
Letní sezóna: od 1.4. do 1.11.
Zimní sezóna: od 1.11. do 1.4

Kontakty

Adresa apartmánu: Nádražní 325

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
777 552 666, 602 451 431
Web:
www.fabrika-cvikov.com
Facebook:
www.facebook.com/FabrikaCvikov

Volné a obsazené termíny:

Fabrika - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Fabrika.

Ubytování
Penzion Drnovec, Drnovec 80Ubytování 1Ubytování 2Ubytování 3

S citem jsme zrekonstruovali dům z roku 1875 a vytvořili v patře útulné pokoje s televizí, lednicí a klimatizací. Každý má své samostatné sociální zařízení s... zobrazit detail

Apartmán k pronájmu
Apartmán Drnovec, Drnovec 111Apartmán k pronájmu 1Apartmán k pronájmu 2Apartmán k pronájmu 3

Apartmán se nachází v malé klidné vesničce Drnovec v Lužických horách pod Zeleným vrchem, je součástí samostatného objektu, to zaručuje dokonalé soukromí. Okolí je vhodné na... zobrazit detail

Sklářská Roubenka
Penzion Lindava, Lindava 82, 471 58Sklářská Roubenka 1Sklářská Roubenka 2Sklářská Roubenka 3

Zrekonstruovaná roubenka uměleckého skláře Jiřího Pačinka s členitou zahradou a výhledem do zeleně Lužických hor, Vám poskytne veškerý komfort, který... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 50764)