Apartmán LENKA

Ubytování v Mikulášovicích, Mikulášovice 835 - Apartmán, České Švýcarsko

Apartmán LENKA - Mikulášovice
Apartmán LENKA - MikulášoviceApartmán LENKA - MikulášoviceApartmán LENKA - MikulášoviceApartmán LENKA - MikulášoviceApartmán LENKA - MikulášoviceApartmán LENKA - MikulášoviceApartmán LENKA - MikulášoviceApartmán LENKA - MikulášoviceApartmán LENKA - MikulášoviceApartmán LENKA - MikulášoviceApartmán LENKA - MikulášoviceApartmán LENKA - MikulášoviceApartmán LENKA - MikulášoviceApartmán LENKA - MikulášoviceApartmán LENKA - MikulášoviceApartmán LENKA - Mikulášovice

Město Mikulášovice se nachází v nejsevernější části České republiky na hranici s Německem v blízkosti NP Českosaské Švýcarsko a CHKO Labské pískovce. Podrobnější informace lze získat na webech [www. mikulasovice. cz], [www. npcs. cz], nebo Wikipedii.

Ubytování se nachází v klidové části středu města.

poslat dotaz na ubytování

Vybavení a služby penzionu

Samozřejmostí je TV a WiFi pokrytí v ceně. U objektu je k dispozici rozlehlá zahrada s přilehlou terasou s posezením, ohništěm a grilem. Přímo na zahradě je možnost využití malého travnatého hřiště.

Přehled vybavení a služeb apartmánu

Příjezdová cesta a parkování

Vlakové nádraží Mikulášovice střední je vzdálené cca 200m a autobusová zastávka Mikulášovice střední škola je vzdálené cca 400m. Při dopravě vlastním automobilem je parkování zajištěno zdarma přímo u objektu. V objektu lze uskladnit kola, lyže.

Stravování

Stravování vlastní, nebo je možnost využít blízkých restaurací jako je Restaurace u Vladařů, nebo Hotel RON, kde lze případně dohodnout snídaně, obědy i večeře.

Ubytování - pokoje:

Apartmán 1 má rozlohu 45 m². Má plně vybavenou kuchyň. Jeden 4lůžkový pokoj s přistýlkou (2 dvoulůžkové postele + jeden rozkládací gauč).

Apartmán 2 má rozlohu 48 m². Má plně vybavenou kuchyň. Jeden 4lůžkový pokoj s přistýlkou (2 dvoulůžkové postele + jeden rozkládací gauč).

Apartmán 3 má rozlohu 35 m². Má plně vybavenou kuchyň. Jeden 3lůžkový pokoj (jedna dvoulůžková postel + jedna jednolůžková).

Domácí mazlíček je vítán, ale na jeho přítomnost je nutné při rezervaci předem upozornit provozovatele a při ukončení pobytu provést po mazlíčkovi úklid. Poplatek za něj je stanoven na 100 Kč/den.

Výlety, sport a zábava v okolí

Rozhledny: Tanečnice 3,5 km, Weifbergturm (SRN) 3,9 km, Vlčí hora 10 km, Jedlová 26 km,
Koupání: Mikulášovice (přírodní koupaliště) 300m, bazén Rumburk 16 km, plavecký bazén Varnsdorf 26 km, dále pak aquaparky v nedaleké SRN.
Sport: fotbalové hřiště, volejbalové a tenisové kurty nebo i golfová akademie v Mikulášovicích vše ve vzdálenosti do 1000 metrů od apartmánu. V zimních měsících lze pro sjezdové lyžování využít lyžařská střediska v Horním Podluží (21 km), Jiřetíně pod Jedlovou (24 km), nebo také využít služeb v SRN Skiclub Sebnitz, nebo Skilift Rugiswalde. Běžecké trasy začínají cca 200m od apartmánu. Vše je závislé na aktuální sněhové pokrývce.
Turistika: bohatě značené turistické stezky a cyklostezky hned v blízkém okolí apartmánu.
Další typy na výlety po okolí lze získat v nedalekém infocentru (400m), nebo přímo u provozovatele.

Ceník ubytování v apartmánu

1400,- kčza apartmán a noc - LÉTO
1400,- kčza apartmán a noc - ZIMA
1400,- kčza apartmán a noc - MIMO SEZÓNA
1400,- kčSILVESTR:

Letní sezóna: 1.4.
Zimní sezóna: 30.10.

Kontakty

Adresa apartmánu: Mikulášovice 835

Rezervace:
poslat dotaz na ubytování
Telefon:
606 245 860

Apartmán LENKA - okolí

Penziony z okolí jsou řazené podle vzdálenosti od Apartmán LENKA.

Kino
Apartmán Mikulášovice, Mikulášovice 944, 407 79Kino 1Kino 2Kino 3

Apartmán jsme vybudovali v budově bývalého kina. Stavba vznikla v roce 1914,v roce 2003 celý objekt vyhořel, zůstaly jen obvodové zdi a vstupní hala. Apartmán byl... zobrazit detail

Penzion Petr
Apartmán Mikulášovice, Mikulášovice 905Penzion Petr 1Penzion Petr 2Penzion Petr 3

Penzion Petr se účastní projektu Pomáhej - České Švýcarsko na podporu turismu po ničivém požáru, voucher na ubytování získáte zde:... zobrazit detail

Apartmán Zelená zahrada
Apartmán Lipová, Mlýnská 166Apartmán Zelená zahrada 1Apartmán Zelená zahrada 2Apartmán Zelená zahrada 3

Ubytování v apartmánu Zelená zahrada se nachází v obci Lipová u Šluknova, v nejsevernější části České republiky. Obec Lipová se v roce 2019 stala vesnicí roku... zobrazit detail

Poslat dotaz na ubytování (id objektu: 57903)

volné termíny

Volné a obsazené termíny:

poslat dotaz na ubytování

... podrobné hledání