Penzion ALMAKO

Ubytování v Albrechticích u Rýmařova, Albrechtice u Rýmařova 91 - Penzion, Jeseníky

Penzion ALMAKO - Albrechtice u Rýmařova
Penzion ALMAKO - Albrechtice u RýmařovaPenzion ALMAKO - Albrechtice u RýmařovaPenzion ALMAKO - Albrechtice u RýmařovaPenzion ALMAKO - Albrechtice u RýmařovaPenzion ALMAKO - Albrechtice u RýmařovaPenzion ALMAKO - Albrechtice u RýmařovaPenzion ALMAKO - Albrechtice u RýmařovaPenzion ALMAKO - Albrechtice u RýmařovaPenzion ALMAKO - Albrechtice u RýmařovaPenzion ALMAKO - Albrechtice u RýmařovaPenzion ALMAKO - Albrechtice u RýmařovaPenzion ALMAKO - Albrechtice u RýmařovaPenzion ALMAKO - Albrechtice u RýmařovaPenzion ALMAKO - Albrechtice u RýmařovaPenzion ALMAKO - Albrechtice u RýmařovaPenzion ALMAKO - Albrechtice u Rýmařova

Roubenka se nachází 3 km od Rýmařova v Albrechticích v malebné krajině Nízkého Jeseníku. V roubené chalupě Jeseníky si vychutnáte každou minutu. S láskou jsme pro vás připravili zázemí pro zábavu i nerušený odpočinek. Zaručeně vás potěší sauna, prostorná společenská místnost s krbovými kamny a venkovní posezení s grilem. Nezapomněli jsme ani na příjemné detaily, jako jsou třeba lehátka na opalování. Na malé rošťáky čeká krásné dětské hřiště, kde si dosyta vyhrají. Rádi vám připravíme také nevšední zážitky na naší ekofarmě. Máte chuť projet se traktorem, nahlédnout do stájí nebo vyrazit na pastviny? Překročte hranice všedních dní a zažijte nepoznané.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

TV
Wi - Fi zdarma
Finská sauna s kapacitou 8 lidí
Venkovní posezení s grilem
Lehátka na opalování
Dětské hřiště - věž, skluzavka, houpačka

Přehled vybavení a služeb penzionu

Příjezdová cesta a parkování

Bezplatné parkování u objektu.

Stravování

Když dostanete chuť na něco dobrého, je vám k dispozici vybavená kuchyně.
Pivnice u Zaka ve Vajglově - 2 km
Restaurace v Pivovaru Excelent v Rýmařově - 6 km
Restaurace Hotel Slunce v Rýmařově - 6 km
Pizzerie Prima v Rýmařově - 6 km
Restaurace Radegastovna v Bruntále - 15 km

Ubytování - pokoje:

3 dvoulůžkové pokoje s vlastní toaletou a sprchou. Možnost přistýlky pro 4 osoby. Společenská místnost s kuchyní a TV. Dětská herna se spaním v podkroví.
Video: [https://www.youtube.com/watch?v=4lTpSz32ok8] - prohlídka penzionu

Výlety, sport a zábava v okolí

Rybářská farma Tylov, sportovní rybolov: V současné době můžete na tomto rybníku lovit a trávit příjemné chvíle při lovu ryb jako je Kapr, Pstruh duhový, Siven, Lín, Candát a Štika. V blízkosti rybníku najdete dostatečné zázemí pro sportovní rybolov. Samozřejmostí je sociální zařízení, zdroj pitné i užitkové vody, možnost posezení v blízkosti bufetu s nabídkou smažených ryb, nealkoholických nápojů a kávy v letních měsících.

Cykloturistika: Hned u roubenky je krásná asfaltová cesta s minimálním provozem, která vede k několika cyklostezkám.

Zámek Velké Losiny: Zámek ve Velkých Losinách postavil významný moravský rod pánů ze Žerotína. Pozdně renesanční stavba ze závěru 16.století nahradila zchátralou tvrz. Venkovní fasády zdobí psaníčkové sgrafito, ale bosované oblouky arkád na nádvoří již předznamenávají nastupující barok.

Zámek Janovice: Původní pozdně gotickou tvrz postavil v letech 1520 až 1530 zástavní pán Petr ze Žerotína. Do dědičného držení Královské panství zakoupil roku 1583 vzdělaný štýrský šlechtic Ferdinand Hoffmann z Grünbüchlu, president dvorské komory, dvořan, osobní přítel Rudolfa II. a bratranec posledních Rožmberků Viléma a Petra Voka.

Rešovské vodopády: Říčka Huntava, pramenící ve Stříbrných Horách u Horního Města vyhloubila na horním toku hluboké skalnaté údolí s četnými kaskádami a několika vodopády největšími v Nízkém Jeseníku.

Rozhledna Nová Ves: Dřevem obložený jedenatřicetimetrový osmiboký železobetonový tubus z roku 2014.V přízemní místnosti je kromě infocentra, dětského koutku a malého muzea také sociální zařízení a uzamykatelná úschovna lyží a kol.

Rozhledna Velký Roudný – Roudno: Rozhledna na Velkém Roudném (Národní přírodní památka sopečného původu) v Nízkém Jeseníku byla postavena v roce 2007.Stavět se začalo v červnu 2007.Na stavbu se spotřebovalo 18 tun modřínového dřeva.

Ceník ubytování v penzionu

Do 2 osob na noc 2 000 Kč,-/noc
Od 3 do 6 za 3 500 Kč,-/noc
Od 7 do 10 za 4 500 Kč,-/noc
Vratná kauce 5000,-Kč

Kontakty

Adresa penzionu: Albrechtice u Rýmařova 91

 
V případě zájmu o ubytování či informace volejte prosím na číslo obsluhy penzionu +420 605 196 619
Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
739 055 601, 605 196 619
Web:
jesenikyroubenka.cz
Facebook:
www.facebook.com/penzion.ALMAKO

Penzion ALMAKO - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Penzion ALMAKO.

Chata Ryžovka
Penzion Ryžoviště, Karla Havlíčka Borovského 244Chata Ryžovka 1Chata Ryžovka 2Chata Ryžovka 3

Chalupa k pronájmu jako celek nebo po pokojích v klidném prostředí s rozlehlou zahradou, na které vám je k dispozici bazén s terasou, atrakce pro děti,... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 58386)

volné termíny

Volné a obsazené termíny:

poslat dotaz na ubytování