APARTMÁNY

Ubytování Boskovice, Gagarinova 1630/24 - Apartmán

APARTMÁNY - Boskovice
APARTMÁNY - BoskoviceAPARTMÁNY - BoskoviceAPARTMÁNY - BoskoviceAPARTMÁNY - BoskoviceAPARTMÁNY - BoskoviceAPARTMÁNY - BoskoviceAPARTMÁNY - BoskoviceAPARTMÁNY - BoskoviceAPARTMÁNY - BoskoviceAPARTMÁNY - BoskoviceAPARTMÁNY - BoskoviceAPARTMÁNY - BoskoviceAPARTMÁNY - BoskoviceAPARTMÁNY - BoskoviceAPARTMÁNY - BoskoviceAPARTMÁNY - Boskovice

UPOZORNĚNÍ - UBYTOVÁNÍ SLOUŽÍ POUZE PRO REKREACI, PRACOVNÍKY A ZAMĚSTNANCE FIREM NA PRACOVNÍM POBYTU NEUBYTOVÁVÁME!!
Rodinný dům se nachází v klidné části města, v blízkosti MHD a obchodu. Výhled do zahrady a na protější kopce a lesy. Rodinný domek je rozdělen na dvě samostatné bytové jednotky, nijak nepropojené, s vlastním vchodem.
Apartmán 1 "Zahradní" je umístěn v přízemí, v jeho zrekonstruované části. Situován je na jih, do zahrady. S částečně krytou terasou (zahradní nábytek, možnost grilování). Apartmán má francouzská okna se žaluziemi.
KLADEME DŮRAZ NA ČISTOTU. V ZÁJMU VÁS I VAŠICH DĚTÍ PROTO PROSÍME O PŘEZOUVÁNÍ. DĚKUJEME!

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

KUCHYNĚ: linka s dřezem, plné vybavení (nádobí, pekáče, plechy, příbory, sklenice, talíře, prkýnka, apod. ), kávovar(kapsle za poplatek 10Kč/ks ), varná konvice, topinkovač, toustovač, lednice s malým mrazákem, mikrovlnka, trouba s horkým vzduchem a grilem. Indukční varná deska. Kuchyňský stůl + 4 židle. Zdarma sůl, cukr, Jar, houbička, papírové utěrky, ubrousky, alobal, sirky, bavlněné utěrky v ceně.
OBÝVACÍ POKOJ: sedačka+taburet, komoda, TV+DVD, DVD s pohádkami, pastelky +papíry, společ. hry, lampa, konferenční stolek.
VSTUP - botník, obouv. lžíce, věšák.
TERASA - částečně krytá, CCA 1M NAD TERÉNEM, BEZ ZÁBRADLÍ, vybavená zahradním nábytkem s polstry, lehátkem, deky k zapůjčení v APT, možnost zapůjčení grilu, možnost zakoupení briket přímo u majitele. Možnost úschovy kol. Na zahradě pískoviště s hračkami, houpačka pro dvě děti a dětský zahr. nábytek (lavice se stolem). Ohniště s dřevěnými lavicemi, zahr. domek na úschovu kol.
NA ZAHRADĚ JE ZABEZPEČENÝ NEPOUŽÍVANÝ BAZÉN.

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Příjezdová cesta a parkování

Dostupné autem (parkování přímo u objektu na komunikaci), přímo u domu zastávka MHD, která navazuje na vlakové i aut. spojení.

Stravování

plně vybavená kuchyně, tudíž možnost vlastního vaření, jinak možnost stravování v cca 13 místních restauracích.

Ubytování - pokoje:

jedna prostorná ložnice (20m) s manž. dvoulůžkem (180x200), dalším samostatným lůžkem a možností přistýlky ev. dětské postýlky.
Obývací pokoj s kuchyní - volná dispozice.

Výlety, sport a zábava v okolí

Boskovice - koupaliště, lázně, kino+letní kino, zámek, hrad, židovská čtvrť, Westernové městečko, laser aréna, tenis. kurty.

okolí - Moravský Kras, zámek Lysice, město Brno - ZOO apod.

[www. boskovice. cz]
[www. regionboskovicko. cz]

Ceník ubytování v apartmánu

1200,- kčza apartmán a noc - LÉTO
nepron.0,- kčza apartmán a noc - ZIMA
PROVOZ APARTMÁNŮ DUBEN - ŘÍJEN

APARTMÁN Č.1 "ZAHRADNÍ" - cena jednotná 1.200,noc/apartmán (1-4 osoby)STORNO PODMÍNKY:Při pobytu delším jak 2 noci vyžadujeme 50% zálohu.V případě stornování 0-7 dní před příjezdem záloha propadá.V případě storna více než 7 dní před příjezdem vám vrátíme celou částku.
Letní sezóna:duben-říjen
Zimní sezóna:nepronajímáme

Kontakty

Adresa apartmánu: Gagarinova 1630/24

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
775 025 254
Web:
www.apartmanyboskovice.cz

Volné a obsazené termíny:

APARTMÁNY - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od APARTMÁNY.

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 54517)