Apartmány Zavadilka

Ubytování v Českých Budějovicích, Zavadilka 2234 - Roubenka, Jižní Čechy

Apartmány Zavadilka - České Budějovice
Apartmány Zavadilka - České BudějoviceApartmány Zavadilka - České BudějoviceApartmány Zavadilka - České BudějoviceApartmány Zavadilka - České BudějoviceApartmány Zavadilka - České BudějoviceApartmány Zavadilka - České BudějoviceApartmány Zavadilka - České BudějoviceApartmány Zavadilka - České BudějoviceApartmány Zavadilka - České BudějoviceApartmány Zavadilka - České BudějoviceApartmány Zavadilka - České BudějoviceApartmány Zavadilka - České BudějoviceApartmány Zavadilka - České BudějoviceApartmány Zavadilka - České BudějoviceApartmány Zavadilka - České BudějoviceApartmány Zavadilka - České Budějovice

Nabízíme ubytování - Apartmánový dům s vlastní zahradou, bazénem a garáží na úschovu kol v okrajové části města Českých Budějovic. Apartmánový dům se nachází přímo u cyklostezky a zároveň cca 500m u lesa nedaleko Vrbenských rybníků. Přímo v místě a jeho okolí se můžete věnovat řadě aktivit, včetně cyklistiky, pěší turistice, koupaní, golfu, jízdě na koni.

Dům s apartmány se nachází 5 minut autem od nákupního centra, 100 metrů od autobusové zastávky, 6 km od českobudějovického vlakového a autobusového nádraží, 10 km od Hluboké nad Vltavou a 14 km od historické vesnice Holašovice.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

vybavení pokoje: zařízená kuchyňka, lednice, 1 plotýnkový vařič, varná konvice, mikrovlná trouba.
Wi - Fi připojení.
sprchový kout, umyvadlo, WC.

Přehled vybavení a služeb roubenky

Příjezdová cesta a parkování

Parkování v zahradě objektu, počet parkovacích míst 4,
vlastní garáž na úschovu kol v objektu.
Bazén na zahradě.

Stravování

Pivovar Kněžínek - Nové Dvory 2235 - cca 1 km
Restaurace Na Větrné - Prachatická 1206,Č. B. - cca 1,5 km
Hostinec Na Zahrádce - U Výstaviště 496,Č. B. - cca 1,5 km

Ubytování - pokoje:

K dispozici jsou 4 dvoulůžkové apartmány s vybavenou kuchyňkou a koupelnou, WC pro 2 - 8 osob. Dále 2 pokojový apartmán s kuchyňkou vlastní koupelnou, WC pro 4 - 5 osob.
Wi - Fi v celém domě.
Apartmán celkem pro 12 - 13 osob.

Výlety, sport a zábava v okolí

Dům s apartmány se nachází v okrajové části Českých Budějovic cca 500m u lesa a nedaleko Vrbenských rybníků. Nedaleko Minipivovar Kněžínek oblíbeným cílem jak pro pěší výlety, tak cyklisty.
Přímo v místě a jeho okolí se můžete věnovat řadě aktivit, včetně cyklistiky, koupaní, golfu, jízdě na koni.
Dům s apartmány se nachází 5 minut autem od nákupního centra, 100 metrů od autobusové zastávky, 6 km od českobudějovického vlakového a autobusového nádraží, 10 km od Hluboké nad Vltavou a 14 km od historické vesnice Holašovice.
Jihočeský kraj je ideálním místem jak pro cyklisty, tak pro pěší turistiku. Nespočet kulturních a přírodních zajímavostí učiní váš pobyt známých turistických cílů nezapomeňte prozkoumat především nejbližší okolí - přírodní rezervaci Vrbenské rybníky, která dosahuje evropského významu.

Cyklistický okruh č. 1 – Budějcký
Délka: 25km
Doba 1: 40 hod.
Obtížnost: lehký
Trasa: Zavadilka – České Budějovice - Branišov – Křenovice – Haklovy Dvory - Zavadilka
Cíl cesty: České Budějovice
Náměstí Přemysla Otakara II. je hlavním náměstím Českých Budějovic. Významné je především svoji rozlohou a tvarem, neboť vytváří čtverec o rozloze téměř přesně 1 ha. S přilehlými částmi je pak jeho celková plocha náměstí téměř 17 ha.
Významnou dominantou náměstí je Samsonova kašna. Jedná se o jednu z největších kašen v zemi s průměrem 17m2.Uprostřed barokní kašny na podstavci vystupuje plastika čtyř atlantů podpírajících rozměrnou kruhovou mísu s plastikou představující biblického Samsona na lvu.
Hned vedle kašny se nachází Bludný kámen. Koluje o něm pověra, že pokud na něj šlápnete po půlnoci, zabloudíte a nenajdete cestu domů.
Černá věž byla postavena v 16.století. Dnes je zpřístupněna veřejnosti a nabízí výhled do širokého okolí. Výška věže je 71,9 m. Při stoupání nahoru pomocí příkrých schodů si můžete prohlídnout 7 zvonů, z nichž některé jsou opředeny pověstmi.
Dalšími zajímavostmi Českých Budějovic jsou: Gotická katedrála svatého Mikuláše a Piaristické náměstí, na němž lze obdivovat budovu Solnice a dominikánský klášter s kostelem Obětování Panny Marie.

Cyklistický okruh č. 2 – Holašovický
Délka: 54km
Doba 3: 35 hod.
Náročnost: středně těžký
Trasa: Zavadilka – Křenovice – Čakov - Holašovice – Jankov – Kvítkovice – Lipí – Mokré – České Budějovice - Zavadilka
Cíl cesty: Holašovice
Vesnice zapsaná na seznamu UNESCO je vzdálena asi 15km od Českých Budějovic. Zdejší unikátní soubor budov ve stylu tzv. selského baroka tvoří jedinečný celek. Naleznete zde 23 památkově chráněných vyjímečných usedlostí.

Cyklistický okruh č. 3 – Hlubocký
Délka: 44km
Doba 2: 57 hod.
Náročnost: lehký
Trasa: Zavadilka – Čejkovice – Hluboká nad Vltavou - Bavorovice – České Vrbné – Vrbenské rybníky - Zavadilka

Cíl cesty: Hluboká nad Vltavou
Městečko Hluboká nad Vltavou vzdálené přibližně 9 km od Českých Budějovic láká své návštěvníky nejen novogotickým zámkem Hluboká nad Vltavou, ale mnoha dalšími atrakcemi.
Patří mezi ně Alšova jihočeská galerie či ZOO Ohrada, které je v průběhu let stále rozšiřována.
Z Českých Budějovic vede přes Hlubokou dál podél řeky Vltavy cyklostezka, která je velmi oblíbená jak u místních obyvatel, tak u návštěvníků.

Cyklistický okruh č. 4 – Na Dívčí Kámen
Délka: 58km
Doba: 3: 56 hod.
Náročnost: mírně náročný
Trasa: Zavadilka – České Budějovice – Boršov nad Vltavou - Zlatá Koruna - Dívčí kámen – Holubov – Lipí - Zavadilka
Cíl cesty: Dívčí Kámen
Zřícenina rožmberského hradu se nachází nedaleko obce Křemže. Okolí radu je významnou pravěkou archeologickou lokalitou, nacházela se zde keltské sídliště a hradiště, z nichž jsou do dnešní doby zachovány pozůstatky.

Cyklistický okruh č. 5 – Kleťský
Délka: 73km
Doba: 4: 51hod.
Náročnost: náročný (velké převýšení)
Trasa: Zavadilka - Dubné – Lipí – Křemže – Hora Kleť – Zlatá Koruna - Štěkře - Čertyně - Boršov nad Vltavou - České Budějovice (sídliště Vltava) - Vrbenské rybníky - Minipivovar - Zavadilka
Cíl cesty: Hora Kleť
Nad českobudějovickou pánví se tyčí nejvyšší hora Blanského lesa – Kleť. Vrchol hory s nadmořská výška 1083 m. n. m. poskytuje výhled do širokého okolí. Na samotném vrcholu je restaurace a rozhledna. O kousek níže naleznete hvězdárnu. Na vrchol lze vyjít pěšky nebo vyjet pomocí sedačkové lanovky. Pro zdatné je možné vrchol zdolat i na kole.

Cyklistický okruh č. 6 – Na horu Kluk
Délka: 48km
Doba: 3: 15hod.
Náročnost: mírně náročný
Trasa: Zavadilka - Dubné – Lipí – Hora Kluk –Cíl cesty: Kluk
Hora Hluk je dalším oblíbeným cílem procházek. Nachází se nedaleko hory Kleť u obce Křemže a za dobré viditelnosti nabízí z výšky 760 m. n. m. výhled do okolí. Křemže - Bohouškovice - Jankov - Holašovice - Čakov - Břehov - Čejkovice - Haklovy Dvory - Zavadilka

Cyklistický okruh č. 7: Zlatokorunský
Délka: 61km
Doba: 4: 08hod.
Náročnost: náročný
Trasa: Zavadilka - Lipí - Vrábče zastávka - Holubov - Zlatá Koruna - Kokotín - Krásetín - Křemže - Habří - Kvítkovice - Křenovice - Zavadilka
Cíl cesty: Zlatá Koruna
Obec Zlatá Koruna je známá především cisterciánským klášterem z 13.století. Klášter, který je národní kulturní památkou je zpřístupněn veřejnosti. Prostory kláštera jsou oblíbené pro pořádání svateb a koncertů.

Ceník ubytování v roubence

490,- kčza osobu a noc - LÉTO
Apartmán v provozu pouze letní sezóna červenec, srpen, září. Venku zahradní posezení, bazén.
K dispozici apartmán týdenní pobyty tjst. 4x pokoj vybaven koupelnou, WC, kuchyní.
Na základě domluvy možno pronajmout samostatně 1x apartmán, podkrovní apartmán 1+1 s vlastní koupelnou WC, kuchyní pro 4-5 osob.
Apartmán za osobu a noc 490Kč,-/noc/osoba.
Apartmán 1kk (2 osoby) na osobu 490Kč celkem 980Kč, od soboty do soboty 6900Kč.
Apartmán 1+1 (4 osoby) dohodou.
Rekreační pobyty - týdenní (5 - 7 dnů)
Zahájení pobytu - v odpoledních hodinách od 14: 00 - 16: 00 hod
ukončení pobytu - v dopoledních hodinách do 10: 00 hod.
Letní sezóna: červenec, srpen, září
Zimní sezóna: zavřeno

Kontakty

Adresa roubenky: Zavadilka 2234

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
721 725 482
Web:
apartmany-zavadilka.webnode.cz

Apartmány Zavadilka - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Apartmány Zavadilka.

Penzion U Rudolfa
Penzion České Budějovice, Třebínská 8 České BudějovicePenzion U Rudolfa 1Penzion U Rudolfa 2Penzion U Rudolfa 3

Ubytování v našem penzionu U Rudolfa Vám poskytne maximální pohodlí a pohodu. Penzion se nachází v těsné blízkosti krásného parku Stromovka a nedaleko Vltavy a centra... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 50949)

volné termíny

Volné a obsazené termíny:

poslat dotaz na ubytování

... podrobné hledání